Skocz do zawartości

Kaski - jakie polecacie?


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nie duża ale trzeba doliczyć transport i prawdopodobnie cło i juz nie będzie tak pięknie. Poza tym gdzie reklamować uszkodzony kask?

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cło od 170USD z wysyłką więc opłaca się - a gwarancję u producenta

╭━━━━╮

┃╭╮╭╮┃

┗┫┏━━┓┣┛

┃╰━━╯┃

╰┳━━┳╯

╲╲╲╲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak bym nie miał to z ciekawości bym zamówił wydaje sie że tylko u nas ceny windują bez racji bytu a ludzie kupują bo muszą mieć ech...mam dobry ale głośny chyba kask ,a przy 300 na 1godzine się nie otwiera jak nie którym ;)w razie co reklamacji nie uznajemy :decayed:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
:smile:)To co ja mogę więcej dodać :smile: Średnia półka, ale przyzwoite kaski dla codziennego używania. Bądź co bądź AGV jest włoskim produktem, no i marka zobowiązuje. Jeśli ktoś nie jeździ maniakalnie :smile: albo nie ma bardzo wysokich wymagań - to będzie to bardzo dobry wybór. I powiem jeszcze, ostatnia chwila przed sezonem, żeby kupić ten kask i inne produkty w zimowych cenach.

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci sklep MTTR na włókniarzy przy wiadukcie, pomijając świetną obsługę, powiem że zastaniesz tam duży wybór kasków, również oscylujących w tej kwocie

zgodzę się sklep MTTR pomimo iż dadzą ci świetną negocjowaną cenę ma zaje...ą obsługę, sam wszystko prawie u nich kupiłem na moto i byłem zdziwiony że jeszcze są tacy ludzie co im się chce po kilka razy graty do przymierzania przynosić, bez kręcenia nochem i z uśmiechem na ustach dają rabat - GORĄCO POLECAM

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacy ludzie co im się chce po kilka razy graty do przymierzania przynosić, bez kręcenia nochem i z uśmiechem na ustach dają rabat - GORĄCO POLECAM

no patrz - dokładnie tak jak u nas :biggrin:

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha - każdy siebie chwali :smile: ale chodzi o t by inni pochwalili - raz u was byłem, kolega pasek na nerki kupował, sorka ale powalony jakością obsługi nie byłem, może sprzedawca miał gorszy dzionek? wrócę do was, sprawdzę ponownie - list pochwalny na stronicę nakreślę - OBIECUJĘ :)przeszukując neta zauważyłem tu duże przeceny i wyprzedaże- jeśli jeszcze nie kupiłeś to może na coś się zda ten link http://www.sklep.motorista.pl/category/kaski

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha - każdy siebie chwali

Ha, no mnie tu trudno nie posądzać o brak obiektywności :biggrin: no ale przecież nie ukrywam kim jestem :)A chwaleni byliśmy tu na forum niejednokrotnie - co nie znaczy że osiadamy na laurach. Zapraszamy na ponowne sprawdzenie - szczególnie, że trochę się u nas (wystrojowo) zmieniło i nowa kolekcja ubranek na ten rok już też na wieszakach :)A, żeby nie było offtopa - sprawdziłem telefonicznie 2 kaski z tej strony - niestety akurat niedostępne - pech. Myślę, że warto zadzwonić i sprawdzić dostępność przed złożeniem zamówienia. Sporo sklepów nie pozmieniało jeszcze cen zimowych, a ceny zakupu poszły już w górę. Stąd potem problemy z dostępnością.

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, no mnie tu trudno nie posądzać o brak obiektywności :biggrin: no ale przecież nie ukrywam kim jestem :smile:

Jak pisałem wcześniej każdy może mieć gorszy dzień, a ja przecież was nie krytykuję-powiem więcej że wybór macie zacny a i na rewizytę też się wybieram, co powyżej podkreśliłem :)Niemożna sobie wyrobić zdania po pierwszej wizycie, dlatego też się nie uprzedzam, hehe tylko muszę chyba fotę z forum usunąć bo mnie jeszcze do sklepu nie wpuścicie, albo co gorsz wpuścicie i wciry dostanę -hihi

Tylko teraz znów nie dotknę zanim nie kupię : /

Przecież można iść gdzieś przymierzyć, określić rozmiar i wtedy kupić :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie jeszcze do sklepu nie wpuścicie, albo co gorsz wpuścicie i wciry dostanę -hihi

haha, raczej ze 3 modelki na zapleczu będę trzymał na tę okazję do asysty przy obsłudze :biggrin: coby odpowiedni poziom zapewnić :)Swoją drogą polecam obejrzenie fotek z naszych ostatnich aukcji (zestawów na przykład) z naszą nową 'Koleżanką' B)No i niezmiennie zapraszamy na Drewnowską. :smile:

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, żeby nie było offtopa - sprawdziłem telefonicznie 2 kaski z tej strony - niestety akurat niedostępne - pech. Myślę, że warto zadzwonić i sprawdzić dostępność przed złożeniem zamówienia. Sporo sklepów nie pozmieniało jeszcze cen zimowych, a ceny zakupu poszły już w górę. Stąd potem problemy z dostępnością.

PtaQ, przecież umówiłem się z wami, że przyjadę w sobotę jak już kask będzie u was, więc nie rozumiem po co miałbym dzwonić tam i pytać o dostępność. Cena u was, myślę że nie jest specjalnie wygórowana, a kask będę mógł zobaczyć i dotknąć zanim zapłacę. Sklep internetowy to taki troszkę dla mnie kot w worku, zwłaszcza jak są 'mega super' okazje.A tak nawiasem, to dlaczego nie ma go w katalogu na stronie? (K4)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, raczej ze 3 modelki na zapleczu będę trzymał na tę okazję do asysty przy obsłudze :biggrin: coby odpowiedni poziom zapewnić :)Swoją drogą polecam obejrzenie fotek z naszych ostatnich aukcji (zestawów na przykład) z naszą nową 'Koleżanką' B)No i niezmiennie zapraszamy na Drewnowską. :smile:

haha - PtaQ już cię lubię :smile: --> to kiedy można się wbijać na indywidualne przymierzanie?? Acha - rozumiem że modelki przymierzają zemną ?? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif hihi

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PtaQ, przecież umówiłem się z wami, że przyjadę w sobotę jak już kask będzie u was, więc nie rozumiem po co miałbym dzwonić tam i pytać o dostępność. Cena u was, myślę że nie jest specjalnie wygórowana, a kask będę mógł zobaczyć i dotknąć zanim zapłacę. Sklep internetowy to taki troszkę dla mnie kot w worku, zwłaszcza jak są 'mega super' okazje.

Uwaga była ogólna, nie konkretnie do Ciebie :smile: Oczywiście masz rację - szczególnie kaski warto jest - jeśli jest taka możliwość - przymierzyć, bo rozmiary to często wolna amerykanka - nawet u tego samego producenta różnice w niby tych samych rozmiarach są bardzo znaczące.Jeśli dobrze pamiętam, że rozmawialiśmy o longway-u to już jest na miejscu :)Na stronie - mimo że staramy się jak możemy - nie zawsze dajemy radę wystawić wszystkie dostępne modele - dlatego warto pytać bezpośrednio - zawsze któryś z chłopaków sprawdzi czy np nie da się ściągnąć danego modelu.

rozumiem że modelki przymierzają zemną

:biggrin: no muszę zapytać co one na to btw nasza poprzednia modelka została 2 miesiące po sesji naszych ciuchów playmate października B)

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No modelki fajne ale zdjecia mogłyby by ich wiecej pokazywać a nie tylko same ciuchy.Ja teraz potrzebuje pokrowiec bo mi się garnek jeden kurzy. Ale to zadzwonię

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś - stara prawda z komiksu mówiła ŻE NIE SZATA ZDOBI SZYMPANSA :smile: widać Papcio Chmiel od "Tytusa Romka i Atomka "coś o życiu wiedział :smile: [ale ja i tak sobie myślę że to zasługa waszych ciuszków]

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaciekawił mnie kaski angielskiej finy Nuvo model sp2 w zajebieszczym komiksowym malowaniu Nuvo Motorcycle Helmets w niebieskiej wersji pasowałby do motocykla.

Wyglądają na porządnie zrobione, cztery gwiazdki w SHARP Helmets wyprzedażowa cena na allegro ok 350zl. Czytałem pozytywne opinie na forach i znalazłem pozytywny test tego kasku w wersji offradowej..

Myślę że to dobra propozycja.

Przed zakupem powstrzymała mnie tylko nadarzająca się okazja kupna za groszową kwotę kasku Airoh Sylizium F4

http://www.moto.it/accessori/mercato/airoh/index.html?msg=3603660

Kask wygląda dobrze, dobrze leży, jeszcze nie jeździłem zobaczę jak z głośnością, parowaniem i wentylacją. Lekki waży 1300gram skorupa carbonowo-kevlarowa. Wyjdzie w praniu jak to wszystko się sprawdza w jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...