Skocz do zawartości

Gocha


Gocha

Rekomendowane odpowiedzi

hejka :smile: Widziałam nowy temat "mycie i "pieszczenie" " hahahaha i jakoś tak mi się z zębami skojarzyło ;)

Dzień dobry ja jestem już gotowy na to spotkanie ze zdjęciem. Przekonało mnie mycie i pieszczenie :biggrin: ale skojarzenie było inne nie o zębach :biggrin: a mianowicie Ty i Ja i nasze moto pieścimy i czyścimy je razem w piane ochhh jakie to piękne :riding:  :riding: :riding:  :riding:  :riding:  :riding: skojarzenie....... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko od siebie dodam, że dzięki Gosi :biggrin: Naszej Forumowej Stomatolog mam "poprawione" ząbki - akurat tak pod ceremonię ślubną :biggrin: POLECAM każdemu wszelkie zabiegi u Gosi!!! :biggrin: 

 

P.S Gosia, proszę zarezerwować termin dla mnie po 1.09 na podleczenie tego jednego ząbka :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosiu przypadkiem trafiłam na to forum zanim spotkasz się z ,,bzikenzzz" (hahaha) powinnaś wiedzieć że koleś prawdopodobnie przechodzi kryzys wieku średniego :smile: Wiesz łysieje więc kupił sobie motor, cały osprzęt, flirtuje na forum, ogólnie mu odpala. Zestarzał się chłopaczyna chyba wciągu tych 11 lat (sic!) kiedy jesteśmy razem. Oj chyba się zdziwi jutro widząc ten wpis i nie tylko :smile:  

Pozdrawiam A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć Gosiu przypadkiem trafiłam na to forum zanim spotkasz się z ,,bzikenzzz" (hahaha) powinnaś wiedzieć że koleś prawdopodobnie przechodzi kryzys wieku średniego :smile: Wiesz łysieje więc kupił sobie motor, cały osprzęt, flirtuje na forum, ogólnie mu odpala. Zestarzał się chłopaczyna chyba wciągu tych 11 lat (sic!) kiedy jesteśmy razem. Oj chyba się zdziwi jutro widząc ten wpis i nie tylko :smile: Pozdrawiam A.

 

:biggrin: zawsze wiedziałem, że trzeba wylogowywać się z FB, forum i poczty :biggrin: ! Hehe

A tak poważnie, to przecież tylko żarty :P;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gośka :smile:

 

jak tu wszyscy będą po nocach popcorn jeść i cole pić to będziesz miała co robić  :decayed:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak tu wszyscy będą po nocach popcorn jeść i cole pić to będziesz miała co robić :decayed:

 

:P i po sprytnym planie Gosi :P:biggrin:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... i mnie rozpracowali ;) hahahahaha :biggrin: a to pech. muszę inny niecny plan wymyślić hahahaa :smile: "popcorn i cola" skreślone z listy sposobów na zagładę świata ;))))))))))))))))))))))))))


Cześć Gosiu przypadkiem trafiłam na to forum zanim spotkasz się z ,,bzikenzzz" (hahaha) powinnaś wiedzieć że koleś prawdopodobnie przechodzi kryzys wieku średniego :smile: Wiesz łysieje więc kupił sobie motor, cały osprzęt, flirtuje na forum, ogólnie mu odpala. Zestarzał się chłopaczyna chyba wciągu tych 11 lat (sic!) kiedy jesteśmy razem. Oj chyba się zdziwi jutro widząc ten wpis i nie tylko :smile:  

Pozdrawiam A.

prawdopodobnie :smile: tak. to dobre słowo.  No to się ubawiłam!!!  Ciekawe co jeszcze :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Chyba bym spadła z krzesła, jakby ktos poleciał na tekst o "myciu moto i pianie" signiore bzikezz :smile: to na pewno była/jest chwilowa niemoc... tak... chwilowa. :smile:

Edytowane przez Gocha (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kurde... i mnie rozpracowali ;) hahahahaha :biggrin: a to pech. muszę inny niecny plan wymyślić hahahaa :smile: "popcorn i cola" skreślone z listy sposobów na zagładę świata ;))))))))))))))))))))))))))

prawdopodobnie :smile: tak. to dobre słowo.  No to się ubawiłam!!!  Ciekawe co jeszcze :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Chyba bym spadła z krzesła, jakby ktos poleciał na tekst o "myciu moto i pianie" signiore bzikezz :smile: to na pewno była/jest chwilowa niemoc... tak... chwilowa. :smile: Kurcze pieczone to narozrabiałem, kara murowana :wacko:

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pozwól więc się przywitać na forum i przeze mnie :smile: .

Nie wiedziałem, że jesteś na fłm, dopiero notatka o stomatologu naprowadziła mnie na Twój trop.

Pozdrawiam!

Aleksander (ze Złotna ;) )

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...