Skocz do zawartości

Srebrna Strzała, Niegrzeczna Suzanna.


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

SV1000 ma katalizatory w przednich częściach obu puszek seryjnych tłumików - jak wstawisz przeloty zadbaj o modulator składu mieszanki, może być pałerkomander może być inny, ale zrób to, bo stracisz ten sławetny dół :smile:

Rozglądam się za PC ale tysiaka nie dam i jeśli nie znajdę nic w lepszej cenie to pewnie spadki na krzywej mocy będą nieuniknione. Czytałem o takim magiku z okolic Warszawy co to podobno manipuluje w seryjnym komputerze. Pożyjemy, zobaczymy :smile:

 

 

 

 

a ta droga na filmiku rewelacyjna :riding:

Zapraszam do mnie to pośmigamy :smile: We wrześniu jakiś 2-3 dniowy wypad w góry z noclegiem postaram się ogarnąć dla chętnych :smile: Jak tylko uporam się z praktykami wakacyjnymi w Łodzi :P

 

 

 

SV to będzie mój kolejny sprzęt. Tylko na początek chyba jednak 650 :smile:
Ja bym się mocy nie obawiał, nie jest jakaś porażająca :smile: Bierz litra, tym bardziej, że wtryskowe modele stoją w podobnej cenie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję motocykla :smile: A caruse jak szuka pięknej srebrnej 650 to ja mam takie cudeńko :smile:

Pewnie jakoś na wiosnę będę się rozglądał :smile: i niebieska bardziej mi się podoba :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lansu:

No może zrobimy konkurs kto więcej kobiet posadzi na swoim w przeciągu godziny przy parapecie ??

Czy ten radosny konkursik na osadzanie samic "na swoim" się już może odbył? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała, moje marzenie, litrowa SVka  :whistling:
Szkoda tylko, że nie ze stajni Yamahy, bo jakoś pałam sympatią do tej marki :P

Edytowane przez Mavver (wyświetl historię edycji)

„Żeby być motocyklistą nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny także olej w głowie”

Zapraszam na mojego bloga: www.mankut.blog.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten radosny konkursik na osadzanie samic "na swoim" się już może odbył? :smile:

Hej, niestety nie było jeszcze okazji, rękawica została rzucona, może ktoś ją podejmie.

Wojtek niestety zajęty już jest, co może stanowić pewną blokadę...

Większość spośród płci pięknej pewnie nazwałaby go żałosny, mam nadzieję że nie myślisz podobnie :smile:

Swoją drogą, można by rozwinąć konkursik na kilka dni z dokumentacją zdjęciową :P Może wymyślisz jakąś ciekawą nagrodę?

W międzyczasie mam nagranie z krótkiego koncertu

http://www.youtube.com/watch?v=78zZOZXSB94&list=HL1379160000&feature=mh_lolz

Edytowane przez Luki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, niestety nie było jeszcze okazji, rękawica została rzucona, może ktoś ją podejmie.

Wojtek niestety zajęty już jest, co może stanowić pewną blokadę...

Większość spośród płci pięknej pewnie nazwałaby go żałosny, mam nadzieję że nie myślisz podobnie :smile:

Swoją drogą, można by rozwinąć konkursik na kilka dni z dokumentacją zdjęciową :P Może wymyślisz jakąś ciekawą nagrodę?

W międzyczasie mam nagranie z krótkiego koncertu

http://www.youtube.com/watch?v=78zZOZXSB94&list=HL1379160000&feature=mh_lolz

 

Czeeee Luki :smile:

sposobności jakby umykają z każdym dniem bo jesień już na dobre się panoszy... ale co się odwlecze to być może nie sp***doli.

Co do blokad... nie mnie orzekać czy bycie "zajętym" dotyczy jednakowo zajętości zadupka/siedzenia w motocyklu, zakładam oczywiście że może być to transakcja wiązana ;)

Co do samego konkursu... uznajmy, że wyrażam ostrożny entuzjazm (ale jak wnoszę po Twoim prawie uroczym zapytaniu o nastawienie, iż moje nazewnictwo cytuję "radosny konkursik na osadzanie samic "na swoim" ma zbyt wysubtelnione nacechowanie do interpretacji takiego zdarzenia ;) )

Może zmierzymy się my :smile: na ilość osadzony samic na własnych motocyklach? 

Co do udokumentowania, nagród... hmmm... no kwestia ile dobrej zabawy i żartów (nie mylic odrazu z upokorzeniem) zniesiesz  ;)

Co do brzmienia... no najs :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne masz to moto Luki a najfajniejszy dźwięk wydechów :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Propozycji Joanny to wolałbym się jednak zmierzyć z równym sobie. Bez obrazy ale to je litr !

Luki, 

primo, muszę wyjść z ostrożnym, ale dość niepokojącym przypuszczeniem, iż Ty nie jesteś w posiadaniu mistrzowsko opanowanej umiejętności czytania z jednoczesnym pojmowaniem...

Wszak nasz "radosny konkursik na osadzanie samic "na swoim"  [...motocyklu, dodam zaparkowanym, zapewne w okolicach parapetu] w istocie miał tyczyć ilości dziewcząt, które to zaszczycą swoim krąglejszym wykończeniem nóg nasze motocykle :smile: a nie wyścigiem, gdzie faktycznie ja i Mój Szczerbatek nie mielibyśmy szans z Tobą i Twoją Suzi ;) I nie chciałabym zabrzmieć nazbyt szowinistycznie... ale zasadnicza większość z tych dziewcząt nie rozróżni nawet marki motocykla już o różnicy miedzy 600 a litrem nie wspomnę :smile: 

Secundo, za to co do stwierdzenia 'równym sobie' ...muszę przyznać rację - przewyższasz mnie w centymetrach sześciennych pojemności skokowej motocykla i...chyba jeszcze tylko w centymetrach wzrostu. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki,

 

Joanno

Bystrzak z Ciebie, dobrze wiesz, że zwycięstwo nad Nocną Furią nie przyprawi mi splendoru i nie wysforuje mojej Suzi na godne jej miejsce :smile:

Natomiast każdy konkursik niesie ryzyko porażki, dlatego też aby wyrównać bilans nagród do strat w razie mojej bardzo ewentualnej wiktorii zadbasz należycie o Suzi i jej kierownika, może nie koniecznie pełen serwis, ale coś jak przegląd okresowy, smarowanie z naciąganiem łańcucha, te sprawy :smile: Decyduj do piątku, szczegóły możemy dogadać na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno

Bystrzak z Ciebie, dobrze wiesz, że zwycięstwo nad Nocną Furią nie przyprawi mi splendoru i nie wysforuje mojej Suzi na godne jej miejsce :smile:

Natomiast każdy konkursik niesie ryzyko porażki, dlatego też aby wyrównać bilans nagród do strat w razie mojej bardzo ewentualnej wiktorii zadbasz należycie o Suzi i jej kierownika, może nie koniecznie pełen serwis, ale coś jak przegląd okresowy, smarowanie z naciąganiem łańcucha, te sprawy :smile: Decyduj do piątku, szczegóły możemy dogadać na miejscu.

Luki,

co do bystrości... nie czyń zbyt pochopnych wnioskowań (jam proste dziewcze, z mocno przeciętną sprawnością umysłu) ...to jeno pobieżna zdolność oceny stanu rzeczy... w ruchu przyznaję nie mam szans z Tobą :smile:

i ani w tym dla mnie ujma ani szczególny splendor i brokat dla Ciebie.

co do konkursiku naszego rozkosznego ;) ...pogoda ciut nie sprzyja... proponuję zachować w zamyśle ten plan i ponowić temat wiosną :smile: okoliczności będą wtedy znacznie bardziej sprzyjające

co do nagradzania zwycięscy ...kwestia do ustalenia - otwarta, omówimy z pewnością co kto komu ;)

Luki, zatem na te liczne jesienne wieczory polecam rozwadze (z dozą należytej powściągliwości) zamysł na nagrodę :smile:

Edytowane przez Jorima (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w razie mojej bardzo ewentualnej wiktorii

 

ja bym się nie nastawiała Luki :biggrin:

chyba nie doceniasz koleżanki Jorimy... :whistling:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namysłu nie potrzebuję, pogoda ma jeszcze wrócić a remont na Pietrynie mi nie straszny. 

Joanny koleżanki znane są z wytrwałości przy swojej liderce, nasze zwycięstwo niepewne, dlatego ciasteczko musi być pokaźne :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...