Skocz do zawartości

Woodstock 2013


Grzesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do wioski motocyklowej.Wyjazd dla odważnych, bo powrót z woodstoku po 3 dniach balangi  jest ekstremalny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża scena:

1 sierpnia

15:00 - ORKIESTRA MAZOWSZA

15:10 - KAMIL BEDNAREK

16:20 - OFFENSYWA

17:15 - ATARI TEENAGE RIOT

18:30 - BIG CYC

19:50 - THIRD WORLD

21:10 - ENTER SHIKARI

22:40 - UGLY KID JOE

00:10 - GOORAL & MAZOWSZE

01:30 - HAPPYSAD - zwycięzca Złotego Bączka Dużej Sceny

 

2 sierpnia

15:00 - CHASSIS

15:50 - THE TOOBES

16:40 - JAMMM CHYBA ŚCIEBIE / ŁOWCY.BAND

17:45 - DEATH BY CHOCOLATE, "MUSEXPO 2013"

18:50 - MECH (PL)

20:10 - FARBEN LEHRE  i goście "PUNK ROCK PROJECT"

21:40 - DANKO JONES

23:10 - ANTHRAX

00:40 - EMIR KUSTURICA & THE NO SMOKING ORCHESTRA

02:00 - MARIA PESZEK

 

3 sierpnia

15:00 - AMETRIA

15:55 - CLOCK MACHINE

16:50 - KABANOS - zwycięzca Złotego Bączka Małej Sceny

17.50 - THESE REIGNING DAYS, "MUSEXPO 2013"

19:05 - HUNTER   "METAL PROJECT"

20:25 - LENINGRAD

21:55 - SOJA

23:25 - KAISER CHIEFS

00:45 - KIRIL DŻAJKOVSKI
 

Mam wrażenie, że z roku na rok coraz gorzej z zespołami.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że z roku na rok coraz gorzej z zespołami.

Na szczęście na małej scenie jak co rok będą Zielone Żabki. Kabanos i Hunter też klasa... Leningrad jak kto lubi. Gra Big Cyc więc idzie się pośmiać z ich tekstów no i kultowe Farben Lehre. Myślę, że nie ma co narzekać na obsadę. Jeszcze duża szansa, że z tych mało znanych kapel, których nazw nie rozpoznaję trafią się ze 3-4 fajne.

 

No i jest mój rodzimy HappySad :smile:

 

Ten rok i tak lepszy niż techno w postaci Prodigy... jak to niedawno miało miejsce na zbojkotowanym przeze mnie Woodstocku.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na woodstocku tyle się dzieje ciekawych rzeczy, że można przegapić, jakiegoś "gwiazdora" na scenie.A bawić się można przy każdych rytmach jak człowiek  jest w "bajkowym nastroju" :biggrin:

Edytowane przez Grzesiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście na małej scenie jak co rok będą Zielone Żabki. Kabanos i Hunter też klasa... Leningrad jak kto lubi. Gra Big Cyc więc idzie się pośmiać z ich tekstów no i kultowe Farben Lehre. Myślę, że nie ma co narzekać na obsadę. Jeszcze duża szansa, że z tych mało znanych kapel, których nazw nie rozpoznaję trafią się ze 3-4 fajne.

 

No i jest mój rodzimy HappySad :smile:

 

Ten rok i tak lepszy niż techno w postaci Prodigy... jak to niedawno miało miejsce na zbojkotowanym przeze mnie Woodstocku.

 

The Prodigy nie gra techno przyjacielu :smile: oni grają swój styl muzyki elektronicznej z elementami dance, industrial, z vocalem punkowym, tempo 4/4 i 160 uderzeń na minute to z pewnością nie techno...

 

Druga sprawa, mnie też sie nie podobało że The Prodigy gra na Woodstoku, bo tam nie pasuje! z CAŁYM SZACUNKIEM dla ludzi udających sie na ten "spęd" :smile:

..................SEX, DRUGS, AND DRUM 'N' BASS.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę się przemóc do tych klimatów  ;)

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok i tak lepszy niż techno w postaci Prodigy... jak to niedawno miało miejsce na zbojkotowanym przeze mnie Woodstocku.

 Aidekk, całe szczęście, że ponad 700tys ludzi nie dołączyło się do Twojego protestu, bo ten Woodstock z Prodigy nie okazałby się wtedy największym (nie wiem czy to nie był również największy koncert w Polsce. A jeśli nie największy, to na pewno jeden z większych)

Byłem tam, widziałem to morze ludzi, słuchałem Prodigy i poznałem tego smoka i ludzie nie narzekali. To jest super energiczna, energetyczna muzyka, która w ten krajobraz wpisuje się sam raz :smile: I na pewno bardziej niż tegoroczna gwiazda - orkiestra Mazowsze XD

Edytowane przez Koper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Aidekk, całe szczęście, że ponad 700tys ludzi nie dołączyło się do Twojego protestu, bo ten Woodstock z Prodigy nie okazałby się wtedy największym (nie wiem czy to nie był również największy koncert w Polsce. A jeśli nie największy, to na pewno jeden z większych)

Byłem tam, widziałem to morze ludzi, słuchałem Prodigy i poznałem tego smoka i ludzie nie narzekali. To jest super energiczna, energetyczna muzyka, która w ten krajobraz wpisuje się sam raz :smile: I na pewno bardziej niż tegoroczna gwiazda - orkiestra Mazowsze XD

Zapomniałem tego własnie dodac :smile: że gdyby nie prodigy pewnie było by pare tysięcy ludzi mniej.

 Jak orkiestra mazowsze czy te inne alternatywy dadza takiego czadu jak Howlett i spólka, ktorzy bawia ludzi juz grubo ponad 20 lat, i zawsze na najwiekszym poziomie to oddam swoja nerke.

Stwierdzenie ze to techno grubo nie trafione, ale o tym juz wspominalem 

Edytowane przez masiek (wyświetl historię edycji)

..................SEX, DRUGS, AND DRUM 'N' BASS.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodigy mega zespół ! Byłem na ich koncercie w Krakowie na coke live music festival ... straszna pogoda, lało okropnie, prawie jezioro pod sceną... a jak wyszli na scenę to dosłownie roz*ebali system! Każdy głęboko gdzieś miał pogodę, temperaturę :smile: A przed nimi grały też fajne gwiazdy ale ich występ porównując do Prodigy był lekko mówiąc do bani ;)

 

 

a na woodstock to musi być extra zabawa.... kiedyś i ja się tam wybiorę :smile:

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kiedyś i ja się tam wybiorę :smile:

 

Roland, pakuj zabawki i jedź w tym roku :P

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam ludzi, którzy jadą na woodstock. Jestem świeży tutaj w Łodzi i chciałbym się podłączyć do jakiejś ekipy ,żeby nie jechać samemu


Zapraszam do wioski motocyklowej.Wyjazd dla odważnych, bo powrót z woodstoku po 3 dniach balangi  jest ekstremalny :smile:

Siema, jestem od niedawna w Łodzi. Jedziecie jakąś paczką ? Szukam ekipy żeby się podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie bym się wybrała:-) ale nie wiem jeszcze czy praca nie popsuje mi planów.

To jest nas już dwójka. jeszcze parę osób by się przydało do lepszej jazdy. :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Prodigy... byłem na OWF rok temu na LP i Prodigy, pogoda była taka sama jak opisywał ją rooland w Krakowie, ale mimo tego ludzie się świetnie bawili i mimo tego, że miałem wykupiony karnet na trybunę ( pod dachem , 0 deszczu ) wolałem się bawić na płycie w tym deszczu :smile:

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie bym się wybrała:-) ale nie wiem jeszcze czy praca nie popsuje mi planów.

hej, i co dalej jesteś chętna na wyjazd na woodstock? A kiedy chciałaś jechać ogólnie?

A ogólnie jedzie ktoś z Łodzi motocyklem w większej grupie na woodstock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, wstepnie plamuje wypad do kostrzynia, jestem z radomia, czyli mam cie po trasie, generalnie latam na plastikach po torach, ale los chciał z garazu muszę wyciąhnąc armature, intudera.....prędkosć przelotowa spada dużo ponizej oczekiwań..........pisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę w środę rano na woodstock(wioska motocyklowana miejscu), jak ktoś chetny niech się podłącza

z jarkiem już sie zgadałem, tez na miejscu wioska ,krótki termin to i szybko ogarniac temat trzeba, planowalem trase z radomia przez poitrków na jarocin i w okół poznania na kostrzyn,,,,,rozumiem ze przyłączasz się, alb my do ciebie......tylko z góry piszę że intrder na trasie wydoi 100-110 dalej d*pa boli

dzwon 600 926 226, 506 130 248 no i ja planowalem wylot z radomia o 10.00....ale wszystko mozna dograc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę w środę rano na woodstock(wioska motocyklowana miejscu), jak ktoś chetny niech się podłącza

słuchaj, rano to znaczy o której?

Ja bardzo chętnie bym się wybrała:-) ale nie wiem jeszcze czy praca nie popsuje mi planów.

hej. jedzie Gregory, Iras. Dogadane wstępnie że rano. jeszcze musimy dokładnie dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...