Skocz do zawartości

Obszywanie Kanap.


JAREK-XJR

Rekomendowane odpowiedzi

A jakieś namiary możesz upublicznić czy ewentualnie wysłać na pw ??Chociaż pewnie lepiej tu będzie bo wiecej chętnych na taka robotę się znajdzie.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakład ma na tuszyńskiej chyba 69 w karzdym bądż razie jadąc tuszyńską od strony bednarskiej zaraz za przejazdem jest stacja lpg przez tę stację jest wjazd do jakiś starych zakładów i tam są tabliczki kierunkowe do tapicera tel do niegio 602611565 jak coś to powołajcie się na adama od gpz-a w celu uzyskania rabaciku , bo wspomniałem mu że będę go polecał . Sama kanapa to koszt coś koło 100 zd dwa kolory i przeszycia nitką kolor do wyboru , ale to już na miejscu się dogadacie

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj u tego gościa, powołałem się na Ciebie... przedstawiłem mu parę projektów... i powiedział że koszt w granicach 200 - 250 zł... i że nie wie skąd ta cena 100 zł się wzięła ;/ szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją kanapę odbierałem pod koniec grudnia za kanapę i wypełnienie czachy 150 plus dał mi kierunkowskazy i przerywacz do gpz ( pozostałości z jego motonga ) wszystko razem 200 . może policzył taniej bo miał zrobić w tydzień a zajęło mu to miesiąc , jak twierdzi nawał roboty.

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta kanapa Adany - swego czasu szukałem zamiennika mojej, aby była nieco bardziej elegancka. Może zgłoszę się do twojego 'magika' niedługo :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szyłem sam ( no w duecie z mamusią)..... 6 godzin ale koszt mnie wyszedł 60 zł i zostało mi materiału na jeszcze jedną :decayed:

 

.... efekt - myślę że wstydu nie ma :whistling:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulować zdolności . fajnie wyszła

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMiN to może jakieś warsztaty zorganizujesz ?? Chętnie się nauczymy jak to zrobić ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMiN to może jakieś warsztaty zorganizujesz ?? Chętnie się nauczymy jak to zrobić ;P

Prujesz stare poszycie .... prasujesz elementy, ściągasz formę i przenosisz na nowy materiał. Chyba że robisz pikowanie tak jak ja , to trzeba najpierw wypikować wzór a potem dopiero z formy kształt wyciąć... Szyjesz z użyciem kremu by stopka się ślizgała i odpowiednią igłę trzeba mieć z okrągłą końcówką by nie rozrywała skóry...... Pikowane elementy robisz na warstwie płótna gąbki 2cm grubości i skórki ekologicznej... ot cła filozofia. Ja jescze pianki ksztaltowałem i wklejałem klejem tapicerskim w spraju. Wszystko jest dostępne w hurtowni na Obrońców westerplatte za śmieszne pieniądze. 1,5 m2 materiału kosztuje 20 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a cena??

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też tak by to było bo podobne czynności buuu - chyba na zimę to sobie zostawię

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilinskiego 228 Pan Stasiu tapicer samochodowy. Tel. 691338693. Jak dam rade bede robil siedzenie u niego na koniec miesiaca.siedzenie skora bezowo-bordowa podbita gabka dodatkowo i impregnowana plus folia jakas pod skore.koszt uslugi z moim materialem to 120zl.(akutar mam troche skory w roznych kolorach) gosc robi tam wszystko lacznie z pokrowcami na siedzenie. Zostal mi polecony od kolegi ktory robil cala tapicerka w garbusie u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś to interesuje, to kumpel z którym mieszkam tapiceruje... Głównie robi siedzenia do rusków i zabytków, ale wymienić w japońcu papę na siodle, to też nie problem...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak, zgadzam się, z tego co się dowiedziałem, to ładnie robią do motocykli. No nic, jak nie spróbuje to się nie przekonamy. Dam znać co i jak po odbiorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...