Skocz do zawartości

Spotkanko 50Cc ?


Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie  Jest  ktoś chętny pojeżdzić  na motorkach do 50cc? dokładniej jakieś skutery motorowery itp ?? Prosiłbym o odp.Termin do ustalenia

Edytowane przez Paradise (wyświetl historię edycji)

75290795564833918694.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię że jeszcze nikt nie ustanowił działu dla pojemności 50-125 ccm, Mogli byście się organizować tam na spokojnie, tworzyć własne grupy przejazdowe, choćby na zloty, czy imprezy forumowe... czy omawiać sprawy mechaniki i inne związane z maszynami tej pojemności... Pogadaj z Suchym, pewnie nie będzie miał nic przeciwko temu...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie pomyślałem, że można by nieco forum przebudować w sekcji zloty. Mianowicie Czwartkowe Spotkania Pod Centralem z tematu zmieniłbym na dział. I tam należałoby zrobić właśnie takie podfora, które dzieliłyby się na pojemności? Bo nie ma co ukrywać, że wszyscy razem to sobie nie pojeżdżą ;) Chyba, że na jakiejś paradzie, ale to osobny temat.

 

Kiedy byłyby już takie podfora w nowym dziale Czwartkowe.. to właśnie tak jak Regis pisze łatwiej byłoby to wszystko sobie ogarniać.

 

A na pytanie czy Czwartkowe.. zasługują na miano działu? Oczywiście, że tak, ponieważ jest to jak najbardziej reprezentacyjna "impreza" forum :smile:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom nozna by bylo stworzyć grupe pod patronatem łódzkich i działać pojemnosciowo 50 cc także myślę ze propozycja jak najbardziej trafna kto ma chęć w czwartek na czwartkowy zlot podjechać skuterkami i motorkami do 50cc to coś ustalimy

75290795564833918694.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie okej, sam w końcu reprezentuję grupę 50ccm, lecz mam nadzieję, że na przyszły rok się to zmieni. ;) Osobiście jeżdżę w czwartki na central i jakoś nie zmienia to nic, że mam "pięćdziesiątkę", ew. jak do Kruszowa lecą no to wiadomo, że nieco później dojeżdżam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by wprowadzić również coś takiego, że np. zawsze w trzeci czwartek miesiąca jeździć wolniej, krajoznawczo, jak to się mówi i wtedy ustalić jakieś zasady, że max ileś tam i że wszyscy na wszystkich czekają itp. a po zakońćzeniu spotkania każdy jak woli, w swoją stronę. "Mniejsi" nie zostawaliby w tyle, a "więksi" mieliby luźniejszy przejazd, że tak to nazwę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, to co opisałaś, to jest normalna zasada jazdy w kolumnie... coś czego brakuje wśród Łódzkich grup forumowych :sad2:

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regis - a jeździłeś ostatnio z nami ? że mówisz o braku zasad jazdy ??!( bo jakoś Cię nie widziałam ...)

 

 

 

http://motocykle-lodz.pl/topic/1324-jakich-dzia%C5%82%C3%B3w-brakuje-na-forum-a-kt%C3%B3re-s%C4%85-zb%C4%99dne/page-7#entry114904

poczytaj sobie tutaj

Edytowane przez Kwaśna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował spotkania 50cc np. w środy. Wtedy przybędzie sobie cała ekipa na mniejszych sprzętach i pojedzie swoim tempem dokąd będzie chciała.

No i przy okazji skończy się marudzenie, że ktoś nie dawał rady dotrzymywać tempa w czwartki.

 

Ew. admin by mógł zrobić subdomenę 'przedszkole.motocykle-lodz.pl' albo 'mini.motocykle-lodz.pl' i zrobić tam kopię forum dla skuterzystów, motorowerzystów i wszystkich innych, którzy jeżdżą słabszymi sprzętami.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym spotkaniu stwierdzić muszę w obronie Łódzkich Zasad Jazdy w Kolumnie, że jest dobrze. Na miejscu znalazłem prowadzącego i zapytałem po prostu czy jest jakaś grupa "wolniejsza". Spytał ile mogę jechać. Powiedziałem, że około setki i dostałem zielone światło. Jazda była przyjemna i zgodna z ustalonymi zasadami :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dales rade nawet z zakreconym kranikiem i bez ladowania:)

 

Starałem się :P Mam już nowy regulator od Poloneza i zamierzam zrobić kontrolkę położenia kranika :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym spotkaniu stwierdzić muszę w obronie Łódzkich Zasad Jazdy w Kolumnie, że jest dobrze. Na miejscu znalazłem prowadzącego i zapytałem po prostu czy jest jakaś grupa "wolniejsza". Spytał ile mogę jechać. Powiedziałem, że około setki i dostałem zielone światło. Jazda była przyjemna i zgodna z ustalonymi zasadami :biggrin:

W kwestii sprostowania:

- rozmawiałes ze mną

- prowadzącym był @Suchy-wolk

- prowadziłem wolniejsza grupę tylko do Strykowa, potem jechaliście wszyscy razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się :P Mam już nowy regulator od Poloneza i zamierzam zrobić kontrolkę położenia kranika :biggrin:

 

Jesteś ostry!! szacunek :-) następnym razem muszę przyjrzeć się Twojej maszynie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sprostowania:

- rozmawiałes ze mną

- prowadzącym był @Suchy-wolk

- prowadziłem wolniejsza grupę tylko do Strykowa, potem jechaliście wszyscy razem

 

Wybacz :smile: Muszę Was uprzedzić, że mam jedną wadę - dość wolno zapamiętuję imiona/nazwiska/pseudonimy :smile: Po prostu potrzebuję nieco więcej czasu niż "normalni" ludzie :biggrin:

 

 

Jesteś ostry!! szacunek :-) następnym razem muszę przyjrzeć się Twojej maszynie :-)

 

Oglądać można do woli ;) Tylko nie wolno dotykać :P

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2nter, przez te kraniki i ładowania aż mi narobiłeś chęci żebym Jawą teraz wpadł :biggrin:

 

Dajesz! :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mz wywlekę tylko ktoś musi mi plecak na akumulator od samochodu pożyczyć

 

Czyżby szykowała się grupa zabytkowa? :biggrin: Użyj akumulatora z Hondy ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

można by wprowadzić również coś takiego, że np. zawsze w trzeci czwartek miesiąca jeździć wolniej, krajoznawczo, jak to się mówi i wtedy ustalić jakieś zasady, że max ileś tam i że wszyscy na wszystkich czekają itp. a po zakońćzeniu spotkania każdy jak woli, w swoją stronę.

Sam jestem wolniejszy i jakoś nigdy nie każę nikomu na siebie czekać. Jak uciekną to dojadę a jak się zgubię to wrócę sam. I na pewno nie kazałbym całej grupie jeździć wolniej bo 2-3 osoby chcą pojechać i nie nadążają. Czwartek jest po to by się wyszaleć, niektórzy czekają na niego cały tydzień i to co piszesz to dla nich będzie herezja. Zrobić wolniejszą grupę i najlepiej w inny dzień, mi by to pasowało bo bym przyjeżdżał pod central 2 dni w tygodniu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko rzuciłam pomysłem i nie myślałam o 2-3 osobach a ok. 10+. Fakt faktem, nie wiem ile osób przyjeżdża pod central i z jakim nastawieniem :smile: Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony moją propozycją :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykowała się grupa zabytkowa? :biggrin: Użyj akumulatora z Hondy ;)

Raz w tym roku wpadłem Jawką na central, ale jak się zbierze większa grupa to będzie raźniej :P

 

Tak tylko rzuciłam pomysłem i nie myślałam o 2-3 osobach a ok. 10+. Fakt faktem, nie wiem ile osób przyjeżdża pod central i z jakim nastawieniem :smile: Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony moją propozycją :smile:

Przyjedź, cebrą daje się rade utrzymać przy wszystkich :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...