Skocz do zawartości

Tablica Z Napisem Pod Tablicą Rejestracyjną - Gdzie Kupić Taki Bajer?


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie ma sensu i trza zamówić każdy sobie ;P bo na 2 osoby zamówienie .. :P 

 

tak to wyjdzie nam 4 zł mniej na przesyłce tylko to chyba szkoda zachodu :P


ja już zamówiłem :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tabliczka-pseudo-do-motocykla-skutera-producent-i4026495818.html

 

zamówiłem stąd, wziąłem akurat ostatnią sztukę dostępną na aukcji. ale skoro ta zakończona to zaraz wystawią nową (o ile już nie ma drugiej) :smile:


EDIT jest

 

http://allegro.pl/tabliczka-pseudo-do-motocykla-skutera-producent-i4056795559.html

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, firma nie chce zejść z ceny np przy zamówieniu 5 sztuk.

Rabaty od 20 tabliczek.

Także nie opłaca się.

Niech każdy zamówi dla siebie, jak nie macie konta na allegro mogę pomóc

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Widziałem kilka razy motocyklistów, którzy mieli pod tablicą rejestracyjną doczepione małe tabliczki z aluminium z napisami. Ostatnim razem taką tabliczkę spotkałem u forumowicza jaquzie i przyznam, że u niego wygląda to najlepiej. Moje pytanie - gdzie taką tabliczkę zakupić, aby można było własny napis zamieścić? - Nie jestem mocno tym zainteresowany, ale przyznam, że dość ciekawie to wygląda. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli o jakie tabliczki chodzi :smile:

Ja taką tabliczkę przyczepianą na zaczepy do tablicy z danymi sprzedawcy/producenta miałem po kupnie motocykla, po jakimś miesiącu ogarnąłem że można to odczepić a po następnych paru spersonalizowałem ją naklejając nalepki z pewnymi ciekawymi hasłami ;) Także spróbuj popytać u sprzedawców w Łodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Suchy-wolk odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...