Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

A to dziwne bo pan w banku spisywal dane z dowodu (sic!). Nawet się dziwił, że z Wawy przyjechałem do Łodzi zrobić przelew. W ogóle jakiś dziwny ten WBK...

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spóźnione ale poszło

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

ktoś tam pisał w sprawie plakatów płyt i gadżetów dla dzieciaków - jeżeli podalibyście polskie zespoły ewentualnie gatunki muzyczne jakimi się konkretne dzieciaki intresują mogłabym popróbować przez nasze kontakty dotrzeć do tych osób i poprosić o konkretną dedykację tyle że na święta to się raczej już nie wyrobimy! ale na następną okazję ...

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będę pamiętał i postaram się dzieciaki wypytać

 

Jesteście niesamowici, możemy prawie jak Owsiak powiedzieć "zeszłoroczny rekord został pobity" :biggrin:

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które dokonały wpłat po 30 listopada:

 

90. Tomasz Włodarczyk "TomaszVV"
91. Kamila Łukasiewicz
92. Mariusz "Mariusz1989"
93. Łukasz Michalski
94. Lemann Natalia
95. Sebastian Deląg "Sobek"
96. Krzysztof Zrazek
 
Łącznie zebraliśmy: 4155 PLN. Lista zostanie zaktualizowana w środę  4 grudnia.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już prezent dla Ani mam przygotowany :smile: mam nadzieję, że nie będzie śniegu/wielkiego mrozu w niedzielę... bo moto specjalnie jeszcze czeka na ostatnią jazdę w tym roku  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Y lista do 4 grudnia ? Czyli mogę jeszcze złożyć jakiś datek dziś bądzi jutro bo dopiero miałem ,,matki boskiej pieniężnej ,, ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Y lista do 4 grudnia ? Czyli mogę jeszcze złożyć jakiś datek dziś bądzi jutro bo dopiero miałem ,,matki boskiej pieniężnej ,, ;-)

Datki można składać cały czas, nawet jak nie dojdzie na czas to na przyszłe moto-mikołaje będzie. Ale z innej beczki, jeszcze w sobotę 7 grudnia mamy jechać po jakieś cukierki więc każda kasa mile widziana ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wyplate mam po 10 Grudnia i tak mi komornik na pensje wlazl ze dopiero po 10 będe miał kaskę Trochę mi glupio ale niestety tak mi jakos wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeżeli dasz radę to i tak zapraszamy w niedzielę, a akcji dla dzieciaków nie kończymy więc na pewno jeszcze nie raz będziesz miał okazję coś dla nich zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeżeli dasz radę to i tak zapraszamy w niedzielę, a akcji dla dzieciaków nie kończymy więc na pewno jeszcze nie raz będziesz miał okazję coś dla nich zrobić

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nieciekawa pogode zapowiadaja na weekend  a tak bardzo chce przyjechac ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% prezentów zakupione i spakowane dzięki członkom Stowarzyszenia Łódzkich Motocyklistów ;)
 
flm_1386109133__mms_img-282651605.jpg
 
flm_1386109147__mms_img-1738624027.jpg

+ Firma Jazda Park ufundowała wejściówki na kręgle i bilard dla dzieci z Domu Dziecka

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dać cynka z pakowaniem, za kawałek sernika na pewno bym się pojawił :P Cieszę się, że udało się też dogadać z Jazda Park i zakupy udane....

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Datki można składać cały czas, nawet jak nie dojdzie na czas to na przyszłe moto-mikołaje będzie. Ale z innej beczki, jeszcze w sobotę 7 grudnia mamy jechać po jakieś cukierki więc każda kasa mile widziana ;)

co do cukierków to troszkę słodkości udało mi się zorganizować :smile: w chwili obecnej jest ok 1 kg mini landrynek, ok 2 kg mieszanki wedlowskiej i ok 100 lizaków serduszek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było spędzić czas w takich klimatach :-) i Towarzystwie rzecz jasna :-)

 

... przez moment znów poczułam się jak dziecko ( cholera, czemu za naszych czasów nie było takich zabawek? ;p  ..

 

ciasta mega!!! i jeszcze na wynos ;p  objadłam się nieziemsko ;p 

 

Scyzer...kurcze, ukłon! ;-D... 

 

ps. od wczoraj nurtuje mnie .. ....coż to był za pies? ;D ?;p

Edytowane przez Dadza84 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...