Skocz do zawartości

Gymkhana - Próby Zręcznościowe


Luk@

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

nie za bardzo do kręcenia kółek ? a CBR 954 się nada? :biggrin:

 

No to dobrze trafiłem  :biggrin: . Cały czas uczę się coraz lepszej obsługi tego urządzenia. Zakręty wychodzą ... eeeeeeeeeeeeeeee, nie chcę zniszczyć sprzętu i nieco się blokuję.

Robi się super słoneczna pogoda, będzie fajnie. :moto:

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jednak wzbudzilismy pewne zainteresowanie. Bardzo mnie to cieszy. Liczy na sporą grupę.

Opady jutro miga być malutkie, ale to nie powinno przeszkadzać ;)

Ja poprzesuwalem nieco obowiązki i będę dość szybko. Kuba, mam nadzieję że też prędko przyjedziesz.

Biegal, wpisowe?

Najpierw przyjedz, potem pogadamy. ;)

No to dobrze trafiłem . Cały czas uczę się coraz lepszej obsługi tego urządzenia. Zakręty wychodzą ... eeeeeeeeeeeeeeee, nie chcę zniszczyć sprzętu i nieco się blokuję.

Robi się super słoneczna pogoda, będzie fajnie. :moto:

Bez treningu i odwagi postępów nie będzie.

Warto zainwestować 200zl w craschpady, wtedy przy takich małych wywrotkach masz spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja jutro postaram się pojawić już w pełnej gotowości. 

 

 

Warto zainwestować 200zl w craschpady, wtedy przy takich małych wywrotkach masz spokój.

No ja coś o crashach wiem, gdyby nie one, to pewnie już bym nie miał impulsatora ani alternatora. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba w takim razie jechac do pracy bzykiem, co by zdążyć :smile:

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Taka propozycja na 4 pachołki i stoper :smile:

post-5192-0-90581100-1461097421_thumb.png

post-5192-0-16974300-1461097450_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, plac na końcu Pienistej ma co prawda tablicę "Teren Prywatny", ale ... od lat driftują tam "BeeMki" i nikomu to nie wadzi. Wydaje mi się można by spróbować potrenować "na nowej lokalizacji" (choćby testowo).

My dziś z Kazikiem jeździliśmy tam 90 minut. Wzbudziliśmy trochę zainteresowanie panów w samochodach z "L" na dachu. Po za tym spokój.

 

Zalety tej lokalizacji:

1. Asfalt  - fajnie trzyma :smile:

2. Sporo miejsca, ciekawy układ

3. Właściwie dwie różne nawierzchnie, asfalt oraz beton

4. Wymalowane miejsca parkingowe (co 2,5m), co ułatwia stawianie pachołków

5. Można jeździć na około, czyli zrobić taki tor przejazdu aby kilka motocykli jeździło jednocześnie (tylko wyznaczymy sobie taką strefę buforową, dla wyrównania różnic w prędkościach przejazdów)

 

Co Wy na to?

Być może część z Was będzie miała bliżej a część dalej, ale to chyba nie kłopot.

krzychoslav, yoshi, pająk17, Bodgiee, Kazik, reszta, ?

Czekamy na Wasze opinie.

Oczywiście spotkamy się jak zwykle o 17:30 w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę ten parking. Co prawda będzie ciut dalej, ale spróbować nie zaszkodzi. 
W tę środę akurat nie zawitam. Ale jak coś to powinienem trafić na przyszłość ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co Wy na to? Być może część z Was będzie miała bliżej a część dalej, ale to chyba nie kłopot. krzychoslav, yoshi, pająk17, Bodgiee, Kazik, reszta, ? Czekamy na Wasze opinie. Oczywiście spotkamy się jak zwykle o 17:30 w środę.

 

Przede wszystkim musi nie padać. Jak pada to należy spotkanie przełożyć.

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musi nie padać. Jak pada to należy spotkanie przełożyć.

Krzysztof, przyjeżdża kto chce ... Nikt obecności nie sprawdza, ani karty obiegowej nie podbija. Pada to pada. Są chętnie - super ;) 

W zeszłym tygodniu padało, ale wyschło za 5 minut, więc jeździliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nikt obecności nie sprawdza, ani karty obiegowej nie podbija.

 

Hahahaha ... to dobrze, że karty obiegowej brak :busted_cop:. Od maja już ma być ciepło, powyżej 18 stopni. Właśnie patrzę na prognozę i bez opadów jest jutro oraz w resztę tygodnia. Natomiast w środę akurat leje. Może przenieśmy termin na jutro lub czwartek.

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak Grinch pisze, ustaliśmy że środa jest najlepszym dniem do gymkhnany, jeździć wokół słupków nawet w deszczy się da, a na zawodach to nawet trzeba jeżeli pada.


Co do miejscówki, myślę że jest ona 1000% lepsza od Stokowskiej, ponieważ jest asfalt i jest tam więcej miejsca ;)

Edytowane przez Kazik96 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, plac na końcu Pienistej ma co prawda tablicę "Teren Prywatny", ale ... od lat driftują tam "BeeMki" i nikomu to nie wadzi. Wydaje mi się można by spróbować potrenować "na nowej lokalizacji" (choćby testowo).

My dziś z Kazikiem jeździliśmy tam 90 minut. Wzbudziliśmy trochę zainteresowanie panów w samochodach z "L" na dachu. Po za tym spokój.

 

Zalety tej lokalizacji:

1. Asfalt  - fajnie trzyma :smile:

2. Sporo miejsca, ciekawy układ

3. Właściwie dwie różne nawierzchnie, asfalt oraz beton

4. Wymalowane miejsca parkingowe (co 2,5m), co ułatwia stawianie pachołków

5. Można jeździć na około, czyli zrobić taki tor przejazdu aby kilka motocykli jeździło jednocześnie (tylko wyznaczymy sobie taką strefę buforową, dla wyrównania różnic w prędkościach przejazdów)

 

Co Wy na to?

Być może część z Was będzie miała bliżej a część dalej, ale to chyba nie kłopot.

krzychoslav, yoshi, pająk17, Bodgiee, Kazik, reszta, ?

Czekamy na Wasze opinie.

Oczywiście spotkamy się jak zwykle o 17:30 w środę.

Dla mnie podobna odległość i jeśli rzeczywiście będzie tam spokojnie to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliście dzisiaj ? na Stokowskiej byłej jakoś 17:20 i ni widu, ni słychu, ni tu tu tu tu,

 

a przed 19 jakos dojechałem na to niby nowe miejsce i też cicho i spokojnie.

 

Choć wyjeżdżając akurat widziałem że ktoś wjeżdżał, choć nie wiem kto i  w jakim celu  :riding: (ja w lewo z podporządkowanej, a ktoś z kuferekiem w prawo z brzezińskiej) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliście dzisiaj ? na Stokowskiej byłej jakoś 17:20 i ni widu, ni słychu, ni tu tu tu tu,

 

a przed 19 jakos dojechałem na to niby nowe miejsce i też cicho i spokojnie.

 

Choć wyjeżdżając akurat widziałem że ktoś wjeżdżał, choć nie wiem kto i w jakim celu :riding: (ja w lewo z podporządkowanej, a ktoś z kuferekiem w prawo z brzezińskiej)

 

Byliśmy coś między 17:30 a 19:30 właśnie wróciłem że Stokowskej.

 

Napisz do czego był przyczepiony kufer, to może ktoś z nas.

Edytowane przez Archi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeżdzałem jakoś 17:37, nie poznałem, jakiś jasny turystyk) - kufer taki kanciasty biały  :laugh2:

 

myślałem żeby jednak zawrócić i zobaczyć, ale ... później same zakazy skrętu w lewo a przecież my motocykliści nie łamiemy przepisów  :moto:

 

a chciałem jak najszybciej podjechać na nowa miejscówkę sprawdzić. 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...