Skocz do zawartości

Gymkhana - Próby Zręcznościowe


Luk@

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem wczoraj takie talerzyki jak poniżej, no i właśnie obawiam się, że najechanie przy skręconej kierownicy może skończyć się glebą.. także trzeba nie najeżdżać i będzie ok :smile:

 

 

big_3564958485f34fc8944674f3e5d3e405.jpg

Talerzyki odpadaja z powodu, o którym wcześniej pisał Krzysiek-nie bedziesz "czuł pachołków" na zawodach i większość położysz. Ale idealnie nadaja się na wyznaczenie np. lustra;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez guciolek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Niemniej do amatorskiego treningu powinny się przydać..

Ja nie mówię żeby jeździć pro. Każdy z nas trenuje amatorsko, no oprócz Kazika;P, reszta aspiruje.

Ale sam zobaczysz, że różnica jest choćby na prostym slalomie. Na talerzykach przejedziesz i bedziesz dumny z czasu. Ustawisz pachołki i okaże się, że musiałeś zmniejszyć prędkość a odległość w jakiej mijałeś talerzyki musi być zwiększona bo pachołki kładziesz np. wystajacym wydechem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tu macie racje. Wielokrotnie gdzies na talerzyki sie najechalo i pojechalo dalej.

 

Przejechanie na talerzykach nie wywala - one sa mietkie jak nie powiem co, pozniej wystarczy je odgiac.

 

Ale fakt - pacholki sa bardziej pro - sa wyzsze a na ogol zawsze brakuje 3 cm lub cos obok tego i pchasz pacholki butem / podnozkiem. Nie zrobisz tego na talerzykach.

talerzyki sa bardziej do nauki, a nie do faktycznego skillowania na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie lekki deszcz, a nie ulewa, to bym się i tak przejechał. Dziś sobie zrobiłem ćwiczenia z samej kontroli, bo nie mam jeszcze własnego kompletu krasnalich kapelutków

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja widze.. gila do pasa po weekendowym lataniu

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziś gotowałem w podpinkach, a się zrobiło +20. A apetyt na te ćwiczenia mam, jak dziecko na LEGO ;)

BTW, gdzie najlepiej kupić pachołki, żeby były dobrego rozmiaru?

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gdzie i kiedy trenujecie ? można się do Was dołączyć ?

 

Prosimy abyście nieco nas odciążyli w te środy. Trzeba jakoś ustalić m.in. przechowywanie pachołków i itd itd.

- chętnie pomogę ;-)

PS. co do pachołków ..  http://www.ameco.com.pl- łódzka firma, można zapytać ....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że dziś nic z tego :sad2:

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachołki (po niciach) i tależyki się przydadzą, jak będziemy mieli odpowiednio duży plac można zrobić parę miejsc do kręcenia o różnym stopniu trudności. 

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni! Widzimy się dziś?

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pewnie koło 18, ale nie mam akcesoriów. Najwyżej zrobi się jakiś spontan wypad.

 

18:06:

Edytowane przez Logan (wyświetl historię edycji)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na placu jedno moto- moje. Ktoś chętny na wietrzenie wkoło komina?

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Gymkhanowcy a czy byli byście zainteresowani placem manewrowym na Maratońskiej, bo jest możliwość dogadania się na wynajęcie w niedzielę, jedyne co będzie potrzebne to pachołki bo te co są na placu są wielkie ale za to można by załatwić wypożyczenie urządzenia do pomiaru czasu

Dla tych co nie kojarzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo .......

 

Turbo zorganizowało, po otwarciu sezonu wstępne szkolenie, tak to nazwijmy, gdzie były przedstawione podstawy tej "sztuki jazdy". Docelowo będzie płatne a zacznie się w bliżej nieokreślonym czasie ale napewno w niedziele na ich placu manewrowym. Osoby zainteresowane są proszone o kontak z szkoło drogą e-mail-ową, w temacie GYMKHANA

 

A poza tym pomysł fajny pytanie ile PLN. Poza tym na Smutnej tez można wynająć płac od PKS-owców pytanie tylko czy zgodzą się na tak liczna grupę

Ps.

Zajęcia na Placu Szkoły Motocyklowej Turbo prowadzili wspólnie Robert Chmielewski oraz Tomek Kulik z Kulikowisko.pl.

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Maratońskiej o PLN y się nie trzeba martwić bo kierownictwo LOK-u czyli właściciel terenu od nas opłaty nijakiej nie pobierze kwestia tylko dogadania godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😳

Znaczy się za darmoszke ???

Skoro tak to ja mam cała niedziele :-)

W takim razie proponuje jutro zbiórkę zainteresowanych tematem i może się coś uda ustalić a wyniki zapoda się tutaj w formie obwieszczenia i to będzie chyba dobre wyjście

Panowie Gymkhanowcy a czy byli byście zainteresowani placem manewrowym na Maratońskiej, bo jest możliwość dogadania się na wynajęcie w niedzielę, jedyne co będzie potrzebne to pachołki bo te co są na placu są wielkie ale za to można by załatwić wypożyczenie urządzenia do pomiaru czasu

Dla tych co nie kojarzą

Pachołki znalazłem

 

Pachołek drogowy 20 szt. 250 zł

https://www.olx.pl/oferta/pacholek-drogowy-20-szt-250-zl-CID619-IDlqZd6.html Wydaje mi ze warto tylko jak je ściągnąć ale bez kosztów już

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo .......

 

Turbo zorganizowało, po otwarciu sezonu wstępne szkolenie, tak to nazwijmy, gdzie były przedstawione podstawy tej "sztuki jazdy". Docelowo będzie płatne a zacznie się w bliżej nieokreślonym czasie ale napewno w niedziele na ich placu manewrowym. Osoby zainteresowane są proszone o kontak z szkoło drogą e-mail-ową, w temacie GYMKHANA

 

A poza tym pomysł fajny pytanie ile PLN. Poza tym na Smutnej tez można wynająć płac od PKS-owców pytanie tylko czy zgodzą się na tak liczna grupę

Ps.

Zajęcia na Placu Szkoły Motocyklowej Turbo prowadzili wspólnie Robert Chmielewski oraz Tomek Kulik z Kulikowisko.pl.

Turbo nie planuje pobierać opłat (przynajmniej tak wynika z moich ostatnich rozmów z Robertem). Tomek będzie odwiedzał treningi "co jakiś czas".

 

Pachołki znalazłem

 

Pachołek drogowy 20 szt. 250 zł

https://www.olx.pl/oferta/pacholek-drogowy-20-szt-250-zl-CID619-IDlqZd6.html Wydaje mi ze warto tylko jak je ściągnąć ale bez kosztów już

Te są za duże.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wam pomoże, fakt że 2x drożej, ale na miejscu.

Warto też zajrzeć do jakiegoś sklepu BHP

 

http://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/akcesoria-samochodowe/bezpieczenstwo-samochodowe/odgradzanie/stozek-drogowy-027153/

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...