Skocz do zawartości

Gymkhana - Próby Zręcznościowe


Luk@

Rekomendowane odpowiedzi

możne być spore opóźnienie z pachołkami - kaziu ma problem

Próbujemy ogarnąć to logistycznie, więc jakby ktoś już przyjechał to niech poczeka.

Bo na pewno przyjedziemy :smile:

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możne być spore opóźnienie z pachołkami - kaziu ma problem

 

Próbujemy ogarnąć to logistycznie, więc jakby ktoś już przyjechał to niech poczeka.

 

Bo na pewno przyjedziemy :smile:

 

Podziękowania dla organizatorów za walkę aby kolejna Gymkhana się odbyła. :smile:

 

Bo robiło się nerwowo :smile:

 

 

 

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bylem raz na spotkaniu potem zaczalem wyjezdzac na dluzsze wypady po polsce :P a jak juz sie uspokoilem i zamierzalem systematycznie sie pojawiac to spotkala mnie taka przygoda jak jest tu napisane :/ http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/wypadki/a/wypadek-na-al-wlokniarzy-w-lodzi-ranny-motocyklista-zdjecia,10643465/   

nie predko sie pojawie :sad2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima sie zbliża, ja też muszę sie moto zaopiekować.

 

a odnośnie zimy i w sumie tematu - kiedy można powiedzieć że jest za zimno na gymkhanę :biggrin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem raz na spotkaniu potem zaczalem wyjezdzac na dluzsze wypady po polsce :P a jak juz sie uspokoilem i zamierzalem systematycznie sie pojawiac to spotkala mnie taka przygoda jak jest tu napisane :/ http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/wypadki/a/wypadek-na-al-wlokniarzy-w-lodzi-ranny-motocyklista-zdjecia,10643465/   

nie predko sie pojawie :sad2:

..tak mi się właśnie wydawało, że znajoma ta okleina na moto :smile:  minąłem Cię w drodze do pracy. Szybki rzut oka na sytuację i widzę, że trafiłem z hipotezą, że drzwi zostały otworzone i się poodbijałeś od aut. Z ciekawości czyją winę osądzili niebiescy, kto kryje szkody? Dla Ciebie pewnie mandacik za nie zachowanie bezpiecznej odległości przy omijaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gymkhane, i dzięki Kejcior za poświęcenie i Twoje 86 k/h aby dowieść nam pachołki :hihi:

 

PS. Kupie 6 pachołków, mogą być używane :biggrin:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moźe mi ktoś podesłać techniczny rysunek/parametry rozstawienia pachołków na gymkhanie tej którą ćwiczymy na Pienistej??? Bo jakoś znaleść tego nijak nie mogę a chciałemm ćwiczyć indywidualnym tokiem nauczania (z uwgia na roataycjny tryb pracy nie mogę zawsze być w środę na treningu

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gymkhane, i dzięki Kejcior za poświęcenie i Twoje 86 k/h aby dowieść nam pachołki :hihi:

 

PS. Kupie 6 pachołków, mogą być używane :biggrin:

taaaaa..... właśnie zrobiłam przelew i zasiliłam budżet państwa ..... ehhh program 500+ sam na siebie nie zarobi :P

Edytowane przez Kejcior (wyświetl historię edycji)

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa..... właśnie zrobiłam przelew i zasiliłam budżet państwa ..... ehhh program 500+ sam na siebie nie zarobi :P

 

Kasiu w imieniu partycypujących w programie 500+ chciałem podziękować za wpłatę :smile:

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzień na gymkhanie podam Wam moj numer konta :biggrin: wpłaty za moj mandat będą skrupulatnie rozliczane  :biggrin:

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tak mi się właśnie wydawało, że znajoma ta okleina na moto :smile:  minąłem Cię w drodze do pracy. Szybki rzut oka na sytuację i widzę, że trafiłem z hipotezą, że drzwi zostały otworzone i się poodbijałeś od aut. Z ciekawości czyją winę osądzili niebiescy, kto kryje szkody? Dla Ciebie pewnie mandacik za nie zachowanie bezpiecznej odległości przy omijaniu?

wWina jest dzieciaka majacego16lat ( osobiscie slowo dzieciak kojarzy mi sie z 8-latkiem ;) ) szkody pokrywa utalentowana mamusia bachora :smile:  nie dostalem mandatu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...