Skocz do zawartości

Propozycje Miejsc Spotkan Czwartkowych Na Sezon 2014


tomahouk

Rekomendowane odpowiedzi

Pod hala sportowa w czwartki spotykają się osoby z wielu klubów samochodowych i czasami jest tam tłoczno, a co za tym idzie części odbija i szkoda żeby któryś wywalił w jakieś moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ale pamiętaj że lada chwila Piłsudskiego bedzie zamkniete, albo bedziesz stał 30 min w korku zeby przejechac 100m na parking :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnoszę się tutaj do nikogo propozycji konkretnie, ale zastanówcie się pięć razy, zanim podacie bezmyślnie jakąś propozycję na miejsce spotkania motocyklistów. W środku sezonu pod Centralem często nie było, gdzie wcisnąć palca, a motocykli cały czas dojeżdżało. Niektórzy wyjeżdżali specjalnie wcześniej z domów, aby zająć bezpieczne miejsce na maszynę. Ma to być miejsce zarówno komfortowe dla nas jak i dla innych uczestników ruchu. Poniżej przykładowe fotki zaczerpnięte z Dziennika Łódzkiego:

 

flm_1383059970__1_central.jpg

 

flm_1383059984__2_central.jpg

 

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając to myślę że dobrą miejscówką będzie parking od Pomorskiej przy szpitalu gdzie na grywane były ostatnie zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga ale to szmat drogi a hala na politechniki to praktycznie centrum i z kazdego zakadka jest taka sama odleglosc, prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "fontanna" na placu Dąbrowskiego (choć tu nie wiem czy by się tyle moto zmieściło)? Czy tam nas wygonią od razu? @Aga też nie mam nic przeciwko szpitalowi na Pomorskiej :biggrin:
 

Edytowane przez Scyzer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zrobić ankietę przed sezonem jak wspominał Suchy dac propozycje z tego postu i sprawa się wyjaśni I tak każdemu się nie dogodzi Pamiętać należy że na moto z każdego miejsca czas dojazdu to 10 minut hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...