Skocz do zawartości

KingsajzNapoleon


KingsajzNapoleon

Rekomendowane odpowiedzi

KingsajzNapoleon

Cześć wszystkim forumowiczom. !!!

 

Po scelonej gafje na fojum, posatałam siem łoć troke naprafić tjen płąd i psyfitać siem se fsyskimi jak naleszy :smile:.

   Przygodę z dwoma kołami, a w sumie na dzień dobry z jednym zacząłem zanim dostałem prawko, czyli na działce, przy pierwszej próbie ujeżdżania słynnej motorynki Romet mojego kolegi - skutecznie mu ją kasując przy pierwszej próbie ruszenia :decayed: . Nauczony doświadczeniem, po raz drugi zasiadłem na moto na egzaminie na prawko :blink: , tym razem nie zaliczając żadnej wtopy i skutecznie go zdając za pierwszym razem :smile:. Potem była oczywiście MZ, ETZ, a później tylko japończyki. Do momentu kiedy poznałem pewną niewiastę, która to zrobiła mi szlaban na motocykle, a ja głupi na to poszedłem :wacko: . Związek i tak się rozpadł kiedy uzyskał pełnoletność czyli 18lat z zupełnie innego powodu :biggrin: . Zatem panowie jak laska zabrania wam jeździć na moto, to ładnie jej pomachajcie i walcie soją drogą - szkoda czasu :riding: . Nie ma tego złego co by... i potwierdzeniem na to jest fakt, iż obecny model niewiasty oprócz wielu innych zalet, w temacie motocykli jest o wiele bardziej wyrozumiały i wręcz bym powiedział chce w tym uczestniczyć. Oczywiście jak to mówi w granicach rozsądku, co przy tym sporcie jest niezłym hamulcem :smile:.

   Ostatnie dwa sezony jeździłem na czarnej CBR 1000RR SC57, niestety właśnie ją sprzedałem ze względu na kontuzję, ale zostawiłem sobie jeszcze wiernego psa - Suzuki K2, którego z kolegami właśnie przygotowujemy do driftu :smile: i jak tylko wydobrzeję biorę się za treningi :smile:

 

AVE MANETA!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać doświadczonego kolegę ;)

 

Zapraszamy częściej i do zobaczenia hmm w sobotę ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KingsajzNapoleon

Witam witam jeszcze raz wszystkich, szkoda, ze nie udało mi się wpaść dzisiaj pod central, ale mam trochę na głowie :smile: W przyszłym tygodniu wyjeżdżam, ale po powrocie powinno być znacznie więcej czasu. Mam nadzieję, że 25go będzie pogoda i jest duża szansa, że będę na moto :smile:

 

Pozdrawiam i dzięki za miłe powitanie :smile:

 

p.s.

sweet focia będzie - cierpliwości :smile: muszę coś wymyślić hehe :smile:, a na marginesie kto tu zabronił w pkt 6. "Witając się, nie możemy nakłaniać autora wątku, aby pokazał swoje zdjęcie czy pisał, gdzie mieszka i czym się zajmuje w życiu prywatnym". Ha !?

 

 

A na kursie to co? Playstation i SBK ?  :hihi:

Jak instruktor widział jak jeżdżę samochodem to mu do głowy nie przyszło, że nie mam pojęcia o kierowaniu motocyklem. Niestety nie było PS to było 23 lata temu :smile: stare dobre czasy i autentycznie byłem drugi raz w życiu na moto - jeszcze się pytałem typa co czekał w kolejce a jak w tym moto wbija się biegi, bo nigdy takim nie jeździłem, a on na to że tak samo jak w innych :smile: hahah a i tak zdałem :smile:

 

Czy edytowanie posta po raz trzeci to cięgle jeden post, czy już będzie 3i?  :wacko:

 

Jeszcze raz hej hej wszystkim :smile:

Edytowane przez KingsajzNapoleon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...