Skocz do zawartości

Wypadki Z Okolicy, Dyskusja O Technice, Ruchu Drogowym, Przyczynie, Zapobieganiu


nildur

Rekomendowane odpowiedzi

mi też nie działa. :sad2: da się coś z tym zrobić ? chętnie bym ściągnął.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają ;) Trochę długo się ładuje ale w końcu wchodzi stronka. Później wybieracie po prawej stronie ściągnij zip i macie na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik obrazujący to o czym była dyskusja. Jak robią to zawodowcy w ch... sytuacjach.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xzB6KSlD6ec

 

Jak widać nie siedzą ciężkim dupskiem na siedzeniu, nie dusza kierownicy i pozwalają się motocyklowi wyszaleć ;). No bo niby jak tu zdusić 100+ KM  ;)

Na moto trzeba być cały czas aktywnym co najlepiej widać po Marquezie (ten to dopiero odpier.... )

Takie małe rodeo ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mniej zaawansowanych motocyklistów:


Zwróćcie uwagę na łokcie, ułożenie stóp, gdzie kursant patrzy i kiedy się podpiera... Jakość ujowa ale pachołek lepiej nie chce nagrywać ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to jeszcze przyznać się, co za tępa dzida, chyba płci pięknej, o 8:50 jechała Rzgowską przy placu Niepodległości na zielonej Kawie Ninja 250 z zółtym plecakiem?

 

kurrrr jechałem z nią dzisiaj po Piłsudskiego, masakryczna babka jakaś. ta ninja taka poobijana i potrzaskana, nie ? bo płeć, kolor plecaka i moto się zgadzają. bardzo koniecznie chciała ze mną wygrać z pod świateł.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężka sprawa bo nawet Glebie nie dała rady :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10325367_401274300015422_406302287305272 Filmik już się wrzuca na YT :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ta sama co za nami leciała, jak potłuczona. zero pomyślunku na drodze. szkoda, że takie psują nam opinie.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mocniejsze hamowanie i jajecznica :smile:

Niestety w Łodzi mało kto siedzi inaczej :sad2:

 

 

 

Jednak kamerka jest po uju... Czas pomyśleć o czymś lepszym :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu co to było " nawet Glebie nie dała rady" ?!?! To chyba oczywiste :biggrin: to "nawet" było nie na miejscu,chyba że coś źle zrozumiałam :biggrin:

Wiesz przecież że jak Czerwona Niunia chce to potrafi-w jej i swoim imieniu- poczułyśmy się urażone ..FOCH z przytupem..

A co do "ziemniaczanej dziewczyny" to dziwna jakaś na światłach ani bee ani mee tylko próbowała nas ścignąć :/

Edytowane przez Gleba (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre moto :riding: :riding: :riding: :riding: Tomasz   w adidaskach sporo ludków lata , ale na tych pasach co odje..... ł  :unsure: :unsure: :unsure:

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, ja do niej "cześć" a ona nic, tylko patrzy i ryczy tą swoją 250ccm... XD beka.

 

GLEBA wybacz to słowo "nawet", chodziło mi o to, ze chciała mnie ścignąć - sprzęt ciut mocniejszy od Twojego, a goniła też Ciebie. nic nie chciałem ująć Twojej Czerwonej Niuni, ona bardzo fajnie jeździ :biggrin:

 

dobra, koniec OT, bo nas Admin pobanuje :whip:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ile trzeba wam tłumaczyć, żeby nie umieszczać tu pierdół ! To motocyklowy wątek i dotyczy głównie naszej okolicy (woj.łódzkiego) i na prawdę nikomu nie potrzebne jest osądzanie i uwagi dot.motocyklisty z Wrocławia, Poznania itd.  Posty usunięte gwoli ścisłości...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, może ona jest jakimś słoikiem z Uzbekistanu albo, co gorsza, ze SosnoFca i nie szprecha po łódzku ;)

Ale widać, że typiara ma ułańską fantazję i... zapas ziemniaków do zimy ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda jakby szlifem jechała na boku, zaczęło iskrzyć paliwo musiało się wydostać i c.d. powyżej.

Ale tak się tylko domyślam może, ktoś coś wie konkretniej, bo tak drażni mnie widok chętnie bym się dowiedział jak tego uniknąć.

Tym bardziej że myślę o Kawie :blink: ale to nie wygląda na wadę fabryczną  :biggrin: .  

 

No i w tym wszystkim co z kierownikiem !?

 

Edit: Znalazłem to:

 

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3440227,pozar-motocykla-przy-al-jozefiaka-strazacy-ugasili-pozar,id,t.html

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt nowy nie był. Skoro carbon to pewno nie bez powodu. Nie należy oceniać marki bo mógł być "naprawiany" na rożne sposoby. Co do Kawasaki jeździłem czterema sztukami i byłem zadowolony.

 

Nie jednokrotnie pisali, że BMW  po wypadku rozeszło się np. na trzy kawałki. Jak było sklejane w stodole przez "polaka" debila później fama o firmie idzie w świat. A po mimo tego  dla mnie niema lepszej i bezpieczniejszej marki.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę tu powiedzieli nie tak jeżeli chcecie się czegoś dokładnie na ten temat dowiedzieć to jego spytajcie bo on na tym motocyklu się wywalił https://www.facebook.com/bartek.kowalski.33483?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke tu powiedzieli nie tak jeżeli chcecie się czegoś dokladnie na ten temat dowiedzieć to jego spytajcie bo on na tym motocyklu sie wywalił https://www.facebook.com/bartek.kowalski.33483?fref=ts 

 

Kapsel spoko nie dręczmy gościa pewnie teraz wk***wiony stara się odreagować i raczej nie chcę odpowiadać na pytania w stylu "Jak to się stało ?"

Jak będzie pomykał czymś nowym to nam przy jakimś spocie opowie.  :wink:

Pozdro

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...