Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, jazda eLką była ekstra prezentem, gratki @chylon i @gonia za pomysł  :cheers:

 

 

 

a sam przejazd byl nagrywany? ;d

 

Jak nie jak tak :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tajemnicy powiem Wam, że dostałem prezent ;) Lizaczek był zarąbisty. No i nie musiałem siadać na kolanach Mikołajowi ani Śnieżynce ;)

A oklaski po tekście o śnieżynce mnie rozwaliły totalnie ;)

Dzięki za przyjęcie. A pismakowi coś nie bardzo liczenie poszło bo skuter był jeden ;) Ale za to jak szedł bokiem ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała impreza była świetna dzieci zadowolone a to podstawa. Mikołaj prawie jak oryginał z Laponii. Warunki pogodowe dopisały w 1000 %. Powrót do domku gitarowy standardowa prędkość przelotowa turystyczna była 150 km/h w górę. Fajne że było nas tak dużo. Jazda L dzieciaków za kółkiem zaskoczyła kilka osób. Teraz już czas przygotowywać sanie a moto pod kołderkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę super frekwencja! Nie wiem co się stało, że nas tyle przyjechało. Może to ten Xaver wywiał wszystkim motongi z garaży i jak już słońce wyszło to zdecydowaliście, że jedziecie. Chciałbym, żeby wszystkie imprezy jakie robimy dla dzieciaków z DD nr II miały taką frekwencję jak dzisiejsze Moto-mikołaje  :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje dla wszystkich uczestników i organizatorów!

Fajnie, że pogoda dopisała i obyło się bez opadów, jak w ubiegłych edycjach. Mam nadzieję, że dzieciakom się podobało :biggrin:
A właśnie, dzieciaki Wam pokazywały, jak się rozgrzewa silniki na mrozie? :biggrin:

 

(Liczę, że wszystkie osoby, które ze swoimi wizjami organizacji imprezy ujawniały się dopiero na jej przededniu w przyszłym roku odpowiednio wcześnie włączą się w jej przygotowania i akcję uda się przeprowadzić na jeszcze większą skalę  :biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie dało się na moto więc L była jakimś rozwiązaniem dzieciaczki naprawdę dawały radę nie które nawet z doświadczeniem ha ha cieszę się że pomysł był trafiony dla tych uśmiechniętych buzi warto było choć teraz mi trochę smutno :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Facebook także zaktualizowany, ale niestety "ichniejszy" skrypt niszczy jakość zdjęć..

 

WIDZIMY SIĘ ZA ROK!  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie udało sprawdziłem w internecie o której mam busa na janówke net pokazał mi na 9.00 ide 8 50 na przystanku tam pisze ze jest autobus ale w niedziele nie jezdzi nastepny 10.40 zasuwam na pociąg na łodź widzew tam pociag o 11.00 zanim bym dojechał do justynowa potem na Janówkę na piesz była by 12 w domu sie przebrać za mikolaja była by 13 wiec nie miałem szans. Jest mi głupio Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja mega fajna, dzieciaki mega za***iste, pogoda jak się okazało fajna (mogłem przyjechać bajkiem)... Oby częściej takie cuś niż tylko raz w roku :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

Pierwszy raz byłam aktywnym uczestnikiem tej akcji, nie jest to ostatni raz, chce więcej! Jak wjeżdżaliśmy do DD i dzieciaki machały i krzyczały cześć to musiałam się ogarnąć żeby się nie pobeczeć nosz cholerka jasna! Bravo i trzymam kciuki za kolejne akcje, jak tylko ogarnę chwilkę napiszę o przebiegu na portalu który ogarniam będzie kilka zdjęć i filmik. Jak wychodziliśmy z Gregiem to jeden z chłopców wybiegł za nami i nie chciał nas puścić (zdaje się że to ten mój przyszły mąż) obiecałam że niebawem wpadnę, więc jeśli potrzebujecie rąk do ogarnięcia najbliższych wypadów okołoświątecznych z dzieciakami to się zgłaszam bo akurat mam w tym czasie urlop.

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja super i oby takich więcej :smile: A dziecieki pierwsza klasa, widać było zadowolenie na ich buźkach :smile: Mam nadzieję że za rok i ja się pojawie na 2oo :P A no i nasz śnieżynek dał czadu "snowee" hehe, a do takiego mikołaja to sama bym po prezenciki poszła :smile:

Edytowane przez PIGUŁA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamakirionna - możemy sobie rękę podać... Też rozdygotałem się po minięciu bramy. Ale suma sumarum - było elegancko ;)

Pomijając fakt, że zostałem niemalże upolowany jak dzik - tyle razy do mnie "strzelano" podczas rozdawania prezentów :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie akcje nie są raz w roku, w 2013 to był 6 wypad do dzieciaków, tak że wszystkich chętnych zachęcam do obserwowania forum i wypatrywania tematów z DD2 w treści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba, mimo ze zmarzlem jak cholera bo do lodzi mam 40km ,ale warto bylo!! :smile:

Edytowane przez master611 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

do lodzi mam 40km
pełen podziw dla kolegi :smile: oby w przyszłym roku było jeszcze więcej osób na moto ;) Pozdrawiam wszystkich obecnych !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełen podziw dla kolegi :smile: oby w przyszłym roku było jeszcze więcej osób na moto ;) Pozdrawiam wszystkich obecnych !!!

po prostu stwierdzilem ze jako żółtodziób warto jednak powoli sie angażować w takie akcje i uczestniczyć w zlotach bo zawsze jezdzilem wlasnymi sciezkami i nie bralem udzialu w zadnych tego typu akcjach  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...