Skocz do zawartości

Kto Tu Jeździ Choper'em-Cruiser'em?


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać - proszę i nas wpisać.Honda VTX 1300C - ale woli jak ją nazywać po imieniu: LILITHJutro ok 11 odbieram ją z "serwisu zerowego" i na mur parę cyferek na liczniku przekręcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...ja na swojej 535 nawinalem od dzisiejszego poranka kilkadziesiat km.wczesniej nie bylo okazji w tym roku wiec radosc ogromna ze w koncu sie udalo....do tego pogoda booossska ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...ja na swojej 535 nawinalem od dzisiejszego poranka kilkadziesiat km.wczesniej nie bylo okazji w tym roku wiec radosc ogromna ze w koncu sie udalo....do tego pogoda booossska ))))

A po 13 nie byłeś w okolicach UM P-ce? Bo za taką Virago tam stałam. :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po 13 nie byłeś w okolicach UM P-ce? Bo za taką Virago tam stałam. :smile:

nie wykluczone :smile: jutro tez bede sie krecil gdzies miedzy lodzia a pabianicami. ewentualnie jakis wypad w strone lotniska w piotrkowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek - taka mała sugestia. Może warto przy liście obecności chopków dodać numeracje albo taki ogólny licznik stanu osobowego. Zaglądając na temat można by od razu stwierdzić czy ktoś przybył do naszego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznawać się kto dzisiaj jeździł i jaką trasę zrobił? Bo ja dzisiaj samochodem za motocyklami ponieważ moto jeszcze w przygotowywaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 maszynOlsztyn kolo Czestochowy310km

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym sezonie mniej będę jeździć bez celu, a bardziej zliczać ciekawe miejsca, które odwiedzę. Nawet jeżeli są 20 km od domu. ;)

Wczoraj odwiedziłam urokliwy Talar k. Ldzania z zabytkowym młynem wodnym, a dzisiaj Walewice w grupie 19 moto. W jedno i drugie miejsce mam zamiar pojechać jeszcze raz jak przyroda odżyje. :smile:

 

Dołączona grafika

 

A jeżeli miałabym liczyć to wyszło przez te dwa dni jakieś 200 km chyba.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu jeździ czopkiem? otóż ja tu jeżdżę czopkiem Honda VTX 1300c

witamy i oczywiście dopisujemy na listę :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis nad jezioro Jeziorsko i spowrotem - rano troche zimnawo było ale potem fajnie

Jak tam Jeziorsko jeszcze zamarznięte czy już pływać można ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Jeziorsko jeszcze zamarznięte czy już pływać można ?

skute lodem :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w oczku jeszcze wielka bryła lodu pływa dlatego pytam bo kiedyś jak pamiętam gdy się pojawiły pierwsze ciepłe dni i pojechaliśmy nad zalew Sulejowski to jeszcze było zamarznięte zalewisko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Forum Virago jest wszystko ok... przed chwilką sprawdzałem

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w gronie łódzkich choperów :smile: Bardzo fajny motór i do tego z tego samego rocznika co mój... Nie mów tylko że granatowy? ;)

Zieleń :biggrin: Ciemna, ale zieleń :DDawno nie zaglądałem, bo brakowało mi ciągle czasu.P.S. Te roczniki podobno najlepsze ;)

POLECAM:

Polskie motocykle Andrzej Zieliński 2012 NOWOŚĆ dla prawdziwych miłośników motoryzacji :smile:

 

Gawędy Motocyklowe - obowiązkowa lektura każdego motocyklisty!! Zapraszam - od ręki :smile:

 

p.s. Dla Forumowiczek/Forumowiczów przewidziane zniżki

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...