Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak Wszyscy gotowi?? Mam nadzieje że moja maszynka odpali :wacko:

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem wczoraj w nocy i nie przyprowadziłem motocykla z wichury więc będziemy z Gonią autkiem jak co mogę kogoś zabrać z Aleksa lub Teofilowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bandzior rzucił palenie... :sad2: Nawet ze startera nie chce zapalić. Bombowo :sad2:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie -7? Może rano tyle było ale teraz:

 

2013-12-08_0917.png

 

Czyli średnia powyżej 0 :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator kaput :blush: . Ale toś temu poradzę :biggrin:

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

o kurcze jaka piękna słoneczna pogoda :-) Prośba z ostatniej chwili jak ktoś ma jeszcze zapasową czapeczkę i nie wyruszył z domu to blagam niech weźmie dla mnie bo okazało się że nie dałam rady i temat nie ogarnięty :-( jedyne co znalazłam to opaska świąteczna do włosów więc na wszelki wypadek biorę

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kicha, dziora nie odpalę. Ale jest pozytyw... Zaraz biorę sprzęta od szwagra i lecę do Was ;) Tylko nie śmiejcie się z pseudo-armatury... ;) Musimy tylko wytaszczyć te 150 kg z suszarrni...

Do zobaczyska ;)

1496201_335435603265959_1566553570_o.jpg

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następna pozytywna impreza zorganizowana przez motocyklistów . Dzieciaki zadowoleni Mikołaje również . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie proszę, aby nie publikować zdjęć z fotografiami, na których znajdują się dzieci z DD. Jeśli nie jesteście pewni, podeślijcie zdjęcia do mnie, to wyselekcjonuję przed publikacją ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej frekwencji;) dzieciaki były zadowolone a to najważniejsze, jednak chyba największą atrakcją była jazda L-ką  :laugh2:  dziękuję moim kierowcom za możliwość poplecakowania(; 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...