Skocz do zawartości

Kaski - jakie polecacie?


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ale biały? Co ty będziesz za lodziarza robił? :P

 

A powiedz jak Ci się sprawował Shark? Chcemy coś żonie kupić i wiem że się jej podoba ale ja nie jestem przekonany.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biały? Co ty będziesz za lodziarza robił? :P

Biel - najjaśniejsza z barw, kojarzy się w naszej kulturze z lekkością, błogością i czystością (wręcz czasem ze sterylnością - lekarze w białych kitlach). Z fizycznego punktu widzenia to kolejny po czarnym kolor nie występujący w tęczy. Biel jest przeciwieństwem czerni, która pochłania wszystkie promienie, biel ich nie pochłania biel je odbija.

Opis jakby o mnie :P

A powiedz jak Ci się sprawował Shark? Chcemy coś żonie kupić i wiem że się jej podoba ale ja nie jestem przekonany.

Polecam bo to najlepszy kask jaki kiedykolwiek miałem aż do dziś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy kask ma duzy plus w upalne dni ;)

 

ps. bedziesz jezdzil w kitlu? :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz jezdzil w kitlu? :biggrin:

Czasem mam na sobie, jesli nie zapomnę zdjąć wychodząc z pracy to może się zdarzyć że w nim przyjadę :laugh2:

 

Po kilku dniach noszenia go po domu z przykrością muszę stwierdzić, że w najbliższym czasie muszę powyrywać wszystkie ósemki, no chyba, że poduszki jeszcze ułożą się :] poza tym leży "idealnie ciasno" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił twój odpowiednik u Schuberta i minęło trochę czasu zanim się ułożył i stał się w 100 % komfortowy więc musisz poczekać :smile:

Najlepiej jak byś pojeździł

Edytowane przez Zyygy (wyświetl historię edycji)
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem jakiegoś łebka na skuterku, i on miał głęboko w poważaniu kask. zapitalał w kapturze tylko, jedynie plecaczek miał kask... no łeb im ukręcić to mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił twój odpowiednik u Schuberta

rozumiem, że Twój szef chwali sobie teraz C3?

miał głęboko w poważaniu kask. zapitalał w kapturze tylko

może kask miał pod kapturem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały Neotec już jest :woot:

Dołączona grafika

W poprzednim sezonie przelatałem w Neotecu jakieś 5 tys km, tylko że czarnym i powiem Ci że do  2 godzin jazdy w trasie jest ok, lecz później zaczyna nad uchem uwierać. Ogólnie kask klasa jestem zadowolony. Zastanawiam się tylko jak go bardziej rozbić nad uszami. Czasami przychodzi mi myśl aby sprzedac i wziąć może rozmiar większy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsel, dnia 12 Lut 2013 - 11:49, napisał:

powiem Ci że do 2 godzin jazdy w trasie jest ok, lecz później zaczyna nad uchem uwierać

może Ci uszy rosną podczas dłuższej jazdy :disgusted:

u mnie jest OK :angelnot:

 

edit: może wyjmij te zaślepki z części gdzie są uszy?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Piotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W poprzednim sezonie przelatałem w Neotecu jakieś 5 tys km, tylko że czarnym i powiem Ci że do 2 godzin jazdy w trasie jest ok, lecz później zaczyna nad uchem uwierać. Ogólnie kask klasa jestem zadowolony. Zastanawiam się tylko jak go bardziej rozbić nad uszami. Czasami przychodzi mi myśl aby sprzedac i wziąć może rozmiar większy.

Chyba słaby pomysł ze zwiększeniem rozmiaru. Tam ta wykładka jest w miarę plastyczna. Ja w xr1000 jak uwierał gdzieś moją lubą to poczekaliśmy jak zacznie po jakimś czasie upijąć ona pokazywała gdzie i palcem starałem sie lekko ugnieść tak by poprawić komfort. Robiłem to bardzo małymi kroczkami i aktualnie śmiga w nim 1,5 roku i wszystko gra. Była tylko jakieś dwie drobne poprawki po dłuższej jeździe.

 

A co do białego kasku z punktu widzenia bezpieczeństwa jest to najlepsze rozwiązanie :smile:

Ja mam czarno biały kaski i kiedyś spotkałem znajomego jak jechał puszką. Jak się okazało to gdyby nie białe elementy kasku to w zasadzie mnie nie widział bo cała reszta zlała się z otoczeniem.

Tak wiem mam jeszcze światełko ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zastanawialem się nad białym, lecz jakoś stereotyp był chyba silniejszy i padło na czarny, może następny.

W ten sam sposób staram się ukształtować go, jak zaczyna uwierac zatrzymuje się i ugniatam. Miejmy nadzieje, że będzie ok. Popracuje nad tym w nadchodzącym zezonie.

Edytowane przez Marsel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w czarnym jeździ się szybciej?

Najszybszy jest zawsze czerwony ;)

 

Biały jest damski :P

Na poważnie często ludzie biały traktują jako taki lansiarski. Osobiście białego bym też nie kupił wieć wybrałem opcje pośrednią czarno-biały

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czarnym jeździ się szybciej?

Jeśli będziesz chciał sprawdzić udostępnie Ci swój i sprawdzisz, nie mialem okazji w białym więc nie potrafie się odnieść do tego czy tak jest

wiesz zaślepki nie są problemem, one skrywają tylko miejsce na głośniki od intercomu, mnie ciśnie nad uszami w głowe, w uszy jest ok

Czasem mam na sobie, jesli nie zapomnę zdjąć wychodząc z pracy to może się zdarzyć że w nim przyjadę :laugh2:

Po kilku dniach noszenia go po domu z przykrością muszę stwierdzić, że w najbliższym czasie muszę powyrywać wszystkie ósemki, no chyba, że poduszki jeszcze ułożą się :] poza tym leży "idealnie ciasno" :smile:

Co masz na mysli pisząc o ósemkach bo nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Ci uszy rosną podczas dłuższej jazdy :disgusted: 

popłakałam się z śmiechu :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...