Skocz do zawartości

Epd W840 - "motocyklista"...


motoTomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały apel do kierownika/kierowniczki moto EPDW840, który jechał za mną przed chwilą ul. Konstantynowską w Łodzi.

Jako motocyklista w puszce miałem chęć "przypierdzielić" w hamulec abyś wkleił mi się w tył.

Może to nauczyłoby Cię kultury, rozsądku albo chociaż pozbawiłoby Cię możliwości dalszej DEBILNEJ jazdy na moto.

Jechaliśmy z jednakową prędkością przez dobre 100 metrów. Widziałem Cię w odległości około 50 metrów od siebie gdy zacząłem wyprzedzać, zresztą sporo powyżej dopuszczalnej, po czym gdy byłem obok pojazdu wyprzedzanego - podjechałeś mi na 2 metry pod tył i zacząłeś napierdzielać drogowymi.

Dałem Ci szansę na zwiększenie odstępu poprzez wciśnięcie hamulca lewą nogą. Tymczasem wywołało to u Ciebie niebywałą furię i włączyłeś drogowe i podjechałeś jeszcze bliżej...

Gdy wyprzedzałem drugi pojazd chciałeś mnie wyprzedzać z prawej strony...

Debil, debil i jeszcze raz debil.

A gdybym zahamował w momencie Twojego włączenia drogowych (mam prawo wtedy zahamować awaryjnie, pacanie!) i doszłoby do wypadku to, o ile przeżyłbyś, wypisywałbyś na forum "cholerni puszkarze nie patrzą w lusterka...itp".

Jeżeli nie ma Cię jełopie na FŁM a wklepiesz kiedyś swoje blachy w google to przeczytasz co o Tobie sądzę.

Proszę o nieusuwanie jego numerów, tak dla potomnych...

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że wysyłać. Takich dekli trzeba tępić i jak najszybciej usuwać z dróg.

Jak mawiali starożytni Rzymianie "Je#ać, karać, nie wyróżniać. W wolnych chwilach prześladować".

Tylko, że wtedy musisz zostać przesłuchany w charakterze świadka ale zdecydowanie warto.

Przez takich delikwentów mamy opinię jaką mamy...

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak jest to się nie przyzna i będzie przekonany że to nie jego wina. Jak zawsze :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, że nie widać twarzy (kask) nie trzeba się martwić. Najważniejszy jest numer rej. i niech się właściciel pojazdu tłumaczy kto jechał.

Proste.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety baranów na drodze nie brakuje ale jeśli idiotycznie się zachowują należy takie zachowanie napiętnować nie jesteśmy sami na drodze przez takie zachowania można doprowadzić do różnych dziwnych wydarzeń na drodze w których mogą ucierpieć ludzie a tego nikt nie chce oby każdy kto wyjedzie dojechał tam gdzie planował bez żadnych przykrych niespodzianek po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, nie poprzez wciśnięcie a poprzez błyśnięcie światłami hamowania.

Zresztą w tej chwili sam nie popieram takiego zachowania bo powinienem przypierniczyć po heblach bo i tak mam do zrobienia tył w moim szalonym Tico. Ale wtedy zostałbym bez samochodu w tym jakże pięknym mieście...

Niestety Cee'd-em jeździ żona bo ona bez klimy nie daje rady wysiedzieć w aucie ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdradzę Wam newsa... Numer rej. nie należy do motocykla... Pojazd o tych numerach rej. to... Daewoo Lanos... Także ktoś lata na podróbie.

To już wiemy dlaczego się nie przejmuje przepisami... Dziwią tylko skłonności samobójcze kierownika.

Najs.

A moja pamięć mięśniowa lewej nogi jest wyćwiczona w operowaniu hamulcem więc nie ma mowy o gwałtownych, niekontrolowanych wdepnięciach hamulca ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdradzę Wam newsa... Numer rej. nie należy do motocykla... Pojazd o tych numerach rej. to... Daewoo Lanos... Także ktoś lata na podróbie.

To już wiemy dlaczego się nie przejmuje przepisami... Dziwią tylko skłonności samobójcze kierownika.

Ciekawi mnie tylko skąd wiesz że numery rejestracyjne należy do Daewoo Lanos :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdradzę Wam newsa... Numer rej. nie należy do motocykla... Pojazd o tych numerach rej. to... Daewoo Lanos... Także ktoś lata na podróbie.

To już wiemy dlaczego się nie przejmuje przepisami... Dziwią tylko skłonności samobójcze kierownika.

Najs.

A moja pamięć mięśniowa lewej nogi jest wyćwiczona w operowaniu hamulcem więc nie ma mowy o gwałtownych, niekontrolowanych wdepnięciach hamulca ;)

Kiedyś było tak, że dla moto, samochodów, motorowerów występowały trzy razy te same numery rejestracyjne(1 moto, 1 samochód, 1 motorower), ale nie wiem jak jest teraz.

 

Co do omawianych wyżej pomysłów oddawania danych i filmików do WRD, to trochę mnie jednak zdumiewa. Rozumiem różne "za" takiego pomysłu, ale jak świat światem bikerzy zawsze brzydzili się konfidencją i może lepiej niech tak zostanie.

 

Pozdrawiam

Mateusz

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę zawsze puszką i staram się puszczać motocykl( przecież niech se chłop -kobitka jedzie)-przynajmniej nie blokuje skrzyżowania,drogi ...,ale są osoby na dwóch kółkach,które mnie też irytują...Niektórzy mają niesamowitą wyobraźnię co można na tych dwóch kółeczkach....

Autorze tematu: Twoje hamowanie pewnie by kierowcę czegoś nauczyło...,ale jakby w mordę dostał(gorzej by było jakby dostała :P  ) ,to może by to lepiej podziałało ...WYSIADASZ I W PYSK!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to mam dar odszyfrowywania marki i modelu pojazdu po numerach rejestracyjnych ;)

Natomiast jeśli chodzi o "konfiturzenie" to w takich przypadkach jak poruszone tutaj - jestem zdecydowanie ZA. I nie jest to wtedy konfiturzenie a dbanie o życie ludzi.

Tyle, że w PL do ukarania takiego jegomościa konieczne jest nagranie jego wyczynów a np. w Austrii wystarczy telefon, że ktoś takim pojazdem jedzie za szybko przez osiedle, blokuje lewy pas czy chociażby stanął na zakazie i już delikwent ma mandat, z automatu.

bercikoski - zepsułeś zabawę ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPD to gmina Poddębice.

Szkoda trochę, że to tamte okolice bo z nich pochodzę i sentyment pozostał, ale jak tablice "lewe" to kierowca może być każdej innej miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...