Skocz do zawartości

Zakończenie Sezonu Motomamusiek Z Woj. Łódzkiego, 03.11.2013 (Niedziela) Godz 14.00


Thebestof78

Rekomendowane odpowiedzi

Kutno, 03.11.2013 godz.14.00
 

MotoMamusie.pl i cała reszta moto-fanek!

 

Pożegnanie odbędzie się w przytulnym lokum MOTO PUB Garage (Grunwaldzka 3799-300 Kutno),

 

gdzie z wielką przyjemnością zapraszają nas przesympatyczni właściciele!

 

Możemy liczyć pyszne jedzonko, miły klimat i ciepłe miejsce przy kominku na pogawędkę i rabaty. 

Żeby przyjezdnym nie komplikować drogi. Spotkanie na Placu Wolności o 13.30 na parkingu przy Kościele. 

ZAPRASZAM wszystkie chętne Panie z Kutna i okolic, które kochają motocykle...tak jak swoje dzieci. 

W razie braku warunków do jazdy na dwóch kołach, przyjeżdżamy na dwóch kołach, ale jak kto może! Najważniejsze to się poznać!!!!!

Kontakt telefoniczny-Anita 603-270-575 

 

link do wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/171760576354745/?source=1

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym lepsze są motoMamusie niż np. motoPaniusie? Bo do końca nie rozumiem idei tego przedsięwzięcia. Chyba nie gadacie na spotkaniach o dzieciach więcej niż na zwykłym spotkaniu moto-kobiet?  ;)

 

 

 

W razie braku warunków do jazdy na dwóch kołach, przyjeżdżamy na dwóch kołach

 

Przypadek? - Nie sądzę  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba nie gadacie na spotkaniach o dzieciach więcej niż na zwykłym spotkaniu moto-kobiet? ;)

 

Suchy, czuję tu męski szowinizm... :whistling:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Suchy, czuję tu męski szowinizm...

 

No dobra, dobra przesadziłem  :decayed:  To tak samo, jakby zrobić motoTatusiów. Trochę bez sensu, ale rozumiem, że taka grupa ma większą motywację, gdy w grupie są doświadczone kobiety, bo innego sensownego rozwiązania nie widzę selekcji kobiet na motocyklach, których jest i tak dużo mniej niż mężczyzn.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...