Skocz do zawartości

Gymkhana - Próby Zręcznościowe


Luk@

Rekomendowane odpowiedzi

zna ktoś jakieś miejsca na Widzewie, gdzie moznaby se rozrzucić pachołki i sobie po prostu pojeździć, tak by nikomu nie przeszkadzac i z drugiej strony by nikt nie przeszkadzał mi :biggrin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się swego czasu bawiłem pod Kauflandem na Kilińskiego. Miejsca sporo, aut mało... nikt mnie nie wyganiał :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się czegoś poszukać jak wrócę, myślę że trzeba teraz przyjąć opcję jakiegoś marketu z dobrym asfaltem ale żeby wszystko było na legalu, czyli pisemko do zarządcy terenu, i jeżeli się  zgodzą to pisemnie potwierdzenie że mamy pozwolenie na wjazd i czasowe zagospodarowanie terenu. 

Edytowane przez Kazik96 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, nie mówię o takim ... "dużym" treningu jak mamy na pienistej, bo to jednak dużo ludzi i motocyklów... bardziej chodziło mi o takie ... prywatne 1-osobowe jazdy sobie :biggrin:

 

a parking na dużym tesco - wiem i znam :P ale szukam czegoś w "zapasie", na wypadek ... czegokolwiek :biggrin:

 

PS. zastanawiam się nad kupnem pachołków. Wypatrzyłem takie fajne talerzyki treningowe, całkiem płaskie i widoczne. Do tego chciałbym jakieś pachołki - macie doświadczenie jakie są najlepsze do jazdy czy nie ma większego znaczenia ? (rozpiętość cen od 2 do 30 zł za szt. :P

materiał / elastyczność / odblask / kolor 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na pogodę kończymy sezon pachołkowy. Gdyby jednak pogoda się bardzo poprawiła, wrzucimy info, kiedy i gdzie się spotykamy. 

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matki natury pytaj czemu raczy nas deszczem i tak niskimi temperaturami :sad2:

 

Generalnie gumy juz nie kleja tak jak wczesniej, mniejszy fun, duze ryzyko gleby itp.. :sad2:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

noo a pierwsza zabawa w Lodzi 8 kwietnia ;)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leniuchmichał

Czekałem, aż ktoś ten wątek odświeży :smile:

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kiedy 1sze rundki :smile: ?


jak zmienię kapcie w jadzi :biggrin:

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się pobawię :smile:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się pojawię. Może tym razem bez szlifu 😃

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem sporo ciężarówek czekających przed punktem dostarczania odpadów. Myślę, że przyjeżdżają one tam dość regularnie.

Zresztą na jednej z ostatnich gymkhan podjechało kilka..

 

Tu jest sporo miejsca, ale jest to prawdopodobnie teren prywatny, także trzeba by do kogoś podpytać czy można :smile:
https://www.google.pl/maps/@51.7052955,19.415397,86m/data=!3m1!1e3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio widziałem sporo ciężarówek czekających przed punktem dostarczania odpadów. Myślę, że przyjeżdżają one tam dość regularnie


Przyjeżdżają tam bo to jest parking MPO więc raczej nie zmienią miejsca postoju, jedynie możemy liczyć na trochę szczęścia, że gdy tam będziemy to one nie przyjadą (bo nie za każdym razem przecież tam są) albo staną tak byśmy się razem pomieścili.

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiadam, spróbujcie sobie pojeździć tutaj https://www.google.pl/maps/place/Paradna,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA/@51.7009807,19.4748352,222m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471a3479688cdb35:0xe26d740fc87016c0!8m2!3d51.7103371!4d19.4766055?hl=pl

spokojnie, cicho, NIE ŚMIERDZI, i całkiem spory plac z ładnym asfaltem, dojazd bajecznie prosty, trasą górna do skrzyżowania z ul. Siostrzaną, w lewo, do końca w prawo i na końcu ślepej drogi jest to :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "to" wygląda zaje%^&*(# :smile:

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...