Skocz do zawartości

Kto Tu Jeździ Choper'em-Cruiser'em?


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak sie nie mylę miałem okazję poznać a moze i nawet razem bez kasku na DS po Rosanowie śmigaliście? :riding::decayed:

W Rosanowie ja sporadycznie latam. Jeżdżę tam czasem sprawdzić czy działki nam nie ukradli. ;) Raz się w Rosanowie zakopałam w piachu, tzn. w czymś co symuluje ulicę, jak sobie wymyśliłam, żeby odwiedzić babcię, też fajnie było. Dobrze, że to tylko lekki Rebel, bo bym się chyba nie wykopała. ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witamy wśród choperów... dopisałem Cię do listy w pierwszym poście :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak patrzę za okno to się zastanawiam czy narty nie za wcześnie schowałem :biggrin: A tak na serio to podobno ostatnie podrygi zimy...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o witam Bałuciarza... Ja też Bałuciarz i taką samą dwukółkę mam :decayed:

Jak miło, to jest nas przynajmniej dwóch :smile: , a tak przy okazji nie wiesz czasem o sprawnej pompie wody pasujacą do naszych maszyn do wziecia? Bo do pełni szczęscia mi takowej brakuje. Bez niej ten sezon stoi pod duuużym znakiem zapytania. Silnik mam zrobiony tylko pompa się skonczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)Dopiszcie mnie Yamaha XVS-1300W sobotę zrobiłem 50 km - piekna pogoda - spotkałem po drodze ze dwa motorki oczywiście pozdrowienia wymienione - wszyscy stęsknieni spacerków :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)Dopiszcie mnie Yamaha XVS-1300W sobotę zrobiłem 50 km - piekna pogoda - spotkałem po drodze ze dwa motorki oczywiście pozdrowienia wymienione - wszyscy stęsknieni spacerków :smile:

Witaj... Dopisany do listy w pierwszym poście :smile: Też bym pojeździł ale... niedziela ale trudno.. w tygodniu nie ma czasu.. dziś jadę robić hamulce i inne rzeczy żeby jak się zrobi naprawdę ciepło być gotowym do jazdy :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek, wyprostuj prosze nazwe mojego moto bo pewnie metodą kopiuj wklej pojechałeś i nie zauważyłeś, że zamiast Honda VT500C wyszło Hondzie .... Bede wdzieczny za sprostowanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YohnnY dodannY, a Mishka poprawiony (faktycznie Ctr-C było używane :smile:)Pozdr.

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę :)4 sezon będzie przed nami ;)

POLECAM:

Polskie motocykle Andrzej Zieliński 2012 NOWOŚĆ dla prawdziwych miłośników motoryzacji :smile:

 

Gawędy Motocyklowe - obowiązkowa lektura każdego motocyklisty!! Zapraszam - od ręki :smile:

 

p.s. Dla Forumowiczek/Forumowiczów przewidziane zniżki

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę :)4 sezon będzie przed nami ;)

Witamy w gronie łódzkich choperów :smile: Bardzo fajny motór i do tego z tego samego rocznika co mój... Nie mów tylko że granatowy? ;)

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazuja, ze do sobotykoza zostanie ubrana w plasticzany uniform, zalana swiezymi plynami i wyprowadzona na spacer :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w gronie łódzkich choperów :smile: Bardzo fajny motór i do tego z tego samego rocznika co mój... Nie mów tylko że granatowy? ;)

Delfin ma zieloną strzałę :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...