Skocz do zawartości

Viii Grill W Moto-Moto - 14.08.2013!


Naem

Rekomendowane odpowiedzi

nas tez nie mogło zabraknąć :smile:

 

karczek jak zwykle wymiata!!!!!!

 

pozdrawiamy pijanego pana któremu gacie spadały :smile:

 

najwytrwalsi którzy zostali do końca wiedzą o kogo chodzi :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pozdrawiamy pijanego pana któremu gacie spadały

Z Okropną i Działkowymi byliśmy do samego końca - aż nas quadami wykurzano ale przegapiliśmy to.

Zachowała się jakaś dokumentacja fotograficzna?

Grill super, karczek i kiełba jak zawsze pysznie przyrządzone przez Naemkę i takich dwóch, którzy tam przeszkadzali przy grillu. Przez grzeczność nie wymienię, że to panowie K i S :biggrin:

Kawasaki KX, szczególnie 450F robi bardzo fajne wrażenie. 

Jakoś tak o 19 wszystkich wywiało a nie zanosiło się na deszcz....

Do następnego i podziękowania dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga grillowa ( Korba i Spider)  lepsi od M.Gesler , załoga finansowo- organizacyjna (Naem i Jej Mama) lepsza od Ministerstwa Finansów i Sportu razem wziętych . Tym razem nie jabłecznik a śliwkownik , pyszne ciasto !!!!  Do końca wytrwali najwięksi fani motocykli :smile: Ja , Xanton , Działkowcy , jako gratisik otrzymaliśmy też mgłę z Londynu na pożegnanie :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Okropną i Działkowymi byliśmy do samego końca - aż nas quadami wykurzano ale przegapiliśmy to.

 

chodzi o pana w dresowych spodniach i podkoszulku który szedł idealnym zygzakiem :biggrin:

 

gacie mu spadły w drodze do grilla a drugi raz przy grillu

 

zapytaj pana K i S :P oni mieli najgorszy widok :P 

Do końca wytrwali najwięksi fani motocykli :smile:

 

zostalibyśmy z wami do wykurzenia gości quadem ale pojechaliśmy z panem S do Tuszyna odwieść Kubę i jego nowe moto :smile: a potem prosto do roboty.... i tak sobie teraz siedzę do 6:00 rano... ehhh :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad , wytrwacie następnym razem :smile: Może coś innego Nam wówczas zafundują , nie wiem jakiś kwaśny deszcz czy cuś :smile: :) :smile:  

 

Grilik świetny , a pana "zygzaka" z ( lub bez) gaci nie widziałam , ale to pewnie przez mgłę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasto mega! złamałam dietetyczne zakazy, pan doktor nakrzyczałby więc się nie dowie, ale nie mogę odżałować jednego - że mnie taki streaptease ominął :-(

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, ale zaraz zebraliśmy małą ekipę i na malinkę do Zgierza polecieliśmy ;) następnym razem skusze się na wałówkę .
Propozycja dla organizatorów, następnym razem może jakiś konkurs z nagrodami? np. na najładniejsze przelecenia na kapciu po włókniarzy? :smile:
A do wygrania skromne "Z1000" no już nie jestem taki wymagający może być z 2012r :biggrin:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga grillowa ( Korba i Spider)  lepsi od M.Gesler , załoga finansowo- organizacyjna (Naem i Jej Mama) lepsza od Ministerstwa Finansów i Sportu razem wziętych . Tym razem nie jabłecznik a śliwkownik , pyszne ciasto !!!!  Do końca wytrwali najwięksi fani motocykli :smile: Ja , Xanton , Działkowcy , jako gratisik otrzymaliśmy też mgłę z Londynu na pożegnanie :smile:

Za londyńską mgłę pewnie odpowiadała moja Jawa ;)

Moc i satysfakcja, bez kompromisów :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...