Skocz do zawartości

Honda Pcx 125I


Krzyzu43

Rekomendowane odpowiedzi

A więc co przywitałem się to i trzeba przedstawić mój zacny pojazd ;D. A więc zaczynając śmigam PCX-em, jest to oczywiście maxiskuter 125ccm od Hondy. Mam ją od 2012 roku nową z salonu Hondy na włókniarzy. Przejechane mam już prawie 6000 tyś km ;). Jak na razie bez żadnych problemów. Spalanie w granicach 2,5l/100km. Jazda z pasażerem jest bardzo komfortowa( jeżdżę bardzo dużo ze swoją dziewczyną), skuterek posiada również bardzo fajne rozwiązanie jakim jest system STOP & GO znany za pewne wielu osobom z samochodu... tak skuter gaśnie po 4 sekundach i po lekkim ruchu manetkom samoistnie odpala i ruszam ;D

fzbh.th.jpg

p1090186k.th.jpg

lqu9.th.jpg
5ve4.th.jpg

jhmo.th.jpg

9ixp.th.jpg

Edytowane przez Krzyzu43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyjemnie to on wygląda :smile: ale mogli zrobić spalanie litr czy półtora większe i wykrzesać z niego trochę więcej mocy, takie moje skromne zdanie  :moto:

 

Co do tego co napisałeś to zgadzam się w 100%, aczkolwiek mogę zrobić mały myk i prędkość jak i przyspieszenie mi sporo wzrosną jak zmienie wariator( koszt 550zł -_- więc trochę szkoda mi kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona takim jeździ i przyznam szczerze, że nie raz go sobie pożyczam żeby na luzaku śmignąć do pracy. Według mnie do miasta na co dzień lepszy od motocykla :smile:

O kurczę to super ;)) To pożycz od niej kiedyś i wpadnij pod Central ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czkolwiek i tak pali więcej niż powinna nawet na włączonym STOP&GO bo za kazdym razem robie cos okolo 220km. Czasami sie zdarza wiecej. Raz udalo mi sie przejechac 260,4km i oczywiscie zgasla xdd, na szczęście pod samym juz domem. Wiem natomiast, że jakość benzyny ma ogromny wpływ na spalanie tak samo jaky porównać węgiel brunatny do kamiennego, wiadomo, który jest bardziej energetyczny.Żeby ona spaliła te 2,2-3l na 100 to musiałbym jezdzić chyba caly zas ze stałą prędkością 50-60km/h, a jak każdy wie jednośladem jest to bardzo trudne ;p

 

Lans, a co do nówki zgadza sie bo wiem jak była jeżdzona, jak dotarta, czy przeglądy były robione i wgl. Jak na razie jestem bardzo zadowolony ;)

Edytowane przez Krzyzu43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110km/h i nie ważne czy sam czy z pasażerem.

PS: Mam do Was pytanie... posiadam oponki o rozmiarze :

Przód 90/90 14M/C (46P)   Tył 100/90 14M/C (57P)  

Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość abym na felgę taką jaka mam założył oponę większą niż 100, gdyż nie znam się kompletnie na tym, a chciałbym założyć o wiele szersze oponki, gdyż bardzo ładnie się na takowych prezentuję. Są do kupienia felgi 13 cali, ale kosztuję kupę forsy, gdyż około 300 EURO, więc nie na moją kieszeń.

Proszę o szybką odpowiedź :smile:

Na tym zdjęciu wiem, że jest zmieniona felga, ale chcę abyście mogli zobaczyć o co mi chodzi :smile:
pcx2000nat-desing-1db6dd2.jpg

 

Lub może wiecie jaką felgę od zupełnie innego Maxi mogę kupić i założyć.

Edytowane przez Krzyzu43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...