Skocz do zawartości

Kaski - jakie polecacie?


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem wersję za tysiąc , białą i czarną (połysk), i chyba to nie był carbon tylko zwykłe włókno szklane. Zdziwiłem się że to Spartan bo sądziłem, że kazdy Spartan to carbon.

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ile kosmaty cenisz tego Sharka? jak już taka  wazelina leci, to może i ja się skuszę

 

+

 

 

 

Kosmaty pamiętasz o spartanie dla mnie Bo tu sezon się zbliża małymi kroczkami

 

Ludzie nie jesteście tu sami...załatwiajcie takie sprawy na PW lub osobiście/telefonicznie! To nie prywatny temat i zapytania do sklepu  :hammer:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podpinajac się pod temat podejdź do Black Jacka bo mają naprawdę fajne ceny Sharkow. Ja kupiłem wczoraj Skwala w malowaniu Instinct Mat w cenie na dzień dobry 50zl mniej jak był wystawiony. Kominiarka tez się znalazła w gratisie a po jakimś krótkim czasie dowiedziałem się, że musieli podnieść ceny na ten model o 100zl gdyż dostali takie polecenie po telefonie od producenta. Wejdz sobie na ich stronę bo z tego co widzę model Speed-R 2 jest wystawiony w ciekawej cenie może akurat to malowanie Ci się spodoba. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym utrudnieniem w zapieciu DD? rozpinacie calosc przy zdejmowaniu? Ja poluzniam tylko, a potem zalkadasz, pociagasz za koncowke i dpinasz klipsem. Zadna filozofia ani utrudnienie..jedynie moze delikatnie sprawic utrudnienie dopiecie klipsa w rekawicach ale generalnie kazde zapiecie w rekawicach starza problemy. Shoei xr1000

 

Wysłane z mojego GT-P7320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narzekalem na DD dopóki sam nie kupiłem takiego kasku. Normalnie rozpinam nic nie luzuje. Proste i bardzo bezpieczne rozwiązanie. Ja się je znam ale mam wrażenie że jeśli ktoś luzuje tylko zapięcie i jest w stanie założyć kask to jest dużo za duży

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ma za wielka brode:) ja mam dopasowany i po zluzowaniu schodzi bez problemu i nie musze potem zawijac tasmy w te petelki.no chyba ze myle zapiecia :smile:

 

Wysłane z mojego GT-P7320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymieżam się do zakupu nowego kasku. Teraz latam w kilkuletnim Shark s900. Do tej pory jeździłem Moto z dość wysoką szybą i nie narzekałem ale przesiadłem się na nakeda no i ten kask mnie bardzo wkuża ponieważ jest dość głośny i bardzo wieje mi po zatkoch, oczach :sad2:.  Co możecie polecić? Tak jak pisałem jeżdżę nakedem kawasaki z800 za jakieś 2 lata przesiadam się na sportowego turystyka i potrzebuję kasku w miarę dobrze wyciszonego z możliwością podpięcia intercomu do tego oczywiście blenda. Wentylacja również przydała by się dobra, latam w gorące dni jak i zimne.

Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś pomoże. Post jest jak najbardziej na temat

https://youtu.be/YRBJG2u8fJQ

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez B3DNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślę że jak s900 było głośne dla kolegi to hjc będzię w ch...j głośne, poza tym nie polecałbym kasku który dostał tylko 3*** w sharp :P 

zobacz sobie następce s900 czyli skwal, jest dużo bardziej zabudowany od dołu niż 900 i jest cichszy, a jeśli typowo na nakeda i zależy ci na dobrej stabilizacji głowy to proponuje nowego spartana, ewentualnie n87 będzie najcichszy ale bardziej nadaję się pod owiewkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B3dnar dzięki za podrzucenie filmiku :smile: przydał się ;)


mr.R - co do wyboru kasku, musisz poświęcić trochę czasu na jeżdżenie po sklepach, przymierzanie modeli i wybranie odpowiedniego dla siebie. To czy kask jest głośny czy cichy jest subiektywną oceną każdego użytkownika i nie należy trzymać się ich jako wyroczni jedynie może posłużyć przy końcowym wyborze kasku.  W każdym razie powodzenia!

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wczesniej jezdzilel w Sharku Speed R ale juz do Sharka nie wroce. Hjc 11 to kask kompletny i wyzej juz tylko topowe modele

troche dziwne porównanie bo miałeś speed-r (średnia półka shark) do 11 (niby ich najwyższa pólka) 3*** :P a nie porównałeś np z race-r ;) to tylko tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ktoś te testy sharka bieze na serio?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Nie sharka a Sharp, międzynarodowa niezależna organizacja która mówi Ci co jest bezpieczne a co nie, gdyby nie oni to producenci mieliby całkowicie wyjebane na spełnianie norm bezpieczeństwa. Ale fakt niektórzy uważają że to wymysl Tuska hahahah

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój shark ma przelatany sezon, przeprany był już również. Ja szanuję, nie narzekam, lubię i polecam. Przy 280km/h stabilnie i bez miotania.  Ale ja mam inny model, ze spojlerem :biggrin:

 

Może miałeś wadliwy jakiś.

 

wiem tylko ze telepie glowa przy kazdej predkosci, wysciolka nadaje sie na smietnik po pol sezonie, detale sie psuja albo gubia typu bolec od szybki, wlot powietrza na brodzie, duzy w obrysie,niewygodny. Zrazilem sie do tej firmy
Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, tez zaufanie szybko tracę jak coś szybko puszcza. Na swój nie mogę narzekać dlatego polecam akurat.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shark speed r carbon

 

Który to model?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego katuje już teraz 3 sezon i ani mi nic nie odpadło, ani sie nie odkręciło a wieczorem pozwolę sobie wstawić zdjęcie jak wygląda wysciółka po 3 sezonach, co do miotania to nawet przy prędkościach 250++ i czytając opinie w necie innych użytkowników jesteś chyba jedyny który na ten fakt narzeka, bo te 2 spojlery z tyłu zostały zaprojektowane właśnie po to żeby takiego zjawiska nie było, może to dukat ci takie zawirowania robił :riding: :hihi:i żeby nie było że bronię sharka dla tego że nim handluje, nie bronię go bo już przetestowałem mase kasków i wiem jakie są, jak bym pracował w mięsnym też bym bronił dobrego produktu, jak to mawiają, jak dbasz tak masz :biggrin: i jak zmienie kask też będzie to albo spartan albo race-r pro

Wracając jeszcze do rpha czy to 10 czy 11 to przez to że kask jest taki wąski na bokach dla tego nie moze pozytywnie przejsc uderzeń bocznych, i nie to że słabo wypada przy nich................on w ogóle przy niech nie wypada hahaha, obejrzyjcie sobie zresztą historię hjc jak wypadała w testach, https://sharp.dft.gov.uk/testhelmetlist?sharp-make=112&sharp-model=&sharp-type=All&sharp-rating=1&discontinued=1powiem szczerze że najwięcej kasków 2 i 3 * a i jeden nawet 1*- 5*  mają tylko 3 kaski, shark ma tylko 1 na 3* żadnych 2 i 1* i 7 kasków na 5* https://sharp.dft.gov.uk/testhelmetlist?sharp-make=132&sharp-model=&sharp-type=All&sharp-rating=1&sharp-price-from=0&sharp-price-to=9999&discontinued=1, tyle ode mnie, statystycznie hjc wypada jak LS2, smutne ale prawdziwe, bo ktoś wciska kity że kupujecie za duże pieniądze statek kosmiczny a w rzeczywistości dostajecie kibel.......... tyle ode mnie, już się więcej nie wypowiadam bo zaraz będzie że jestem stronniczy, a ja tylko przedstawiam FAKTY :ot:

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... tyle ode mnie, już się więcej nie wypowiadam bo zaraz będzie że jestem stronniczy, a ja tylko przedstawiam FAKTY :ot:

 

Jesteś stronniczy

HAHAHAHA

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sharka a Sharp, międzynarodowa niezależna organizacja która mówi Ci co jest bezpieczne a co nie, gdyby nie oni to producenci mieliby całkowicie wyjebane na spełnianie norm bezpieczeństwa. Ale fakt niektórzy uważają że to wymysl Tuska hahahah

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Wybacz kosmaty oczywiście że Sharpa bez kawy byłem. Chodziło mi że w dobie dzisiejszych czasów w większości półek cenowych nie ma.miejca na fuszerke stąd razem bez problemu przechodzą testy jak najbardziej pozytywnie. Widziałem twój kask jeśli chodzi o wygląd wygląda kozacko. Natomiast model Skwal jak dla mnie niewypał.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez B3DNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HJC napisze krótko łeb chce urwać a wewnątrz huragan Andrew jak na Florydzie :biggrin: .Wyściółka zdeformowała się na tyle że widać styropian . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...