Skocz do zawartości

Zaproszenie Na Imprezę Urodzinową Gof 18.09.2013


Enter

Rekomendowane odpowiedzi

Rolek ja z wami nie ruszam bo mam blisko i chyba polecę z trampka piwka się napić. Zawsze za kierowcę to chociaż dziś przechylę kufelka za nabite kilometry chłopaków z GoF :biggrin:


 

 

pogoda beznadziejna

 

 

Fakt pogoda nam nie dopisała

 

Ja tam za oknem widzę blade słońce, ale zawsze słońce. Deszczu nie ma więc nie marudzić tylko ruszać 4 litery!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć ze kopara mi opadla.

Nie mogę się doczekać następnej takiej imprezy.

Aha i w przyszłym roku będziemy jako forum lepiej przygotowani ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale jakoś mało rozrywkowo wszyscy podeszli do tematu ;-(

 

nie wiemy jak było jak trochę % trafiło do krwi... :biggrin:

 

moim zdaniem fajnie było, fajna organizacja i fajna ta grupa GOF ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super, fajne miejsce i beczki baardzo klimatyczne :smile:

 

Chłopaki  jeszcze raz najlepszego i kolejnych fajnych wspólnych lat dla GOF :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo fajnie szamka, piwko, %, palenie gumy. Szacun dla ACHMEDA .Hala na wypasie beczka strzelajaca ideał. Zostalo nas pare osob do konca Na potwierdzenie foteczka :biggrin: Podziekowania dla Group of Franc wiedza jak jednoczyc motocyklistów mam nadzieje na powtorke Standardowo mnie na zdjeciu brak ktos je musial robic hehe

post-2496-0-02915000-1379576903_thumb.jpg

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka superowa. Guma troche ucierpiala ale do konca sezony chyba da rade. Dzieki GoF za niespodziewana nagrode za zadymianie!

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma zdjęcia z wczoraj? bo na moich widać głównie jeden wielki blask zajebistości tj. Jaroda w kamizelce forumowej :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super atmosfera,było git,fakt troszku mało tanecznie,ale wrażenie mega.Barrrrdzo żałuję że podjechałem na moto bym dokończył kapcia jak by chcieli do felgi:(ale nastawiałem się na bro i tak tylko zostało popatrzeć.Wszystkiego Najlepszego jeszcze raz dla GoF.i wielkie dzięki przybyłej grupie naszego forum,ubaw jak zawsze hi hi.Zdjęcie przy beczce czadowe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka fotek, ale niestety moje umiejętności fotografowania są beznadziejne, a mój obiektyw nie lubi ciemności, więc większość zdjęć jest słaba :sad2: Zarzuciłem kilka w miarę rozsądnych :P

 

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka fotek, ale niestety moje umiejętności fotografowania są beznadziejne, a mój obiektyw nie lubi ciemności, więc większość zdjęć jest słaba  :sad2: Zarzuciłem kilka w miarę rozsądnych :P

 

Coś tam widać  ;) nawet już się propagują po sieci :biggrin:

 

Więcej fotek mam nadzieje będzie od GoF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacja sprawa, fajnie zgrani jesteście a miejscówka szkoda gadać, za***iście było, Dzięki i życzę w chu.... nawiniętych razem kilometrów na 2oo

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania za zaproszenie dla chłopaków z GoF! Napili my się browara, zjedli zupy i pogadali ze znajomymi czyli udane wyjście z gawry.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...