Skocz do zawartości

Kto Tu Jeździ Choper'em-Cruiser'em?


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wszyscy dopisani.... W taką zimę jaka mamy to żałuję, że nie mam garażu gdzieś blisko domu, bo by się jeszcze pośmigało choćby wkoło bloku :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !! jezdzilem suzuki ls650

niestety bylem wiekszy niz ona http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

teraz "maly" DL od Suzuki. :riding: .

Nastepny bedzie Y. RoyalStarVenture :drool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "powolniaków" - Adam mnie również dopisz do listy.W Avatarze moja Rebelka 250, póki co zgarażowana, a na wiosnę małe dopieszczanie zacznę. Mam tylko nadzieję, że wyrobię się z zamierzonymi pracami. Oby jak najszybciej zrobiło sie ciepło bo garaż nie ma ogrzewania i nie ma szans, żeby teraz posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krecik'u... dopisałem :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, skoro nie hamuje nie skręca tu ma swój kawałek to i mnie proszę dopisać :smile: Motong jak w avatarku VL800

www.4x4off.pl

wdupiemamto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A kiedy masz zamiar się przesiąść?

Jak tylko kasa pozwoli,tudziez wlasnie jej brak spowodowal przesiadke na turyste-enduro, :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wożę HONDĄ SHADOW 600. Ładny, tani i pojemność odpowiednia dla początkujących :smile: 

 

hehe to dokładnie tak samo jak ja :smile: też mój pierwszy motor. A niby facet, który mi go sprzedawał mówił, że to nie jest dobry wybór dla początkujących na pierwsz motor... jak dobrze, że nie slucham się starszych :biggrin: heheh :smile:

Edytowane przez Piotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

a tak naprawde to po co ta lista? 

też się kiedyś nad tym zastanawiałem,nie zapisywałem się do niej a jestem   :huh:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jest dla celów wyłącznie informacyjnych kto lata na tego typu motocyklach. Stanowimy dość małą grupę w stosunku do pozostałych Forumowiczów więc warto się znać.

PS. Jak ktoś jeszcze nie chce być na liście to nie ma problemu... zgłaszać i usunę..

Edytowane przez Micek1968 (wyświetl historię edycji)

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wpasc na strone forum milosnikow yamaha virago....poza osobami z calej polski, mozesz spotkac dosc mila grupe z lodzi. bedzie z kim polatac a i umowic sie na czwartkowe piwko w doborowym towarzystwie. zapraszam www.virago.com.pl :smile:

Też chcę się znaleść na liście, od tego sezonu bede pomykac Virago xv535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wpasc na strone forum milosnikow yamaha virago....poza osobami z calej polski, mozesz spotkac dosc mila grupe z lodzi. bedzie z kim polatac a i umowic sie na czwartkowe piwko w doborowym towarzystwie. zapraszam www.virago.com.pl :smile:

 

Już tam jestem - szara535. Jeszcze nie zdążyłam się wgłębić ale dzięki za info:)

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam jestem - szara535. Jeszcze nie zdążyłam się wgłębić ale dzięki za info:)

 

A wogóle to 14.06 jest ogólnopolski zlot miłośników Virago w Chodeczy organizowany przez grupę łódzką :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Edit: Lista choperów na motocykle-lodz.pl (kobiety przodem, reszta według alfabetu )

 

Patrycja - Honda Rebel 250Zołza - Yamaha Virago 535

Andree-stary wyga - Kawasaki KZ 440A LTDArash - Honda VTX 1300Baal - Honda VTX 1300CBartek4026e - Suzuki Marauder VZ800Bemol - Yamaha V-Star 1100 classicCezary - Yamaha RoadStar XV1700Chippe - customowe Suzuki VL 1500Dolphin - Yamaha Virago XV750Enlil - Yamaha XJR 1300Enter - Honda VTX 1300Fizyk - Yamaha Royal Star 1300Golden - Yamaha DragStar 1100Góral74 - Yamaha Virago XV750Grzechotnik - Suzuki VZR M1800RHipis - Yamaha Virago 525Iksiok - Honda Shadow 1100Iras - Harley-Davidson Sportster 1200Jaron1 - Suzuki VS800 IntruderJohnnY - Yamaha Virago 1100Kojak - Yamaha Virago 535Kapsel - Yamaha drag star 1100

Maciek - Honda Valkyrie F6C 1500Marcin CB-Napalony- - Kawasaki VN750Micek - Yamaha Virago XV750Miron - Suzuki Intruder VL 1500Mishka - Honda VT500CMiqul - Zipp Raven 250Mr.T - Triumph Rocket IIINocnymar29 - Honda VTX 1300cPafcio - Honda MagnaPink-f - Kawasaki Vulcan EN500CPiotr - Honda Shadow VT600Rafał Włodarczyk - Kawasaki VN900LTRado - Yamaha DragStar XVS 650 ClassicRobertso444 - Honda VTX1800Rutek - Honda Shadow VT1100CScyzer - Romet R-250Siwy - Yamaha Virago 535Ska - Honda Shadow 600VXLSławek INTRUDER - Suzuki VZR 1800 INTRUDERStanany - Kawasaki VulcanTaras - Honda VT750CTMiN - Honda VT500cTup - Yamaha XVS-1300Uncas - Honda Shadow VT 750Virago - Yamaha Virago 1100Zegal - Kawasaki VN800 Classic

 

 

Dopisałem się do listy tyle że ja posiadam amerykański motocykl sprowadzony z U.S.A. ale koledzy z salony Yamahy powiedzieli że to jest Yamaha drag star 1100 tyle że na silniku pisze 1400cc a nie 1100cc więc chust wi so to jest za bestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsel, jeśli chodzi o serię Star to nie było w ofercie motonga o pojemności 1400. I z tego co wiem to na silniku nie ma oznaczenia jego pojemności. Jak się spotkamy na jakiejś ustawce to oblukamy Twój sprzęt chyba że możesz wrzucić foty

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...