Skocz do zawartości

Gymkhana - Próby Zręcznościowe


Luk@

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno, na otwarciu ma byc cos zwiazanego z gymkhana wiec trzeba pocwiczyc przed

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

na otwarciu mają być ligowi zawodnicy z PL i świata :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby nie patrzec do tej zabawy potrzebujemy mocy dostapnej z dolu, a wiec duzego momentu :smile:

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu a czemu by nie

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na otwarciu mają być ligowi zawodnicy z PL i świata

Zgadza się, ale to nie wyklucza konkursów gymkhanowych dla amatorów. Nie będę robił spoilerów, ale szykujcie się! ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az mnei to boli ze mnie nie bedzie :unsure:  :unsure:  :unsure: :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  

 

ale wiem ze bedzie fajnie :biggrin:

 

poki co gymkhana musi wrocic w srody :biggrin:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale to nie wyklucza konkursów gymkhanowych dla amatorów. Nie będę robił spoilerów, ale szykujcie się! ;)

Przetestuję crashpady zamiast gmoli ;) Niestety na zmianę Bandita na coś bardziej gymkhanowego w tym roku nie mam raczej szans, ale podejmę próby wyciśnięcia z tej maszyny czegoś więcej, niż w ostatnim sezonie ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co gymkhana musi wrocic w srody :biggrin:

 

Zgadzam się. Z tym że jest małe "ale".

Od połowy 2015 roku ja i Kuba (i nie tylko, ale każdy wie o co chodzi) organizowaliśmy "środowe pachołki". Przywoziliśmy pachołki na miejsce, ustawialiśmy, itd ... Czasem nawet zamiataliśmy plac :smile:

Część z Was bardzo nam pomagała, a część aktywnie brała udział i propagowała dyscyplinę. Cieszy nas to niezmiernie :smile:

W sezonie 2017 zamierzamy oczywiście to kontynuować. Z tym, że tu jest właśnie "małe ale" ...

 

Czas leci, obowiązków przybywa. Mamy z Kubą pewną sugestię. Prosimy abyście nieco nas odciążyli w te środy. Trzeba jakoś ustaliś m.in. przechowywanie pachołków i itd itd.

Powody są dwa:

Po prostu nie zawsze będziemy mieli czas aby w środę przyjeżdzać.

A po drugie my kilkoro (m.in. Kuba, Bodgee, Yosi, Krzychosław) z całego tego grona chce w tym roku brać udział w Gymkhana GP i potrzebujemy "więcej trenować, a mniej gadać".

Nie odbierajcie tego, źle. Integracja i spotkania są świetne, ale duża grupa nie służy treningom indywidualnym.

 

Myślę, że jak się spotkamy na pierwszych pachołkach, to omówimy sprawę na żywo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde kufer nie jest niezbedny. wystarczy zeykla torba i siatka bagazowa ;)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grinch oczywiście rozumiem to wszystko, ale jak napisałeś jest w tym "pewne ale". Otóż patrzenie na Was w te środy kiedy byłem w Łodzi i mogłem do Was dołączyć było baaaaaardzo inspirujące :smile: Dlatego mam prośbę: w miarę możliwości nie odpuszczajcie tych środowych spotkań :smile: :) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie boj sie nie bedzie na pewno tak ze zrezygnujemy z naszych spotkan :smile:

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiadam, spróbujcie sobie pojeździć tutaj https://www.google.pl/maps/place/Paradna,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA/@51.7009807,19.4748352,222m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471a3479688cdb35:0xe26d740fc87016c0!8m2!3d51.7103371!4d19.4766055?hl=pl

spokojnie, cicho, NIE ŚMIERDZI, i całkiem spory plac z ładnym asfaltem, dojazd bajecznie prosty, trasą górna do skrzyżowania z ul. Siostrzaną, w lewo, do końca w prawo i na końcu ślepej drogi jest to :biggrin:

Potwierdzam placyk macie miodzio. Później po treningu blisko do Kosmatego na kawę i ciasto Hehe Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy trening w najbliższą środę? Pienista/M1, jeszcze gdzie indziej?

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje i to bardzo, bo od kolejnej środy przez 3 meichy nie mogę :biggrin: Zaliczyłbym piersza gymke w sezonie :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile pachołków potrzeba to tej gymki która uskutecznialismy na pienistej w minionym roku ???

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przykładowy: pętla +2, slalom +3, zawracanie +1/2, slalom krótki +2/3 lusterko +2 meta i start +4; dodatkowo z boku jakaś ósemka +2. Czyli średnio dla 10-15 moto (dobra frekwencja) około 15 pachołków. Dla 3-4 (przy podejrzanej pogodzie) wystarczy 5-10 (np. 2 ósemki + egzaminacyjny powolny slalom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przykładowy: pętla +2, slalom +3, zawracanie +1/2, slalom krótki +2/3 lusterko +2 meta i start +4; dodatkowo z boku jakaś ósemka +2. Czyli średnio dla 10-15 moto (dobra frekwencja) około 15 pachołków. Dla 3-4 (przy podejrzanej pogodzie) wystarczy 5-10 (np. 2 ósemki + egzaminacyjny powolny slalom).

A może takie cus się nada jako pachołki???? Są to

szpile po niciach, mige tego załatwić spora ilość niemal na tony.

Ps. Czerwona szpula ma wysokość około 20cm a reszta jak widać mniej

post-5299-0-78891600-1490705260_thumb.jpg

Edytowane przez A04 (wyświetl historię edycji)

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nadac nada sie wszystko ale warto jakby byly wymiary "konkursowe" bo potem wyjdzie ze takiego nie tkniesz a potem przejazd i przewracasz pacholki :smile:

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy z jakiego materialu :biggrin:

 

to musi byc cos co nie rozdupcy sie jak najedziesz, a jednoczesnie cos co jak najedziesz nie rozwali Ci motocykla / nie spowouje Twojego upadku :biggrin:

 

ja mam 4 pacholki + XX (chyba ze 40/50 ) takich niskich talerzykow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak najedziesz nie rozwali Ci motocykla / nie spowouje Twojego upadku

 

kupiłem wczoraj takie talerzyki jak poniżej, no i właśnie obawiam się, że najechanie przy skręconej kierownicy może skończyć się glebą.. także trzeba nie najeżdżać i będzie ok :smile:

 

 

big_3564958485f34fc8944674f3e5d3e405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...