Skocz do zawartości

Wydech Do Hondy Cbr125R


Gość SobolQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mocy to jakoś nie daje zbytnio, a nawet może osłabić przy takich samoróbkach :smile: Jak dasz przelot to kata też pasowało by wyciąć. Miałem okazję słuchać cbr na dominatorze, jest duża różnica pomiędzy oryginałem i nawet moim sportowym micronem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem kto by mi kata wyciął ...


a może  scorpiona od r6 za 8 stówek ? tyle że musiał byś dorobić dolot

 

ale teraz dawać 8 stów za wydech gdzie jeszcze trzeba dorobić dolot ? nie wiem czy się opłaca. A 4,5 stówki za dominatora z całym układem dolotowym chyba bardziej się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dźwięk do małej cbrki to devil. Olo moze potwierdzić ze robi robotę.

Jak ten dźwięk słyszałem to myślałem, że mnie coś większego wyprzedza :biggrin: Dominator ma podobną głośność, ale devil jest bardziej przyjemny ;)

Nie wiem co to z sens, mieć taki głośny wydech w takim sprzęcie, narobisz tylko hałasu, a i tak Cię wyprzedzają :P Jak chcesz żeby było tylko głośno to bierz dominatora, a jak chcesz żeby było estetycznie i dawało  ~0,0001 km więcej to  http://moto125.pl/c/200/tuning-mechaniczny-honda-cbr-125-2004-2011-honda.html?keywords=wydech&prices[0]=&prices[1]=

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kata Ci wszędzie wytną. W Dominatora bym się nie pchał bez DB Killera, seryjne wykręcają nawet do 101dB. Może przez święta uzbieraj troszku grosza i posłuchaj Olo, on by Ci rozebrał i złożył cebrę i wie, co dla nich dobre  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kata Ci wszędzie wytną. W Dominatora bym się nie pchał bez DB Killera, seryjne wykręcają nawet do 101dB. Może przez święta uzbieraj troszku grosza i posłuchaj Olo, on by Ci rozebrał i złożył cebrę i wie, co dla nich dobre  :decayed:

Specjalista od pierdzikółek :decayed:

nie wiem czy jest sens wydawać więcej niż 500 zł na wydech do takiego motocykla, chodzi mi o lepszy głos. Nie o jaki za***isty tylko lepszy, bo kolega ma junaka 901 (50) i lepiej trochę mu mruczy =)

Junak 901 jako nieliczny z chinoli ma tłumik z watą wygłuszającą i tylko jedną niewielką zwężkę :smile:

Jak chcesz żeby było tylko głośniej i wydać do 500zł to z dominatora będziesz zadowolony :P Chociaż nie popieram takich pomysłów ;)

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Leonie Vinczim tez ladnie mruczy.

Ale wyp.......ć tyle kasy tylko po to żeby było glosniej ?

Hmm... Sam nie wiem.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...