Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna kwestia mnie trochę nurtuje. 2 lata temu jezdzilismy po kilku domach dziecka w Łodzi i okolicach. Skoro w tym roku akcja koncentruje się tylko wokół jednego to czy to oznacza że do pozostałych nikt nie zajrzy nawet z cukierkami? A może ktoś jeszcze organizuje równolegle podobną akcję? Wydaje mi się że inne dzieciaki też czekają i byłoby przykre jakby się nie doczekały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, że jestem jutro o 10:45 na placu - z powyższymi maskotami.

2 osoby mogę zabrać w auto po drodze (niestety jadę 4oo), więc jak coś pisać - jadę od strony i okolic matki polki.

jeśli potrzeba zabrać jakieś rzeczy w bagażnik - również dajcie znać.

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

Jedna kwestia mnie trochę nurtuje. 2 lata temu jezdzilismy po kilku domach dziecka w Łodzi i okolicach. Skoro w tym roku akcja koncentruje się tylko wokół jednego to czy to oznacza że do pozostałych nikt nie zajrzy nawet z cukierkami? A może ktoś jeszcze organizuje równolegle podobną akcję? Wydaje mi się że inne dzieciaki też czekają i byłoby przykre jakby się nie doczekały.

Ja wiem, że np. dla Domu Małego Dziecka na drużynowej łódzcy dj's co roku grają imprezę (w tym również, 21 grudnia w klubie Flesz)  a potem jadą na zakupy i wiozą mikołajowy asortyment, więc może są jeszcze inne akcje.

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka, nie dam rady na moto bo... moto nie odpala a poza tym dla mnie za mocno wieje, nawet przy małym wietrze czasem ciężko utrzymać mi motocykl a co dopiero przy takim!;/ tak czy inaczej będę na placu na bank. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka, nie dam rady na moto bo... moto nie odpala a poza tym dla mnie za mocno wieje, nawet przy małym wietrze czasem ciężko utrzymać mi motocykl a co dopiero przy takim!;/ tak czy inaczej będę na placu na bank. 

mi tez gs'ka nie chciala odpalic :biggrin: jutro podobno wiatr ma sie uspokoic...

jedzie ktos z aleksa moze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede jechal przez aleksandrow jtr jak cos wiec moze ktos chetny zeby pojechac razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ustalmy jakies miejce i godzine gdzie mozna by ewentualnie sie umowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede w aleksandrowie kolo 10, moge zaczekac kolo ALDI, jakby ktos chcial dolaczyc niech da znac, telefon na profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moje pytanie dotyczyło tylko wizyty Mikołajów z cukierkami w innych domach dziecka.

 

Ja rozumiem, ale czy Ty chciałbyś aby Mikołaj dał "cuksa" i pojechał dalej? Każde dziecko zapewne by chciało usiąść na motocyklu, coś się dowiedzieć o jednośladach etc. zatem jakby w każdym DD robić przystanki godzinne, to w tydzień byśmy się nie obrobili :biggrin: Tu chodzi o pogadanie z chłopcami i dziewczętami troszkę dłużej niż przysłowiową chwilkę, wypić herbatkę etc.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i tak Dzieciaki Nas tak szybko by nie wypuściły by coś więcej zrobić ;) Także widzimy się zwarci i gotowi jutro na Placu Wolności by dać dzieciom trochę radości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim te dzieciaki przez rok się do nas przyzwyczaiły i bardzo ale to bardzo na nas liczą, wiec nie możemy się nie wywiązać. W Łodzi jest więcej grup motocyklowych i z tego co wiem jakaś grupa jedzie jutro do hospicjum, inna będzie w Domu w Łodzi czyli ośrodku dla corych dzieci, oczywiście że pewnie znalazła by się jakaś placówka nie obstawiona przez nikogo ale tak jak Suchy napisał lepiej zrobić jedno dobrze niż dużo po łebkach.

 

P.S

Dostałem parę chwil temu info od jednego z forumowiczów że prawdopodobnie będzie jeszcze jedna zajefajna niespodzianka dla dzieciaków ale nie będę wyjawiał żeby nie zapeszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawcie się dobrze i bezpiecznie :smile:

Dla mnie w taką pogodę 100 km na moto to trochę przydużo a auto jeszcze z serwisu nie wróciło.

Brawa dla organizatorów akcji i przyczepności duuuużo :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...