Skocz do zawartości

Kto Tu Jeździ Choper'em-Cruiser'em?


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

spox
ja się nie mam kogo/czego bać
mogę wszystko napisać :biggrin:
może Cię obronić ?? :P
 

oo przypomniało mi się , ja tez się czasem boję ... deszczu ze śniegiem :smile:

Edytowane przez Kofi (wyświetl historię edycji)
thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy ale jak tak patrzę sobie na galerie i opisy moto to raczej większośc (żeby nie powiedzieć wszyscy jeżdżą tu "ścigaczami" lub innymi nie-choperami... czy ktoś oprócz mnie ma tu jakiąś Virażkę lub inny motorek z tych wolniejszych :)PozdrawiamEdit: Lista choperów na motocykle-lodz.pl (kobiety przodem, reszta według alfabetu :smile:)

 

Patrycja - Honda Rebel 250

Pauigi - Honda Shadow 600

Zołza - Yamaha Virago 535

 

Andree-stary wyga - Kawasaki KZ 440A LTDArash - Honda VTX 1300Baal - Honda VTX 1300CBartek4026e - Suzuki Marauder VZ800Bemol - Yamaha V-Star 1100 classicCezary - Yamaha RoadStar XV1700Chippe - customowe Suzuki VL 1500

Chrupek - Honda Valkyrie 1520

Coroner - Yamaha Drag Stara 1100

Coyote-76 - Honda VF 750c

Darek 1941 - Honda Shadow 1100Dolphin - Yamaha Virago XV750Enlil - Yamaha XJR 1300Enter - Honda VTX 1300

Finton - Yamaha Virago 535Fizyk - Yamaha Royal Star 1300Golden - Yamaha DragStar 1100Góral74 - Yamaha Virago XV750Grzechotnik - Suzuki VZR M1800RHipis - Yamaha Virago 525Iksiok - Honda Shadow 1100Iras - Harley-Davidson Sportster 1200Jaron1 - Suzuki VS800 IntruderJohnnY - Yamaha Virago 1100

Jon_Snow777 - Yamaha Virago 535

Jumpy - Honda Shadow VT 750

Kitket987 - Kinroad XT50q

Kofi - Yamaha Virago 535Kojak - Yamaha V-Star 1100 SilveradoKapsel - Yamaha drag star 1100

Łoszo - Suzuki LS 650 Savage

Maciek - Honda Valkyrie F6C 1500Marcin CB-Napalony- - Kawasaki VN750Micek - Yamaha Virago XV750Miron - Suzuki Intruder VL 1500Mishka - Honda VT500CMiqul - Zipp Raven 250

Mixer - Kinroad XT110Mr.T - Triumph Rocket III

neSs - Honda Rebel 125Nocnymar29 - Honda VTX 1300c

Pablo - Yamahe Midnighstar 1300 T

Pafcio - Honda Magna

Papa Zulu - Kawasaki EN 500Pink-f - Kawasaki Vulcan EN500CPiotr - Honda Shadow VT600Rafał Włodarczyk - Kawasaki VN900LTRado - Yamaha DragStar XVS 650 Classic

Roberto-pol72 - Suzuki VZR 1800Robertso444 - Honda VTX1800Scyzer - Romet R-250Siwy - Yamaha Virago 535Ska - Honda Shadow 600VXLSławek INTRUDER - Suzuki VZR 1800 INTRUDERStanany - Kawasaki VulcanTaras - Honda VTX 1800

Tomskc - Yamaha Virago 750TMiN - Honda VT500cTup - Yamaha XVS-1300Uncas - Honda Shadow VT 750

Vesper - Honda Shadow 750CVirago - Yamaha Virago 1100Zegal - Kawasaki VN800 Classic

ja się bujam na magnie V45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych i tych co zmienili "plastiki" na prawdziwe motocykle ;) Dodałęm Was do listy z pierwszego posta w wątku... Jakbym kogoś pominął (albo ktoś by już się rozmyślił i chciał wykreślić się z lity ;)) to proszę o kontakt...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych i tych co zmienili "plastiki" na prawdziwe motocykle ;) Dodałęm Was do listy z pierwszego posta w wątku... Jakbym kogoś pominął (albo ktoś by już się rozmyślił i chciał wykreślić się z lity ;)) to proszę o kontakt...

Hey nadal kobiety przodem?

Bo poczułam sie bardzo męsko :biggrin:

thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych i tych co zmienili "plastiki" na prawdziwe motocykle ;) Dodałęm Was do listy z pierwszego posta w wątku... Jakbym kogoś pominął (albo ktoś by już się rozmyślił i chciał wykreślić się z lity ;)) to proszę o kontakt...

 

Micek, reklamacja!  :P

Mnie nie ma na liście, a już się meldowałem w tym wątku  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey nadal kobiety przodem?

Bo poczułam sie bardzo męsko :biggrin:

mówiłem że przy nikach potrzeba kółeczek z krzyżykiem lub strzałeczką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że przy nikach potrzeba kółeczek z krzyżykiem lub strzałeczką

ja się nie zgadzam na znakowanie

tak popatrzyłam na listę i już mi się podoba być po "męskiej" stronie :smile:

Edytowane przez Kofi (wyświetl historię edycji)
thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zanim dobiore sie do zadka chciałbym wiedzieć czy un damski czy nie.............. i bez pogadanek w styllu" czym się różni baba od księdza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kofi.. Przepraszam .. Teraz za to jesteś pierwsza na liście :smile:

Username też już Cię dodałem.. Przyznam się że nie uzupełniam tego jak tylko ktoś się pojawi tylko jak już się uzbiera kilka osób i wtedy jest prawdopodobieństwo że ktoś mi umknie...

Edytowane przez Micek1968 (wyświetl historię edycji)

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kofi.. Przepraszam .. Teraz za to jesteś pierwsza na liście :smile:

.

Podobało mi się,takie naturalne to było,i teraz jakoś dziwnie, bo ja nigdy nie jestem na szpicy...motórem :smile:
thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ramach zadośćuczynienia dodałeś mi litr pojemności :decayed:

 

no to teraz masz litra mniej :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych i tych co zmienili "plastiki" na prawdziwe motocykle ;) Dodałęm Was do listy z pierwszego posta w wątku... Jakbym kogoś pominął (albo ktoś by już się rozmyślił i chciał wykreślić się z lity ;)) to proszę o kontakt...

hej, niestety nie przesiadłem sie z plastika. ale mógłbyś mnie dopisać. Kiedyś juz cos pisałem tutaj ale nie wyszło. ZĄBEK ,YAMAHA XJ 650 MAXIMpost-2555-0-92091000-1398291936_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna szeroka oponka  :biggrin:

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...