Skocz do zawartości

Historia edycji

Mrozu

Mrozu

MacGyver spokojnie.. nikt tu nie umniejsza tragedii, ale od tego sa biegli, by ustalic wszelkie okolicznosci.

 

a co do predkosci, to nie wmowisz mi, ze zawsze jedziesz idealnie z ograniczeniem i nie przekraczasz. te 10 czy 20 to naprawde nie jest wyczyn. ja w sobote jadac Zgierz-Aleksandrow, zagapilem sie zjezdzajac w dolek przy budowanej trasie i sympatyczny pan z drogowki za jedyne 200zl + 6pkt poinformowal mnie, ze o 36 nawet nie jest trudno. nie spieszylem sie nigdzie, wiedzialem, ze lubia tam stac, a i tak sie dalem zlapac. gdybym jechal wolniej bylbym bogatszy o 200zl, oni gdyby jechali wolniej byliby pewnie kilkaset metrow wczesniej i by zyli, dziewczyna, gdyby nie wyprzedzala, dojechala by do celu, a nie zniszczyla sobie i innym zycia.. tylko wlasnie GDYBY.. 

Mrozu

Mrozu

MacGyver spokojnie.. nikt tu nie umniejsza tragedii, ale od tego sa biegli, by ustalic wszelkie okolicznosci.

 

a co do predkosci, to nie wmowisz mi, ze zawsze jedziesz idealnie z ograniczeniem i nie przekraczasz. te 10 czy 20 to naprawde nie jest wyczyn. ja w sobote jadac Zgierz-Aleksandrow, zagapilem sie zjezdzajac w dolek przy budowanej trasie i sympatyczny pan z drogowki za jedyne 200zl + 6pkt poinformowal mnie, ze o 36 nawet nie jest trudno. nie spieszylem sie nigdzie, wiedzialem, ze lubia tam stac, a i tak sie dalem zlapac. gdybym jechal wolniej bylbym bogatszy o 200zl, oni gdyby jechali wolniej byliby pewnie kilkaset metrow wczesniej i by zyli, dziewczyna, gdyby nie wyprzedzala, dojechala by do celu, a nie zniszczyla sobie i innym zycie.. tylko wlasnie GDYBY.. 

×
  • Dodaj nową pozycję...