Skocz do zawartości

Gymkhana - Próby Zręcznościowe


Luk@

Rekomendowane odpowiedzi

probowalismy, poszczuli nas policja

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o miejsce i dużą przestrzeń, to może parking na m1 byłby odpowiedni?

To nie mogą być takie pomysły typu, "oooo tam jest parking".

Szukamy firmy która wyrazi zgodę na trenowanie na ich terenie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiadam, spróbujcie sobie pojeździć tutaj https://www.google.pl/maps/place/Paradna,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA/@51.7009807,19.4748352,222m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471a3479688cdb35:0xe26d740fc87016c0!8m2!3d51.7103371!4d19.4766055?hl=pl

spokojnie, cicho, NIE ŚMIERDZI, i całkiem spory plac z ładnym asfaltem, dojazd bajecznie prosty, trasą górna do skrzyżowania z ul. Siostrzaną, w lewo, do końca w prawo i na końcu ślepej drogi jest to  :biggrin:

 

Przy Bartoszewskiego (zwyczajowo Trasa Górna) jest kilka miejsc np. Policyjna i po przeciwnej stronie. To są troszkę małe placyki tak ok. 15 x 15 m, czyli 2-3 moto max i jedna figura.  Przy autostradzie też, by się znalazło kilka dawnych dróg czy dróg technicznych - z tego co pamiętam koledzy ze Zgierza spotykają się na takim placu. Niestety te większe są dalej od centrum. Może kiedy zrobią S14 (po skończeniu przetargów mają 32 miesiące, czyli ok.2020) to powstanie jakaś droga czy placyk techniczny w okolicach Nowego Józefowa.

 

 

Jeśli chodzi o miejsce i dużą przestrzeń, to może parking na m1 byłby odpowiedni?

 

Pod M1 nie, w okolicach jeździliśmy na kostce na Stokowskiej z tyłu zajezdni. 

Edytowane przez Archi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o pozwolenie związane z M1. Pytanie tylko, czy chcecie, czy jesteście zainteresowani i czy uważacie to za dobre miejsce? Bo jeśli nie wykazujecie żadnego zainteresowania, to nie ma sensu moich starań.

To jak? Próbować? Chcecie? Jak się coś uda, to będziecie przyjeżdżać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się znajdzie miejsce to napewno tak, tylko wydajem i się, że w M1 już pytano. Chyba że masz tam kontakty :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest postęp. Bardzo proszę o kontakt na pw osobę odpowiedzialna na organizację cotygodniowych spotkań (ta co ma pachołki). Reszta niech trzyma kciuki.

Piotr, napisałem na PW, czekam na kontakt z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 tygodni mozna jezdzic !
wczoraj o 22 wracalem z Brzezin, troszke zimno tylko w lapki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda cacy

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam latam od 2-3 tygodni. Śmigałem dziś i jeszcze pośmigam :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tam latam od 2-3 tygodni.

Przy Twojej precyzji 2-3 to wielka różnica :mellow: .

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę dokładnie od miesiąca (na parkingach był lód, ale drogi były czyste). Jeśli nie ma słońca i przynajmniej 5 stopni to guma udaje, ze trzyma. Przy tej temperaturze lepiej można poznać granicę, to znaczy ... szybciej :biggrin:. Jutro jadę do Łowicza tak na rozgrzewkę dla dłuższych tras. A teraz Gymkhana pomiędzy autami bo muszę jeździć przez Centrum.

Edytowane przez Archi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze ale mam prace zmianowa wiec mogę brać udział w treningach 72cc raz na 2tygodnie

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit stoi jeszcze w serwisie, ale jak tylko go odbiorę, to jestem gotów ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzełek jeszcze nie gotowy. trochę go porozkręcałem. Ale pracuje nad tym, żeby dołączyć i wtedy oczywiście pisze się na pachołki  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno, na otwarciu ma byc cos zwiazanego z gymkhana wiec trzeba pocwiczyc przed

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno, na otwarciu ma byc cos zwiazanego z gymkhana wiec trzeba pocwiczyc przed

Koniecznie przed otwarciem sezonu. Bezwzględnie. Czasu mało. A do tego ja mam jeszcze TKC80 (teren kostra) na felgach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam gotowość :smile:

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ten ... a parking Praktikera??? Przecież już go nie ma a miejsca...w brud

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...