Skocz do zawartości

Kto Tu Jeździ Choper'em-Cruiser'em?


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie dziewczyna ma większą maszyne od was ;)   ,Arecki jaki masz silnik V ?  czy jakaś rzędówka która nie przystoi choperom i cruiserom !

 

A witaj Mysza

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

,Arecki jaki masz silnik V ?  czy jakaś rzędówka która nie przystoi choperom i cruiserom !


Dla mnie układ cylindrów nie ma specjalnie znaczenia, ale jak ktoś ma inne zdanie to może poprosić Micka o usunięcie mnie z listy....
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arecki no co ty ,masz jaki masz jeżeli chodzi o mnie to super że identyfikujesz się z "nami" niż z plastikami  :biggrin:

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregorSTG   nie wszyscy nie wszyscy ja jak kiedyś bym się przesiadał ze swojej maszyny to zrobię sobie taką samą Haykę  Czarną  a może nawet zrobię jako drugie 

 

Jestem zauroczony tą czarną

 

 

http://news.epicinter.net/suzuki-hayabusa-240hp-drift-bike-insanity-destroyer-1-and-2-take-it-to-the-streets-like-mad-men/

Edytowane przez Roberto-pol72 (wyświetl historię edycji)

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto, widziałem tego potworka już wcześniej i muszę przyznać, że mi też się podoba, jednak ta moc jaka siedzi w tej maszynie każe mi przynajmniej na razie do pozostania przy opcji widza filmowego... ;)

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiu421    kwestia wprawy :smile:  ,fakt 240KM w takiej małej wadze trzeba się pilnować bo inaczej guma do wymiany to miesiąc :smile:

Edytowane przez Roberto-pol72 (wyświetl historię edycji)

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, niezła maszynka, :rolleyes:  ja boję się swoich stu paru koni :shock3:  ale to już chyba pesel się kłania... :fever:

Tia Krzysiu  :smile:  Jak bym Cię nie znała to bym uwierzyła  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pabianiczanke....a do tego na virago. Do zobaczenia niebawem mam nadzieje.

A poza tym zapraszam na www.virago.com.pl  znajdziesz napewno kilku zapalencow z okolicy do wspolnej jazdy i wypicia kufelka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregorSTG   nie wszyscy nie wszyscy ja jak kiedyś bym się przesiadał ze swojej maszyny to zrobię sobie taką samą Haykę  Czarną  a może nawet zrobię jako drugie 

 

Jestem zauroczony tą czarną

 

 

http://news.epicinter.net/suzuki-hayabusa-240hp-drift-bike-insanity-destroyer-1-and-2-take-it-to-the-streets-like-mad-men/

Roberto plastik nie jest fantastik, jedyny plus to nie ma potrzeby używania stopki.

Motocykle są jak wódka..prawdziwa jazda zaczyna się od litra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pabianiczanke....a do tego na virago. Do zobaczenia niebawem mam nadzieje.

A poza tym zapraszam na www.virago.com.pl  znajdziesz napewno kilku zapalencow z okolicy do wspolnej jazdy i wypicia kufelka ;)

A witam...najbliższy wyjazd jaki planuję to sobota Bełchatów  :smile:  robimy zbiórkę przy trzech koronach ok. 15 wiec zapraszam  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aru13     wczytaj się w pierwsze moje słowa  :biggrin: 

 

"jak kiedyś bym się przesiadał ze swojej maszyny"   :P 

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...