Skocz do zawartości

Wypadki Z Okolicy, Dyskusja O Technice, Ruchu Drogowym, Przyczynie, Zapobieganiu


nildur

Rekomendowane odpowiedzi

jezu, Logan, 2 nieszczęścia w 1 czasie - wypadek i narzeczona  :decayed:

 

a na poważnie, zdrówka i najlepszego  B)

 

PAti, też się kuruj oczywiście ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję stwierdzenie: do zobaczenia na torze :-)

 

BTW: dziś miałem być z moją lubą w miejscu, gdzie ją poznałem. Z racji wypadku zmieniła się lokalizacja, niemniej jednak od dziś nie mam już dziewczyny, tylko narzeczoną :smile:

Positive thinking moze skrocic terapie :smile: gratulacje ..... i udanego poszukiwania nowego sprzęta

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazało się, że staw mostkowo-obojczykowy mam wysypany, poskładali mnie i jak dobrze pójdzie to wyjdę dzisiaj do domu, ale gipsior 4tygodnie :/

 

tak to bywa 

 

u mnie też na początku stwierdzili że tylko bark wybity a potem się okazało, że jeszcze jakiś guzek ramienny pęknięty

 

zapytaj czy nie możesz zamiast gipsu ortezy

 

mnie też najpierw zagipsowali a jak przyjechali po mnie Działkowy  z Mihałem to zmienili mi na oddziale gips na ortezę ( tylko panowie musieli zapłacić za nią chyba 250 zł o ile dobrze pamiętam)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazało się, że staw mostkowo-obojczykowy mam wysypany, poskładali mnie i jak dobrze pójdzie to wyjdę dzisiaj do domu, ale gipsior 4tygodnie :/

ja dalej czekam na oddziale na składanie operacyjne. Ciesz się, ze jak wrócisz do domu, ja tu dalej będę.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontynuując z popredniego tematu

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3585511,wypadek-na-rewolucji-zderzenie-motocykla-z-volkswagenem-zdjecia,id,t.html

 

bujdy totalne, kobieta jechała prawym pasem i postanowiła skręcić w lewo. nie odniosła obrażeń

 

brat z pasażerką już w domu, skończyło się na siniakach i porządnym obiciu nogi pasażerki

 

EDIT po raz kolejny zostałem utwierdzony w przekonaniu, że w pewnym wieku nie powinno się jeździć samochodem, bądź powinny być wprowadzone dodatkowe testy. sprawca wypadku ma 79 lat

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maratońska/Wróblewskiego - jakieś 2 godz. temu. Motocyklista wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Na szczęście wszystko skończyło się niegroźnie:

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3591257,wypadek-na-maratonskiej-motocyklista-wjechal-na-czerwonym-i-zderzyl-sie-z-seatem-zdjecia,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pancerny Hornet :smile:

 

auto trochę słabo wygląda 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakiś "cud nad Wisłą" puszka wygląda jak by po niej koń przebiegł a Hornet cały, chyba kierownik ma dobrego anioła stróża albo jakiś supermen z niego jeszcze bez obrażeń w zasadzie.

Z reguły wygląda to odwrotnie, niestety.

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to trzeba mieć dopiero szczęście! Jakby każdy wypadek się tylko tak kończył to było by o wiele przyjemniej ... ;-) może kierownik powinien zagrać w lotka to był wygrał sporo ... jak ma tak ogromne szczęście ..

"...a żyć możesz tylko dzięki temu za co mógłbyś umrzeć..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, podesłać dzisiejszy filmik

 

 

do WRD => http://www.lodz.policja.gov.pl/content/view/5628/363/

 

dane pacjenta:

Audi Q7 - KR 224RC
w dniu 08/10/2014 o 08:40
51°47'21.6"N 19°19'14.8"E
dodatkowo gość rozmawiał przez komórkę trzymaną w ręku :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wysłałbym. 

Coś jest na rzeczy z tymi "królami" w SUVach i dużych furkach. Niemal każdego tygodnia mam jakąś przygodę, ostatnio dwa razy pod rząd w drodze do pracy goście z pełną świadomością zmieniają pas, zajeżdżając mi drogę i spychajać na sąsiednie lewoskręty (Włókniarzy, przed Wróblewskiego - Castorama po prawej). Podjeżdżam, pytam o co kaman:
1) Odpowiedź z zeszłego tygodnia: "Nie widzisz, że jadę z dzieckiem z tyłu" (?!)

2) Odpowiedź z dzisiaj: Gość puka się w czoło, modnie ubrany gość po 40tcem, czerwony szaliczek na szyjce itp...  Pytam się co robi, bo ja jadę do pracy i chcę dojechać. Odpowiedź: "mnie się dzisiaj bardzo spieszy". Zjeżdżam dalej na lewoskrętny pas, korek jak cholera, a ten pajac robi to samo z puszkami, tzn. z lewego pasa do jazdy na wprost, skręca w lewo we wróblewskiego...

 

Chyba kompleks małego pyrtka w spodniach... Dużą furą trzeba nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SUVowych właścicieli - zaprzyjaźniony rowerzysta-street fighter podesłał: https://www.facebook.com/zlomnik/posts/10152729065874618

(nie trzeba mieć FB, żeby to przeczytać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca w audi słusznie zakładał, że skoro nie migasz w lewo(czyli być może migasz w prawo a tego nie widzi) i poruszasz się wolno to zjeżdżasz z ronda w kierunku Aleksandrowa (na wprost).

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...