Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, rozchorowałam się ale mam zamiar wyzdrowieć do niedzieli i liczę że do tego czasu pogoda też się opamięta, jeśli ani moje zdrowie ani pogoda się nie zmieni przyjadę na plac autobusem a potem może ktoś przygarnie mnie do auta, jednak mam nadzieję, że motocyklem uda się przyjechać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie to stoję na drodze nr.15 przed Strzelnem od wczoraj wieczór i nadal droga jest nieprzejezdna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylon bierz to taranem bo dzieciaki bedą nie pocieszone że wuja Chylona nie ma 

 

Jak widzicie na zdjęciach prezentów jest cały stół i nawet trochę wystaje :smile: wczoraj dostaliśmy od koleżanki Iwony spory transport napojów, lizaków i batoników. Natomiast najbardziej mnie zaskoczyło że sklep jubilerski mieszczący sie na ulicy Zachodniej  (byłe kino Capitol) po usłyszeniu historii o tym jak dzielni motocykliści i dzielne motocyklistki z Łodzi realizują życzenia dzieci z DD2, podarował nam dwa wisiorki z łańcuszkami. Znaczy Suchy nie płacimy za to ;)

 

Teraz mam jeszcze pytanie do szanownych forumowiczów. Czy ktoś ma znajomości i może załatwić wstęp do figloraju  w Manu lub w silwerze bo mamy wejściówki na bilard i kręgle ale to raczej dla starszych, co to sięgają bodą ponad stół (bilardowy) ewentualnie udźwigną kulę do kręgli, a maluchom też się coś należy.

Będziemy chcieli między świętami zorganizować dzieciakom imprezę i wypadałoby mieć coś dla każdego

 

P.S.

Oczywiście fajnie by było jak by wstęp był bezpłatny ale zniżką też się zadowolimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stroje Mikołaja, to już żadnych nie mam!

Wszystko wyprzedane, także jeśli ktoś jeszcze nie ma zestawu w posiadaniu, to ja mam na odsprzedaż trzy czapki mikołajowe tylko :sad2:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salat skontaktujcie się z Michałem od JazdaPark! jak ktoś ma załatwić zniżkę to On pewnie to ogranie… poza tym są tam automaty z grami dla dzicie, symulatory i inne takie to w najgorszym przypadku worek pełen 2 złotówek i na pewno dzieciaki nie będą się nudziły… :smile:

 

Może by razem z dzieciakami choinkę ubrać? mogłoby być wesoło… :smile:  

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na moto. Jeśli tylko nie zrobi się znacząco gorzej...

Nie ogarnałem niestety jeszcze tematu kapoty i czapki Mikołajowej.

Widzieliście w jakimś dużym markecie?

 

pzdr,

braFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy pisał że już nie ma wiec we własnym zakresie trzeba, ale biorąc pod uwagę że sezon akurat w pełni to w każdym większym markecie sie kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

dla dzieciaków plecaczek oddaje swoje maskoty - w idealnym stanie, tulone raz, może dwa ;)

maskoty.jpg

 

postaram się być jutro na placu, jeśli się nie uda, podrzucę komuś, z prośbą o przekazanie dzieciakom.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Jaquzie bo narazie mieliśmy tylko jednego ponadplanowego przytulaka a teraz będzie prawie po jednym dla każdego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, przyjechałem dzisiaj do Łodzi po sprzęta, pojeździłem 30 minut dla rozjeżdżenia i stwierdziłem, że mam to w nosie. Nie zabieram dziora do Wawy. Pizga nieprzeciętnie. 

Takim sposobem może uda mi się jutro z Wami pojechać. No chyba, że namówię kumpla z busem na przejażdżkę...

Marsel, jedziesz jutro?

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

a oto i link do zdjęcia breloczków, które dla dzieciaków przygotowało moje Pudełko z Wizytówkami :-)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=667851486568562&set=a.630073673679677.1073741828.628319197188458&type=1&theater

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra miałem jechać dziś po moto ale nie mam transportu kumple nie maja czasu albo im się nie chce mnie puszkom podrzucić te dwadzieścia pare km to jutro rano wkakuje w busa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis zabralem sie za odpalenie moto i duuuupa ;/ ale po kilku intensywnych godzinach powrocil do zywych,wiec jak pogoda pozwoli to jestem jutro :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...