Skocz do zawartości

Propozycje Miejsc Spotkan Czwartkowych Na Sezon 2014


tomahouk

Rekomendowane odpowiedzi

A może stacja paliw Orlen w Aleksandrowie łódzkim po wprowadzeniu opłat parkingowych dla TIR-ów miejsca jest ful nawet na 400 moto i pizza dobra w K2 lub Beti 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może stacja paliw Orlen w Aleksandrowie łódzkim po wprowadzeniu opłat parkingowych dla TIR-ów miejsca jest ful nawet na 400 moto i pizza dobra w K2 lub Beti

Dobrze kombinujesz :rolleyes:gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :biggrin:

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie ja nie chcę nic sssugerować ale drogę do LR nawet bez gpsa juz większość ma obcykaną :biggrin: i przebiegi motocykli wzrosną i autostradą można się karnąć zawsze :P
 

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie chcę nic sssugerować ale drogę do LR nawet be gpsa juz większość ma obcykaną

Marta faktycznie jesteś the best :dance:  :rock:

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie ja nie chcę nic sssugerować ale drogę do LR nawet bez gpsa juz większość ma obcykaną :biggrin: i przebiegi motocykli wzrosną i autostradą można się karnąć zawsze :P

 

A do tego kawa , herbata i świeże powietrze w gratisie ... :biggrin:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może stacja paliw Orlen w Aleksandrowie łódzkim po wprowadzeniu opłat parkingowych dla TIR-ów miejsca jest ful nawet na 400 moto i pizza dobra w K2 lub Beti

Oj tak, polecam i podpisuje się pod tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być coś w centrum żeby każdy miał w miarę tak samo... tyle, że całe centrum rozkopane. Dajcie spokój z Alexem, kawał drogi i już nie taka pogoda żeby jeździć na dłuższe wycieczki. Nie jestem zmarzluchem ale jak jeżdżę to umówmy się, pizga zwłaszcza wieczorem :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak każdy blisko siebie bierze to ja proponuję stawy jana, parking od rzgowskiej, latem jest cien, jest woda, jest kilka zestawów do ćwiczeń i latem pełno roznegliżowanych panienek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak każdy blisko siebie bierze to ja proponuję stawy jana, parking od rzgowskiej, latem jest cien, jest woda, jest kilka zestawów do ćwiczeń i latem pełno roznegliżowanych panienek :P

blisko kebab, prosta droga na kruszow i della a i stacja paliw pod nosem. :-P
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to miejscówka w okolicach Matki Polki moim zdaniem zasługuje na uwagę.

 

 

blisko kebab, prosta droga na kruszow i della a i stacja paliw pod nosem. :-P

 

na wylocie z miasta, jest dojazd z każdej strony i można omijać rozkopane centrum, jeszcze jak skończą się remonty na dojazdach do Pabianickiej to już będzie w ogóle fajnie

Kosmaty masz mój głos :smile:

 

ps. wybaczam ci nawet kwestię nieznajomości rodzajów fazerów :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pod stawami jana dość mało miejsca, szczególnie jeśli kosmaty mówisz o wjeździe pod restauracją... gdy stanie tam kilka autek, z moto mogą być już problemy w ilości >10..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest problem ale tylko w weekendy, w czwartek gwarantuje ze stanie tam grubo ponad 60 maszyn, poza tym jest jeszcze miejsce pod lecznicą także nie bój nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba, że tak ;) ogólnie zawsze można wjechać na plażę, tudzież CHKS :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Adminów forum.: myślę że już dość padło propozycji i spekulacji na temat miejsca przyszło rocznych spotkań. Czas na stworzenie oficjalnego głosowania dotyczącego miejsc spotkań :smile: Prawda jest taka że Ci co mają przyjechać to i tak przyjadą nawet jak nie będzie im po drodze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem za hala sportowa. Chyba najlepsze miejsce

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wszystko mi jedno gdzie będziemy się spotykać byle się spotykać. Rozważymy może na spotkaniu Stowarzyszenia możliwe miejsca i zrobi się ankietę i... niech rozstrzygnie większość.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że odległość to pikuś. Nie do końca mi jest to na rękę (za blisko) ale stary rynek wydaje się być za***isty. Dużo miejsca i esencjonalny łódzki klimat. Stacje Radegast zostawiłbym w spokoju, to miejsce pamięci narodowej i uważam, że to nie jest miejsce na upalanie. Rynek też niby do tego się nie nadaję ale chyba i tak bardziej niż pomnik ku czci wywożonych do pieca. 

Profi to teren prywatny więc... poza tym za blisko dla mnie ;)

Hala sportowa jest też w porządku choć nie wiem jak będzie wyglądał stopień zakorkowania w kontekście remontów na trasie WZ. 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...