Skocz do zawartości

Tablica Z Napisem Pod Tablicą Rejestracyjną - Gdzie Kupić Taki Bajer?


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

igzakli.

właśnie tam plecak zakupił mi tablicę :smile:

Dołączona grafika

 

A jak tą tabliczkę zamontować? Właśnie dzisiaj dostałam ten typ: http://tabella.pl/Tabliczka_z_Twoja_ksywaimieniem-39.html i nie bardzo wiem co z tym dalej zrobić :biggrin: Dziurki wywiercić w tej blaszce nad napisem i dokręcić pod ramką?

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tą tabliczkę zamontować? Właśnie dzisiaj dostałam ten typ: Tabliczka z Twoją ksywą/imieniem i nie bardzo wiem co z tym dalej zrobić :biggrin: Dziurki wywiercić w tej blaszce nad napisem i dokręcić pod ramką?

 

Sposób montażu zawiera link podany przez ciebie:

Sposób montażu:

- "na śruby" do tablicy rejestracyjnej (zalecany sposób montażu)

- na taśmę dwustronną

Możesz starannie wywiercić dwie dziurki (po wcześniejszym wymierzeniu otworów i poziomym ustawieniu obu tablic względem siebie), a następnie skręcić obie tabliczki nie zapominając o podkładkach, które skutecznie zamaskują ewentualne niedociągnięcia powstałe w wyniku wywiercenia otworów.

 

Mocowanie możesz również wykonać przy pomocy nitownicy i dwóch nitów. To pozwoli na trwałe połączenie obydwu elementów i moim zdaniem będzie bardziej estetycznie niż połączenie na śruby.

 

Dwustronna taśma również znajdzie tutaj swoje zastosowanie. Polecam jakąś mocną, dobrą, a przede wszystkim sprawdzoną taśmę klejąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się instrukcji obsługi nie czyta. :smile: Chociaż ta instrukcja na ich stronie trochę skromna. Dzięki za podpowiedzi. Dzisiaj ściągam ramkę i pokombinuję sobie jak to przyczepić. :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziki, nie przesadzajcie, że musicie do takich czynności instrukcję czytać (!?)to tak jakby czytać instrukcję krojenia chleba nożem ;)robisz 2 dziurki (nawet jakimś małym śrubokrętem) w tabliczce nad napisem (tabliczka jest dość miękka), potem 2 dziurki w tablicy motocyklowej (zazwyczaj na tej części, gdzie masz jakieś adresy etc.) i skręcasz obie razem (śruby + podkładki + nakrętki. ps dobrze jest dać takie nakrętki, które ci się nie odkręcą pod wpływem drgań).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to kolejne śruby będą wystawać, już mam dość 2 śrub wystających na tablicy rejestracyjnej. Bez ramki nie przyczepię, bo tabliczka jest większa od tablicy i wyglądałoby to brzydko , poza tym musiałabym wtedy wywiercić 2 kolejne dziury w tablicy. :smile: Jak przyczepię to do tego paska ramki na dole (tam gdzie zwykle są reklamy, bo chyba o reklamy na ramce chodzi) to też wygląda to brzydko, chyba że obetnę tą blachę na górze. Ale te śruby na wierzchu... ;)

 

Dołączona grafika

 

Z taśmami klejącymi jednak nie będę próbować, bo na pewno wtedy zgubię. Wystarczy, że non stop gubię nakrętki od tablicy rejestracyjnej. :smile:

 

Stwierdziłam, że spróbuję przykręcić do ramki i upchnąć śruby pod tablicą rejestracyjną, ale to jak zamówię nową ramkę, bo aktualną właśnie zepsułam. :biggrin: Dobrze, że ma padać śnieg, bo nie mam jak tablicy teraz przyczepić.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym rzecz, widzisz jak to u mnie wygląda (tabliczka przykręcona do ramki) :smile:

nie dajesz przecież jakichś wielkich śrub, tylko małe śrubeczki. tabliczka z nickiem jest leciutka, więc spokojnie się utrzyma.Dołączona grafika

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o te 2 widoczne śruby chodzi :biggrin: Już nawet mogę je przeboleć, ale Ty masz inną ramkę. Na mojej od tyłu, na tym pasku do którego masz przyczepioną tabliczkę, są jakieś zakładki wystające czy coś i nie mogę przyłożyć blachy, tak jak u Ciebie na całą wysokość tego dolnego paska. Musiałabym dodatkowo w blaszce zrobić 2 wcięcia, żeby ominąć te przeszkody ;) Mam do dyspozycji tylko około 1 cm wysokości na wywiercenie dziury, no i właśnie pękło przy dziurawieniu :smile: Tak, że na razie problem uległ samorozwiązaniu do czasu odbioru nowej ramki. :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... z 4umową ramką na pewno byłoby estetycznie i bezproblemowo :P :P :P

Pewnie tak, tylko nie mogę dopasować terminu odbioru :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a był już jakiś termin? bo też chętnie przygarnę

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a był już jakiś termin? bo też chętnie przygarnę

Niee, ramki dostarczamy na spotkania 4umowe oczywiście kiedy jesteśmy obecni na takowych. Ostatnio byliśmy z plecakiem pełnym rameczek na moto - imieninach Kondzia :smile: ale o tym nie tu i nie teraz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, założyłam. Śruby nie wystają, poza tymi, które były na tablicy. Od wewnątrz tylko jest jeż ze śrub, ale to już w pracy poobcinam, bo nie mam czym ich ciachnąć teraz. :smile:

 

Dołączona grafika

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Patrycja, moja tabliczka czeka na sezon, bo teraz nie mam motywacji :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja tabliczka czeka na ramkę . Na razie była przymiarka i fajnie wygląda kawa zielona to i tabliczka zielona z białymi literami

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Patrycja, moja tabliczka czeka na sezon, bo teraz nie mam motywacji :biggrin:

Ja się wzięłam za czyszczenie, ale w połowie pracy znudziło mi się mycie, to przyczepiłam tablicę. Miałam też nadzieję, że da się pojeździć w święta. :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam takiej fajnej ale dwa lata temu udało mi się kupić nad morzem zwykłą imienną pasującą do rejestracji... ;)

Dołączona grafika

Może niebawem zamówię sobie taką typowo osobistą... ;)

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

na razie przymiarka , moto jeszcze nie przerejestrowane i nie ma 4umowej ramki .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Z racji, iż coraz więcej osób mnie pyta "Suchy, gdzie kupiłeś tabliczkę z ksywką...", to podpinam temat, aby nie zniknął.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Z racji, iż coraz więcej osób mnie pyta "Suchy, gdzie kupiłeś tabliczkę z ksywką...", to podpinam temat, aby nie zniknął.

Oprócz wymienionych miejsc to chyba jeszcze na Kościuszki 77 w motoryzacyjnym kupić można. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...