Skocz do zawartości

Wypadki Z Okolicy, Dyskusja O Technice, Ruchu Drogowym, Przyczynie, Zapobieganiu


nildur

Rekomendowane odpowiedzi

Brakło 0,5 sekundy i nieszczęście a skur...n z ciężarówki powinien dostać wje.y tak na przyszłość! A policja to się schowa w krzakach i będzie walić suszarką a nie bawić się w takie tam pierdoly bo przecież nic się nie stało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jednak zasada ograniczonego zaufania mam pierwszeństwo alllllleee zerknę czy nie jedzie Wielki Szu.

 

Przypomnę kawał z brodą dla tych co nie znają:

 

Wsiada klient d taryfy jadą światła się zmieniają na czerwone, a kierowca pedał i przejechał. Następne skrzyżowanie ewidentnie pali się czerwone a kierowca przecinka i do przodu. W końcu klient się pyta "Panie co pan robisz, zabijesz nas?" Na to taksówkarz: "Spokojnie ja jestem Wielki Szu"

No nic klient zapiął pasy i jedzie, jeszcze kilka takich numerów, ale w końcu trafiają na zielone, a taksówkarz zwalnia klient zdezorientowany: "No co pan? Zielone jedź pan!" na to taksiarz "A jak będzie jechał Wielki Szu?"  :biggrin:

 

Także pół żartem pół serio kiedyś się mówiło, że Bóg czasem odbiera rozum, sąd (sprawa syna Wałęsy) stwierdził, że to "pomroczność jasna" czy ciemna ale jakby tego nie nazywać czasem nasze zmysły zawodzą i robimy beznadziejnie głupie błędy jak ten kierowca ciężarówki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :sad2: to Ty trąbiłeś?

Tak, to ja trąbiłem na tego kierowcę skutera, gdyż zaważyłem tą ciężarówkę o ułamek sekundy wcześniej niż on, inaczej nie potrafiłem zareagować :sad2:

Sprawa zakończyła się tak, kierowca TIR-a stwierdził że i tak by nie wyhamował więc musiał przejechać na czerwonym.

Pan ze skuterka obtarta noga i nic więcej (na szczęście), zostawiłem swoje dane jako świadka i musiałem jechać dalej. Po kilku godzinach zadzwonił do mnie Pan ze skuterka i powiedział że wszystko jest załatwione i odbyło się bez interwencji służb.

Edytowane przez Michu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, to ja trąbiłem na tego kierowcę skutera, gdyż zaważyłem tą ciężarówkę o ułamek sekundy wcześniej niż on, inaczej nie potrafiłem zareagować

No to najprawdopodobniej uratowałeś mu życie...

Jeżeli musisz wybierać pomiędzy byciem sobą a realizacja marzeń, zastanów się czy to napewno Twoje marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechalaby policja, zerknęliby w prędkość na wykresówce i dostałby o wiele surowszą karę...

Ja rozważam zgłoszenie mojego wczorajszego zdarzenia do prokuratury, niezależnie od postępowania mabdatowego Policji

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli policja nie zareagowała na taką sytuację, powinno się to zgłosić w odpowiednie miejsce. Można odczytać nr radiowozu, widać że byli z drogówki. A, i jeszcze radiolka zatrzymała się za linią warunkowego zatrzymania ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny pieruun, aż się odechciewa człowiekowi na moto wsiadać... Mocniejszym motocyklem by ktoś ruszył niż ten pierdzibąk i było by po człowieku  :wacko:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrać prawko pedałowi z TIRa i już. Za byle przekroczenie o 100km/h ;) zabierają.

 

Co do policjantów nierobów to nie są jedyni. Wczoraj byliśmy na zapiekankach na piotrkowskiej to panowie strasznicy w ilości sztuk 4 chowali się po bramach i podcieniach by się nie narobić.

Chodzili se tak z dobre 45 minut, byli totalnie niezainteresowani jakąkolwiek pracą więc postanowiłem się wyżalić, że jak są potrzebni to ich nie ma, jak trzeba wlepić babci mandat za pietruszkę bo dorabia to żałosnej emerytury to się znajdują a tak pałętają się bez celu :P


ps

 

Trasa Górna i BĘC!!!

 

Michu jak ci się sprawuje ten rejestrator ?? bo chce zamówić ale jakoś robię to tak bez przekonania ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michu jak ci się sprawuje ten rejestrator ?? bo chce zamówić ale jakoś robię to tak bez przekonania ;)

Rejestrator to Mio 358 z czujnikiem ruchu i czujnikiem zderzeniowym np. z której strony i z jaką siłą było uderzenie. Przejechał już ze mną 45tyś km i bez zarzutów, bardzo ważne jest zapisywanie każdego filmu z 2 sekundami nadpisania, więc nic nie jest pominięte. Karta 32GB daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kierowców TIR-ów to chyba ostro przegina. Dziś około 17 DK 91 między Ozorkowem a Łęczycom w Sierpowie robią most. Na sygnalizatorze pali się czerwone od około 3-4 sekund przejeżdża auto osobowe za nim dwie ciężarówki. :ohmy2:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowootwartej trasie Górna (u z biegu z ul. Pryncypalną) motocyklista, który jechał prawidłowo, cudem uniknął śmierci. sami zobaczcie, bo kierowca jadący za nim nagrał całą sytuację:

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3561599,motocyklista-prawie-zmieciony-przez-tira-na-trasie-gorna-policjanci-nie-zareagowali-film-zdjecia,id,t.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na nowootwartej trasie Górna (u z biegu z ul. Pryncypalną) motocyklista, który jechał prawidłowo, cudem uniknął śmierci. sami zobaczcie, bo kierowca jadący za nim nagrał całą sytuację:

Ja je&e, toś nam niusa wrzucił/a, prawdziwy/a szybkibill z Ciebie  B)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe czy Michu wyraził zgodę na publikację zdjęć na stronie expresu ilustrowanego?

Sprawa jest taka że nikt nie dostał zgody na publikację tego filmu w mediach, a to co napisał express ilustrowany to są same bzdury, kierowca TIR-a nie trąbił tylko ja, na żadną skrzynkę e-mailową nikomu nic nie wysyłałem, a tym bardziej policji, totalne bzdury.

I co teraz zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka że nikt nie dostał zgody na publikację tego filmu w mediach, a to co napisał express ilustrowany to są same bzdury, kierowca TIR-a nie trąbił tylko ja, na żadną skrzynkę e-mailową nikomu nic nie wysyłałem, a tym bardziej policji, totalne bzdury.

I co teraz zrobić?

Wydaje mi się, że licencja YT zezwala na powielanie dzieła i wtedy nic nie zrobisz. Jeżeli natomiat jest inaczej, to zaprzęgnij dobrego prawnika od PC i ścigaj za prawa autorskie- zbijesz majątek ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie możesz skasować film na YT. Umieściłeś materiał na publicznym portalu i opublikowałeś go ty. Oni jedynie podlinkowali twój film. Nigdzie nie napisali że oni są twórcami a jedynie umieślili link z własnym trochę bzdurnym komentarzem.

Zatem na mało prawdopodobne że zbije majątek.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W expresie film jest skopiowany, obrobiony i wrzucony na ich serwer.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wydaje mi się, że licencja YT zezwala na powielanie dzieła

A jednak wszystkich regulaminów nie czytasz od początku do końca ;) nie to żebym się czepiał :smile: szerokości

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...