Skocz do zawartości

Kto Tu Jeździ Choper'em-Cruiser'em?


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Bemol: Opactwo w Lądzie nad Wartą . Zaraz obok pałac biskupi i park w Ciążeniu- też warto zobaczyć. Oby tylko pogoda dopisała. A co do A2- co kto lubi. Ja tam od czasu do czasu nie mam nic przeciwko równemu asfaltowi i brakowi burakowozów wyskakujących z podporządkowanej.

 

EDIT: tak się teraz przyglądam i coraz bardziej kusi mnie inny wariant- wyskoczyć przez Wartę do Kalisza (możemy do Kostassa na herbatkę) i stamtąd do pałacu w Gołuchowie. Niesamowity park a i pałac nieźlejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że ja na obstawkę ślubu Aksa jadę w sobotę i chyba w tym samym dniu nie wrócę (choćbym chciał to przepisy nie pozwolą) ;)

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna.. akurat na łikend do stolicy jadę ;/ A to tuż po wypłacie będe na łikend to na beznynę jeszcze bym miał :biggrin: :D hehe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się teraz przyglądam i coraz bardziej kusi mnie inny wariant- wyskoczyć przez Wartę do Kalisza (możemy do Kostassa na herbatkę) i stamtąd do pałacu w Gołuchowie. Niesamowity park a i pałac nieźlejszy.

Bardzo fajne miejsce i polecam....... a tutaj parę fotek http://czarneorly.ma.../goluchow-zamek

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron - Suzuki Intruder VL 1500.

nie było mnie trochę ale już dopisałem do listy na pierwszej stronie wątku :)A co byście powiedzieli na wypad do Besiekier, a potem do kopalni soli w Kłodawie (oczywiście ze zwiedzaniem kopalni a nie tylko przejazd przez miasto)?

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam nadal nie ma na tej liście... :sad2:... chyba, że Shadow to nie chopper i pomyliłem tematy na tym forum http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

Sorryy .. już dodaję... jakoś mi umknąłeś :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek, Besiekiery bardzo chętnie i Kłodawę również. Zwiedzać kopalnię soli można tylko od poniedziałku do piątku, w łykendy niestety muzeum jest nieczynne :sad2:

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek, Besiekiery bardzo chętnie i Kłodawę również. Zwiedzać kopalnię soli można tylko od poniedziałku do piątku, w łykendy niestety muzeum jest nieczynne :sad2:

Kurcze... bardziej mi zależało na tej kopalni niż B77 (szczątki ruin zamku).. trzeba będzie w tygodniu wyskoczyć :

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to w Mstowie niedaleko Chodecza w ten weekend jest organizowany V Zlot Miłośników Yamahy Virago. Zlot jest trzydniowy ale ja się wybieram z małą ekipą tylko na sobotę. Startujemy w sobotę spod McDonalda w Zgierzu o 9:00. Powrót około 19:00-20:00 (zależy od pogody). Patrzyłem pogodę i zapowiada się ładnie.

Więcej informacji na http://www.virago.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=16749

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro rano startuję na Shadow'owisko w Kotlinę Kłodzką....

Piękne okolice... polecam odwiedzić Szczeliniec i za granicą Adrspasko-Teplickie Skały :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Rado, te 5 to chyba i tak zawyżona statystyka :wacko:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to proponuję zmontować jakieś spotkanie samych jak to powiedziałeś armatur... Proponuję w Ironie. Jest gdzie postawić moto (na chodniku) i knajpa też jest OK.

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naliczyłem 4 , ale Rado chyba z rozpędu policzył też mnie , a ja rowerem przyjechałem :riding:

 

Proponuję to samo miejsce, co w czwartek tylko w inny dzień tygodnia.

Żeby miło zakończyć najbardziej nielubiany przez większość Polaków dzień tygodnia, czyli w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Ja tam bym wolał jakąś małą wspólną objazdówkę, niż siedzieć w klubie (latem), moim dziadkiem raczej ciężko jest mi za "ścigami" nadążyć :P , a "armatury" z reguły trochę wolniej latają, więc może bym za bardzo w tyle nie odstawał :biggrin: ,

jak jest aura sprzyjająca to trzeba nabijać km, a w klubach posiedzimy jak będzie -10 :P,

 

tylko że dziadek idzie w środę do Kuby (mechanika), więc w najbliższy czwartek i tak nici ze wspólnego latania.. :sad2:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...