Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi głupio Sorry

Masz 7 postów, dopiero dołączyłeś do forum więc dużo przed Tobą. Nie dałeś rady w tym roku, już się szykuj na kolejny. Za karę dasz większy datek na prezenty :smile:

 

Jutro łezka w oku bo moto zimuje... do wiosny :sad2:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk z datkiem to nie przesadzaj. Kolega po prostu dostanie jeden kawałek ciasta mniej niż wszyscy  :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny gest od nas motocyklistów dla dzieci :smile: Propsy dla organizatorów za zrobienie takiej akcji ;)

 

P.S

Polatać na moto w mróz w stadzie mikołajów i śnieżynek też super uczucie było, oraz ten nieogar przechodniów :biggrin:

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również bomba, specjalnie dzisiaj wstałem o 8 i montowałem przetwornicę dla lampek a tu aku i tak zdechło. :P No i jeszcze jechałem do Łodzi 20km z działki - 30-40% drogi czyściutki, piękny LÓD, ale warto było a i nowe umiejętności po takiej jeździe. Chociaż mi się od razu przykro robi, że ja mam tyle i czasem nie docenię a inni docenią wszystko co od losu pozytywnego dostaną, więc na pewno pojawię się i następnej takiej akcji. No i popisowy wjazd Olka  :P Dobra już mam kontakt do elki. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdjęć :smile:

 

https://www.facebook.com/ziotal/media_set?set=a.652872441400137.1073741831.100000321627212&type=3&uploaded=60

 

PS: Jeśli ktoś nie wyraża zgody na publikowanie swego wizerunku proszę o kontakt ze wskazaniem zdjęcia - wskazanego osobnika zamienię na renifera :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziotal - super fotki.

 

Dzięki wszystkim za przybycie. Również podkreślę - fajnie gdyby udało się podtrzymać taką frekwencje na kolejnych wizytach forum w DD!

Uśmiech dzieciaków sprawia że serducho bije mocniej i wraca krążenie w przymarzniętych kończynach :smile:

 

zdroofka,

braFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdjęć :smile:

 

https://www.facebook.com/ziotal/media_set?set=a.652872441400137.1073741831.100000321627212&type=3&uploaded=60

 

PS: Jeśli ktoś nie wyraża zgody na publikowanie swego wizerunku proszę o kontakt ze wskazaniem zdjęcia - wskazanego osobnika zamienię na renifera :smile:

no to teraz czekamy jeszcze z niecierpliwoscia na film ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no to teraz czekamy jeszcze z niecierpliwoscia na film ;d

 

Forumowy filmik powinien dzisiaj być ew.jutro ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przede wszystkim  wielki szacun dla organizatorów i uczestników mikołajek dla dzieciaków z DD.

Teraz może trochę za wcześnie ale co tam.

W przyszłym roku a dokładnie 8 maja wyjeżdżam z kumplami na rybki do norwegi, będziemy przejeżdżać przez finlandie - rovaniemi - WIOSKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA .

Myślałem może o wysłaniu jakiejś kartki pamiątkowej do DD, a może dzieciaki napisały by jakiś list do Mikołaja.  Jakieś inne propozycje, czasu jest jeszcze dużo.

Mogę się też spotkać i coś uzgodnimy.

http://www.santaclausvillage.info/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł tzn to żeby dzieciaki dostały kartkę od mikołaja bo to co mogą napisać w liście do prawdziwego mikołaja może być, hmm niespełnialne

Tak że jakbyś pamiętał to byłoby genialnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, szacun. Zarąbista pamiątka zarąbistego dnia :smile: Szkoda, że motyw z łapaniem i przejęciem czapki się nie załapał :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś to wytłumaczy, dlaczego w poprzednich latach np 2009 na placu zbierało się tylu motocyklistów a teraz w porównaniu z tamtymi Motomikołajkami wygląda to licho? kto to wtedy organizował? i czy inne jakieś fora, kluby w Łodzi też organizują oddzielne Motomikołajki teraz? tak się zaczęłam zastanawiać, bo była masa motocyklistów kiedyś a teraz zdecydowanie mniej nas przyjeżdża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała - nie liczy się ilość a jakość :smile:
Suchy - a może udałoby się zrobić jakiś filmik z rozdawania prezentów? YT pozwala automatycznie zamazywać twarze. Tekst o Śnieżynce na bank się załapał na film i niniejszym autor wygrał Internety :smile:

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, ale chodzi mi o to, dlaczego tak się stało? lubię szukać przyczyn pewnych zjawisk. czyżby pozostali motocykliści nie chcieli wspólnej akcji którą dowodzi FŁM? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Suchy - a może udałoby się zrobić jakiś filmik z rozdawania prezentów?

 

Ja nie mam takiego materiału, wyłączyłem kamerkę co by dzieci nie stresować ;) Natomiast kolega kręcił wszystko, więc mam nadzieję, że uda mi się z nim niedługo spotkać i wziąć materiał, to może się coś skleci jeszcze.


Odnośnie frekwencji, być może niektórzy nie chcą brać w tym udziału z FŁM, gdyż zarówno w ubiegłym roku jak i teraz są pewne grupki, które same się udzielają w temacie moto-mikołajek. Obiło mi się wczoraj o uszy, że jakaś moto-ekipa spoza Łodzi objeździła łódzkie Domy Dziecka wczoraj.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyw czapki byłby super :biggrin: najważniejsze ze się udało:D 

 

dzięki wszystkim za miło spędzony czas :biggrin:  serce rośnie niebywale :biggrin: :D 

 

mam nadzieje ze to nie moje ostatnie  z FŁM  :biggrin: :D do zobaczenia :smile:

Edytowane przez 8cylindrów (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...