Skocz do zawartości

Historia edycji

MacGyver

MacGyver

W dniu 12.05.2021 o 12:41, szyfik napisał:

Po obejrzeniu tego do tej pory ciężko mi dojść do siebie.
Żal ich strasznie.
Moje wspomnienia wracają.

Jakby ktoś chciał pomóc naszej rodzinie (motocyklistom) ... poszkodowanym ...
https://zrzutka.pl/yzfdrd
Wiadomo nie zwróci życia - a szkoda, ale na pewno pomoże rodzinie po tym tragicznym i niewyobrażalnym zdażeniu.

Zdarzenie pokazuje że można jechać zgodnie z przepisami, a jednak zawsze się znajdzie ktoś, kto narazi nasze życie.

Coś o tym wiem, bo daaawano temu, skasowałem auto (syrenkę), motocyklem i swoim ciałem, ponieważ zajechał mi pan drogę.
To długa historia - ale w skórcie - Na szczęście miałem tylko krwiaki na podbiciu stopy (zaparłem się nogami podczas wbijania w auto), mam amnezję wsteczną nie pamiętam kilkaset metrów wstecz - do dzisiaj, Ale na wskutek zdarzenia przepie$%^&*m tak, że przednie koło wyszło obok baku, bak wgnieciony w miejscu przyrodzenia -WTF  ?!?!?! 
W aucie słupek boczny cały skasowany i reszta z tym się wiążąca ...
Policja była od razu na miejscu, bo starszy Pan się na nich zapatrzył tak skutecznie, że mnie już nie zauważył, mniejsza o szczegóły...
Cud na Wisłą że uszedłem z życiem i bez dużych skutków ubocznych ...

Wniosek - oprócz rozumu - motocyklista musi mieć duży plecak ze szczęściem, żeby przeżyć to co nieoczekiwane ... 😉
Oczy i wyobraźnia - musi pracować na 300% wydajności.

MacGyver

MacGyver

W dniu 12.05.2021 o 12:41, szyfik napisał:

Po obejrzeniu tego do tej pory ciężko mi dojść do siebie.
Żal ich strasznie.
Moje wspomnienia wracają.

Jakby ktoś chciał pomóc naszej rodzinie (motocyklistom) ... poszkodowanym ...
https://zrzutka.pl/yzfdrd
Wiadomo nie zwróci życia - a szkoda, ale na pewno pomoże rodzinie po tym tragicznym i niewyobrażalnym zdażeniu.

Zdarzenie pokazuje że można jechać zgodnie z przepisami, a jednak zawsze się znajdzie ktoś, kto narazi nasze życie.

Coś o tym wiem, bo daaawano temu, skasowałem auto (syrenkę), motocyklem i swoim ciałem, ponieważ zajechał mi pan drogę.
To długa historia - ale w skórcie - Na szczęście miałem tylko krwiaki na podbiciu stopy (zaparłem się nogami podczas wbijania w auto), mam amnezję wsteczną nie pamiętam kilkaset metrów wstecz - do dzisiaj, Ale na wskutek zdarzenia przepie$%^&*m tak, że przednie koło wyszło obok baku, bak wgnieciony w miejscu przyrodzenia -WTF  ?!?!?! 
W aucie słupek boczny cały skasowany ...
Policja była od razu na miejscu, bo starszy Pan się na nich zapatrzył tak skutecznie, że mnie już nie zauważył, mniejsza o szczegóły...
Cud na Wisłą że uszedłem z życiem i bez dużych skutków ubocznych ...

Wniosek - oprócz rozumu - motocyklista musi mieć duży plecak ze szczęściem, żeby przeżyć to co nieoczekiwane ... 😉
Oczy i wyobraźnia - musi pracować na 300% wydajności.

MacGyver

MacGyver

W dniu 12.05.2021 o 12:41, szyfik napisał:

Po obejrzeniu tego do tej pory ciężko mi dojść do siebie.
Żal ich strasznie.
Moje wspomnienia wracają.

Jakby ktoś chciał pomóc naszej rodzinie (motocyklistom) ... poszkodowanym ...
https://zrzutka.pl/yzfdrd
Wiadomo nie zwróci życia - a szkoda.

Zdarzenie pokazuje że można jechać zgodnie z przepisami, a jednak zawsze się znajdzie ktoś, kto narazi nasze życie.

Coś o tym wiem, bo daaawano temu, skasowałem auto (syrenkę), motocyklem i swoim ciałem, ponieważ zajechał mi pan drogę.
To długa historia - ale w skórcie - Na szczęście miałem tylko krwiaki na podbiciu stopy (zaparłem się nogami podczas wbijania w auto), mam amnezję wsteczną nie pamiętam kilkaset metrów wstecz - do dzisiaj, Ale na wskutek zdarzenie przepie$%^&*m tak że koło wyszło obok baku, bak wgnieciony w miejscu przyrodzenia -WTF  ?!?!?! 
W aucie słupek boczny cały skasowany ...
Policja była od razu na miejscu, bo starszy Pan się na nich zapatrzył tak skutecznie, że mnie już nie zauważył, mniejsza o szczegóły...
Cud na Wisłą że uszedłem z życiem i bez dużych skutków ubocznych ...

Wniosek - oprócz rozumu - motocyklista musi mieć duży plecak ze szczęściem, żeby przeżyć to co nieoczekiwane ... 😉
Oczy i wyobraźnia - musi pracować na 300% wydajności.

×
  • Dodaj nową pozycję...