Skocz do zawartości

Wypadki Z Okolicy, Dyskusja O Technice, Ruchu Drogowym, Przyczynie, Zapobieganiu


nildur

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

aby poprawić swoje umiejętności

dla tego poprawiania umiejętności wybraliście akurat droge gdzie są 3 przejścia dla pieszych zamiast jechać faktycznie na tył della

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeżdżę na winkle tam to jest agrafka, rondo i nawrót. Małe prędkości. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę racji. Chyba tłumaczę się sam przed sobą, bo trochę mnie ten przypadek Kamila ruszył. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziak - ciekawe podejście.

Ja jakoś tak mam że nawet jak toś po chodniku z..la z głową w chmurach po mu powiem że jest dziura może si w...lić i nogi połać.

 

Co do postu Suchego z wypadków - to powiem tak - koledzy z forum (a chyba takich to miał) są chyba nie tylko od tego aby strzelić piwko, doradzać jak zejść na kolano i jak/gdzie naprawić moto ale również po to aby w pewnych sprawach d*pę truć/ opieprzać  do skutku. 

Prawko by sytuacji nie zmieniło -  umiejętności by pewnie od tego nie przybyło - chłop ma bardzo trudne chwile przed sobą i spokój i czas będą mu potrzebne na uporanie się ze stanem zdrowia a nie na dysputę z ubezpieczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem w tym sezonie z Kamilem, jest dobrym kierowcą

Nikt nie zwrócił uwagi że ten pechowy zakręt jest mega niebezpieczny bo miejsce zachęca do nabrania dużej prędkości a z drugiej strony zielone gówna wystające z barierek zasłaniają widok a w dodatku na srodku zakrętu jest zjazd do fabryki. Wystarczy ze nagle na twoim torze jazdy coś się pojawi czy to auto czy rower czy tir i pozamiatane.

Kamil trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak to jest z tą drogą, ona jest w koncu publiczna czy prywatna? Abstrahując od tematu.

Zobacz na geoportal.lodzkie.pl. Działka Della jest tam gdzie mają ogrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem w tym sezonie z Kamilem, jest dobrym kierowcą

Nikt nie zwrócił uwagi że ten pechowy zakręt jest mega niebezpieczny bo miejsce zachęca do nabrania dużej prędkości a z drugiej strony zielone gówna wystające z barierek zasłaniają widok a w dodatku na srodku zakrętu jest zjazd do fabryki. Wystarczy ze nagle na twoim torze jazdy coś się pojawi czy to auto czy rower czy tir i pozamiatane.

Kamil trzymaj sie.

Wypadek to jest moment- oczywiście nigdy nie przewidzimy wszystkiego (jak część z Was wie, piszę z [niestety] własnego doświadczenia).

 

Jak piszesz o tym miejscu, jeżdżąc tam po raz n-ty, rozsądek już dawno powinien zasugerować zmianę miejscówki.

 

Co do uprawnień, jasne jest że jadąc na spotkanie nie zaczynamy od sprawdzenia, czy całe towarzystwo ma odpowiednie PJ. Jak się ktoś "pochwali", że jeździ bez- wtedy leci standardowa formułka o ubezpieczeniach i co można sobie nimi wytrzeć (jak wyżej), ale każdy decyduje za siebie- można ostrzec/ poinformować, ale przymusu nie nałożymy- zresztą nie czuję się ku temu jakkolwiek uprawniony.

 

Oczywiście jest mi szkoda chłopaka i tego nic nie wyrazi, ale to niczego nie zmienia. Nie wiem, jaki jest faktyczny stan poszkodowanego, jednak nawet brak fragmentu kończyny nie zamyka mu powrotu- a może stanie się on "duchowym" przewodnikiem dla innych, którzy mogliby podzielić ten los. Na pewno w całym tym zdarzeniu można mówić o ogromie szczęścia, że nie ucierpiały osoby trzecie, a jedyny uczestnik przeżył, jak domniemuję ze sprawną głową i całym kręgosłupem.

 

Życzyć tylko mogę szybkiej rekonwalescencji i jak w jak największym stopniu odzyskania sprawności.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekaw jestem co stało się z drugim motocyklistą który z nim śmigał. W expressie piszą że ustalają jego nazwisko, a karetkę wezwali jacyś rowerzyści - czyli na miejscu wypadku go nie było. Pytanie, czy odjechał przed wypadkiem i o niczym nie wiedział, czy... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekaw jestem co stało się z drugim motocyklistą który z nim śmigał.

 

Ja byłem przy tym tragicznym wypadku Kamila.

 

Nie wiem czy express "szuka" Askera88, czy chodzi im o kogoś innego ale zdjęcie które użyli w artykule przedstawia inny wypadek. Jeśli nie mają zdjęcia, które przedstawia dany wypadek to (według mnie) powinni sobie odpuścić dodawania zdjęcia albo przynajmniej dać jakieś "ogólnikowe" zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ten opis "być może urządzali nielegalne wyścigi".

 

Super expres to gówno, którego nawet nie warto brać do ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak nie powinni nic pisać o nielegalnych wyścigach, bo  aż żal coś ściska jak się czyta takie brednie. Nakręcają sobie tylko sensacje i "podkręcają publikę", która to później czyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...