Skocz do zawartości

Kto Tu Jeździ Choper'em-Cruiser'em?


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Również dzięki za wspólne latanko. Siwy proroku ;) Śnił się śnił :decayed: SZkoda że nie mogłem z Wami bujnąć się do końca :riding: Ale następną razą to już napewno :smile:

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

edit2. Dzięki Michał za obsłuchanie i ocenę wizualną mojego "dziadka" :smile: , czekam na wieści, co ustaliłeś z mechanikiem..

pink-f, czekam niecierpliwie na jakiekolwiek wieści.., co załatwiłeś ??, ale widzę że chyba zapomniałeś o sprawie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdzę suzuki boulevardem C50

a w opisie masz co innego... co mam wpisać na listę ? :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w weekend robimy (oprócz staropolskiego pół litra) ?Byłem dziś w Płocku- taki mały codzienny przelot żeby tłoki pajęczyną nie zarosły- i naszła mnie ochota na zobaczenie kościoła w Rokiciu w którym PODOBNO ukryte są skarby templariuszy (boooooooo). Artykuł o samym kościółku tu:http://www.wiadomosci24.pl/artykul/na_romanskim_szlaku_czesc_10_rokicie_103756.htmlTrasa miła, niestresująca (może poza kawałkiem kiepskiej drogi pomiędzy Łagiewnikami Nowymi a Białą), po drodze kilka fajnych miejsc do obejrzenia, parę jeziorek, stadniny, kilka zabytków (jeśli ktoś lubi). Pisze się ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się Panowie rozpsujecie w tym dziale że normalnie czytać nie nadążam ;)

Bo Panowie przysnęli nieco za kierownicami swoich wolnobieżnych maszyn ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Panowie przysnęli nieco za kierownicami swoich wolnobieżnych maszyn ;)

To może coś zaproponujesz? :whistling: Bo ja się chyba już wyspałem :smile::biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasy mam wymyślać? :biggrin: Proszę bardzo:

- Golub-Dobrzyń,

- Kazimierz

- Sandomierz,

- Jura,

- Biskupin - Kruszwica,

- 07 - 10 czerwca - jakiś turniej rycerski, Międzyrzecz

- Wolsztyn

- Toruń

Z krótszych tras, trochę trudniej chyba coś ciekawego znaleźć, bo zazwyczaj kończy się na Jeziorsku albo Sulejowie ;) :

- Rezerwat Niebieskie Źródła Tomaszów Mazowiecki,

- zespół parkowo - pałacowy Walewice,

- Księży Młyn i Rząsawa (jakieś tam schrony Armii Łódź http://www.zamiasto....siezy-Mlyn.html ), można pociągnąć na tarasy widokowe KWB Bełchatów.

 

To tak na szybko. :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogra Patrycjo,Nie chcę tutaj oczywiście marudnym być ale skoro podjęłaś się (samowolnie :smile: ) organizacji wypadu i już zaproponowałaś trasy to może pójdziesz za ciosem i teraz zachwycisz nas propozycjami dat? :DBo powiem szczerze trasami zachwyciłaś. Aż skupić się teraz na pisaniu nie mogę. Jak już przedstawisz pełny wachlarz tras i dat wówczas chętni do wzięcia udziału będą szukać konsensusu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli uda mi sie wyrobic z wymiana przedniego lacka to chetnie sie pisze na wycieczke...bez znaczenia czy dalej, czy tez w kolo komina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bardziej korci czasami wieczorem tudzież późnym popołudniem się ustawić i gonić zachód słońca nawet po samym mieśćie w kilka chopperów... niech miasto nas usłyszy :biggrin: :Dnp tak jak dzisiaj jest bardzo fajna pogoda takie przechadzi popołudniowo - wieczorne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr- ale po mieście chopperem ? Szkoda maszyny. Wyskoczyć na trasę- ok ale miasto to (IMO) pomyłka, zero przyjemności.

To zależy którędy się jedzie i przy jakim natężeniu ruchu :smile: bo w z drugiej strony nawet poza miastem na niektórych drogach przy odpowiednim natężeniu ruchu na chopperze też się umęczysz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z krótszych tras, trochę trudniej chyba coś ciekawego znaleźć, bo zazwyczaj kończy się na Jeziorsku albo Sulejowie

Jii tam, no bez przesady. Łowicz/ Arkadia/ Nieborów (ew. Maurzyce i za...ty skansen), Wieluń i drewniane kościółki wieluńskie, Kłodawa/ Brdów (z jeziorem)... trochę tego się znajdzie :smile:

To zależy którędy się jedzie i przy jakim natężeniu ruchu :smile: bo w z drugiej strony nawet poza miastem na niektórych drogach przy odpowiednim natężeniu ruchu na chopperze też się umęczysz..

Ano. Święte słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj wypad na tamę na Jeziorsku, ale nic nie napisałem, bo od decyzji do wyjazdu było niecałe 30min, a jeszcze dokręcałem łożysko od steru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Piotrze :DTo propozycje tras, które chętnie bym obejrzała (bądź już obejrzałam), ale moje weekendy są nieco zajęte aż do lipca. A później nie wiem czy mi się sezon nie skończy, ale na razie staram się o tym nie myśleć :smile:

Jii tam, no bez przesady. Łowicz/ Arkadia/ Nieborów (ew. Maurzyce i za...ty skansen), Wieluń i drewniane kościółki wieluńskie, Kłodawa/ Brdów (z jeziorem)... trochę tego się znajdzie :smile:

Brzmi ciekawie, ja się na urokach łódzkiego nie znam za bardzo :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze też mam problemy z czasem tak, żeby z tygodniowym lub dłuższym wyprzedzeniem się umówić na jazdę po okolicach bliższych lub dalszych. Przeważnie to ustawka z kumplem odbywa w pięć sekund podczas telefonu na zasadzie: "Siema, jeździmy? - Tak. Będe o... - Narazie. - Strzała." :biggrin: :DAle na przykład przyszły łikend albo jeszcze bardziej następny? :biggrin: :D :biggrin: A nie macie czasami tak, żeby znienacka wziąć dzień wolny w pracy czy na żądanie i pośmigać :smile:...ach, aż się rozmarzyłem...No ale cóż, mój szwagier ma taki przewodnik turystyczny dla motocyklistów napisany przez motocyklistów. Z tego co wiem nawet wczoraj z kumplami zrobili tam jakąś trasę i ponoć ta książka jest bardzo kurna fajna. Postaram się od niego pożyczyć tę książkę i może coś fajnego tutaj w okolicach się wyhaczy. Postaram się coś na ten temat niebawem napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka stronka: www.zamiasto.com.pl i można się nią trochę posiłkować. Aczkolwiek znalazłem póki co jeden błąd. Ruiny zamku w Besiekierach mapa wskazuje w okolicach Łasku co niestety nie jest zgodne z prawdą, gdyż jest to na zachód od Daszyny http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif Ot taki mały mistake :decayed:

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rado, A2 ??? No proszę CIę. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. A2 to sobie mogą śmignąć szlifierki.

 

 

A jak brzmi nazwa tej miejscowości w mianowniku liczby pojedynczej ? Bo nie mogę nic wygooglać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie "młodych" chopery nie kręcą

Wypowiedź trochę wiekowa ale rzuciła mi się w oko.Pozdrawia 16 letni miłośnik spokojnej jazdy :smile:

Kupię "użytkowe sm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...