Skocz do zawartości

Triumph Daytona 675 - Czerwony Mocarz


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Chińszczyznę - od importera The2Wheels. Czemu pytasz?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo od Womtecha dostałem ofertę a nie wiem czy firma dobra... i czy ceny ok? Klamki składane około 350 zł...

 

Ja kupiłem za 1/3 ceny, którą podałeś. Womet-Tech dobra firma, ale jakby były za 200zł bym brał może. Puig ma klamki za 140zł, ale trzeba kupić adaptery za kolejne 80zł...  :unsure:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Niestety 11 czerwca 2016 nadszedł kres Daytony  :unsure: Uległa uszkodzeniu podczas wypadku (na szczęście nie z mojej winy)  -_- Przód jest nieskłonny do reanimacji, a ja sam nie miałbym ochoty jeździć powypadkowym motocyklem po drodze, więc Triumph na dniach pójdzie najprawdopodobniej pod młotek, gdy otrzymam wycenę rzeczoznawcy. Ostatnia furtka ratunkowa, to reanimacja na tor - jeśli budżet naprawczy będzie rozsądny i opłacalny  :rolleyes:

 

Wątek był stworzony z myślą o przyszłym właścicielu tego egzemplarza, aby miał wszystko jak na tacy, ale wszystko w pizdu  :biggrin: Za porady typu: wymień lagi i śmigaj dalej - serdecznie dziękuje. Uszkodzenia są znacznie poważniejsze.

 

flm_1471105562__img_20160813_124944.jpg

 

flm_1471105579__img_20160813_124922.jpg

 

flm_1471105591__img_20160813_125008.jpg

 

flm_1471105603__img_20160813_124958.jpg

 

flm_1471105613__img_20160813_125028.jpg

 

 

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście mi się to podobało.
Szkoda.

Ps. Wymień lagi i śmigaj dalej :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odgrzewam kotleta, ponieważ wczoraj straciłem hajs czas i nerwy podczas oglądania bezwypadkowej daytony...

Tak.. motocykl z tego tematu wisi w ogłoszeniu jak bezwypadkowy a handlarz udaje głupa..

A więc znalazłem ładną, czerwoną daytone 350km od łodzi, a że motocykl mało popularny to zacząłem wypytywać sprzedającego. Tak.. wszystko jak w opisie.. przygotowany do sezonu.. oryginalny lakier, itd. Pomyślałem, że jeśli sam sprzedający deklaruje transport moto, to chyba musi być pewny motocykla. Więc pojechaliśmy..

Na miejscu co dziwne... okazało się, że motocykl wcale nie jest sprowadzony tylko zarejestrowany w Polsce, tablice EL. Nawet lepiej pomyślałem, nie będzie papierologii.

No dobra oglądamy moto:
-malowana czacha przód
-reflektor zamiennik z 2008
-lagi ulane olejem
-tarcze klocki opona ulana olejem z lag
-cała prawa strona silnika mocno cieknie ( nie poci się, lecz naprawdę cieknie!)
-miska olejowa niedbale uszczelniona sylikonem
-prawy crashpad i ser i dźwignia hamulca poobdzierana
-fotel pasażera podarty
-brak amortyzatora skrętu
-chłodnia ewidetnie poodkształcana od uderzenia kołem

Po odpaleniu silnika
-dziwna głośna metaliczna praca na zimnym, na ciepłym ok
-check engine
-olej sie fajczył na kolektorach wydechowych

Ok, najlepsze na koniec... Sprzedawca twierdzi, że moto w oryginale, bezwypadkowe, nawet bezszkodowe.... po wytknięciu wad twierdzi że taki kupił i nie wiedział i się nie zna... No ok w porządku.... ALE..... Jak sie okazało motocykl nie ma dowodu bo został zabrany przez policję... Podobno za brak PT. Jednak na pokwitowaniu jest wyraźnie napisane, że dowód został zabrany przez policję z powodu wypadku i uszkodzeń...

Na prawde nie wiele brakowalo, żebym to gówno kupił. Przestrzegam

 

18624734_1661646960542974_247196807_n.pn

18644411_1661646927209644_2083885401_n.p
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to moto dokładnie z tego wątku. Trzeba by zerknąć jeszcze na numer vin ale te same crash, wydech itd. Dla takich to paragraf powinien być z automatu.

 

Sam się teraz rozglądam za tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to mój były motocykl, szkoda tylko Twojego czasu i zmarnowanych pieniędzy @matis, widocznie nie natknąłeś się wcześniej na ten wątek :sad2:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że się natknąłem. Tylko sprzedawca twierdził, że moto sprowadzone, do rejestracji, a na miejscu okazało się, że ma PL tablice. W drodze powrotnej zajarzyłem, że jest tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach naprawdę się scyzoryk otwiera ! To ciekawe jak się tłumaczył na miejscu, że jednak jest zarejestrowany? Co zapomniał ?

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego zawsze jak już sprzedający poda dokładny adres trzeba dodać że jak coś bedzie nie tak jak w opisie to bedzie wp***dol, z reguły działa :smile: i słychać "wie pan co, już jest sprzedany" :biggrin: ale można przynajmniej zaoszczędzić czas i pieniądze a sprzedający zęby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

O, widzisz Suchy, ktoś wymienił lagi i można śmigać dalej :biggrin: 

Ale tak btw, no i jak tu ufać ludzią? Ja to wam powiem, że moje zaufanie w ludzkość jest już tak małe, że nawet jak przechodzę przez jednokierunkową, to rozglądam się w obie strony. 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...