Skocz do zawartości

Ubezpieczenia Oc


Pagbat

Rekomendowane odpowiedzi

Przemku, ja się dołączam do życzeń. OC mi się kończy jakoś 21 czerwca i chciałbym wiedzieć ile będzie mnie kosztować kontynuacja. W końcu +1 rok +10% zniżki... tylko czy w tym czasie zwyżek się nie narobiło więcej niż ta zniżka. Daj znać!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie zawsze 1 rok bezszkodowej jazdy to jest 10% znizki zalezy od TU

Wiem doskonale bo pracowałem w Allianz i tam akurat nie co roku spada 10%... 30% i 40% zniżki masz przez 2 lata ;)

 

Zobaczymy ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miło było poznać. Tak jak mówiłem, często jest tak, że można jakoś poustawiać sprawy. Akurat wszystko nam się zgrało no i ciach.

LWG

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie podziękowania dla Moniki i Przemka za ogarnięcie chaosu ubezpieczeniowego :smile:

 

I przepraszam za wprowadzanie zamętu telefonicznego :hihi:

 

Gorąco polecam :biggrin:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą swą "okropnością " polecam Przemka i Monikę !!!! Są nieziemsko uprzejmi ( polisa robiona w weekend , choć mogli wówczas wypoczywać ) , tolerancyjni ( na moje gapistwo ) , wyrozumiali ( na moją upierdliwość :smile: ) i profesjonalni pod każdym względem . Bardzo Wam dziękuję , kolejne ubezpieczenia mych pojazdów też u Was . Macie stałą klientkę . Pozdrawiam i raz jeszcze serdecznie dziękuję !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wyrazy uznania dla Firmy Monika&Przemek Najlepsze Ubezpieczenia Dla Twojego Motocykla S.A. z mojej strony :smile:
Taniej i w milszej atmosferze nigdzie nie znajdziecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... tyle pochwał, akurat kończy mi się ubezpieczenie na dwa pojazdy, więc na pewno się zgłoszę. 

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie wiem co napisać :smile:. Dziękujemy bardzo za dobre słowo i chcemy żebyście wiedzieli, że inaczej się pracuje kiedy jest przed Tobą 'swój'. I z tego co widzę to chyba działa to w dwie strony bo przecież nie pisalibyście tego wszystkiego co jest dla nas bardzo budujące. Wszyscy jesteście przemili i wytrwali :smile: nie zawsze przecież wszystko idzie z górki a najbardziej się cieszymy jeżeli możemy Wam pomóc. Czasami wychodzą różne kwiatki z tymi ubezpieczeniami ale przeważnie wszystko udaje się zrobić tak jak trzeba. Nawet w niedzielę jak Bóg da haha bo latać trzeba prawda?. Pozdrawiamy wszystkich i LWG!!!!!



Tak na marginesie. Jutro i w sobotę 24, 25 bm będziemy tylko pod telefonem. Szkolenie w warszawie i biuro będzie zamknięte także dzwońcie jak coś.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jakie by były koszta ubezpieczenia hondy cbr f3 1998.r , nie mam żadnego  prawa jazdy , ani zniżek żadnych , chodzi mi o  to czy ktoś orientuje się jakie by były koszty w  Pzu np lub jakiejś innej firmie ? bo byłem dziś u ubezpieczyciela i powiedział mi że najtańsze oc to 927zł  , i trochę mnie to przeraziło ;/ a i czy muszę  spłacić zaległe składki za poprzedniego właściciela czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jakie by były koszta ubezpieczenia hondy cbr f3 1998.r , nie mam żadnego  prawa jazdy , ani zniżek żadnych , chodzi mi o  to czy ktoś orientuje się jakie by były koszty w  Pzu np lub jakiejś innej firmie ? bo byłem dziś u ubezpieczyciela i powiedział mi że najtańsze oc to 927zł  , i trochę mnie to przeraziło ;/ a i czy muszę  spłacić zaległe składki za poprzedniego właściciela czy nie ?

Iiiile? :ohmy2: Skocz do Przemka z forum, na pewno znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę (znajdziesz jego dane 2 posty wyżej).

Na pewno nie chodziło o 297zł?

 

Specjalistą nie jestem, ale z doświadczenia wydaje mi się, że interesuje Cię ubezpieczenie pojazdu tylko od dnia, kiedy stałeś się jego właścicielem w oczach urzędu, czyli od momentu rejestracji na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No  dziś się z nim skontaktuje  , bo ubezpieczyciel u którego byłem powiedział mi że musiał bym zapłacić 927zł ze względu na brak uprawnień , brak zniżek i młody wiek ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek jest patronem od spraw beznadziejnych ;)

Miałam analogiczną sytuację, tylko moto mniejsze i zapłaciłam niecałe 300zł.

 

Ale najlepiej zadzwoń, wtedy się wszystkiego konkretnie dowiesz od specjalisty :smile:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zależnie czego szukasz. Ja polecam zadzwonić do jakiegoś brokera/multiagenta, który ma przynajmniej 5 różnych firm i porówna Ci konkretnie ceny. Jakby co mam namiar do 3 takich, chcesz to pisz na priv.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ceny OC nie pójdą już w dół i jak na razie utrzymują się na podobnym poziomie 75 - 100 zł przy maksymalnych zniżkach. 

Ponadto OC na moto proponuje tylko kilka TU nie wspominając o AC więc nie ma czego śledzić  :whistling:

LWG

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po raz kolejny, kiedy w ostatniej chwili przypomniało mi się, że moje OC jest ważne jeszcze tylko chwilę sprawę uratował Przemski, a do tego w tym roku zapłaciłam jeszcze mniej, więc polecam po raz kolejny serdecznie :laugh2:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam do zadowolonych klientów i polecam Przemka i Monię :smile:

 

też mi od ręki wyczarowali bardzo korzystne warunki OC

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ceny OC nie pójdą już w dół i jak na razie utrzymują się na podobnym poziomie 75 - 100 zł przy maksymalnych zniżkach. 

Ponadto OC na moto proponuje tylko kilka TU nie wspominając o AC więc nie ma czego śledzić  :whistling:

LWG

 A ktoś ubezpiecza moto w zakresie AC? Znasz jakąś firmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A ktoś ubezpiecza moto w zakresie AC? Znasz jakąś firmę?

Masz na forum od ubezpieczeń Przemskiego. Zadzwoń to się wszystkiego dowiesz.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Oc nie trzeba jezdzic-agent ma obowiazek dostarczyc polise. Tak było przynajmniej ostatnio. Pzu 90 zł. przy 60 %

Sklep i serwis motocyklowy -  Łódź Limanowskiego 213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...