Skocz do zawartości

Maja I Inne Brzdące


Gleba

Rekomendowane odpowiedzi

Ciocia żyje choć jest przerażona,wrzaski i płacze były takie jak bym Majkę zabijała(niemal mi się to udało) po błaganiach Majki o podbijanie na konikach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stresuj się, Maja zawsze robi wokół siebie dużo hałasu, ale ogólnie jest niezniszczalna ;)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałam, że ktoś może nam zarzucić OT, to może jak anonse to się podepnę z poszukiwaniem kolegi dla Majki, skoro już przy niej jesteśmy :biggrin:

 

Reklama: urocza długowłosa blond terrorystka, 5 lat, 104cm wzrostu, buzia nie zamyka jej się nawet jak śpi :biggrin: :D :biggrin:

 

Uprzedzając Wasze genialne pomysły mówię, że preferowany przedział wiekowy to 4-7 lat, więc Rolandom i Bartom z góry dziękuję :laugh2:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to ja mam jednego 

 

uroczy brunet o ciemnej karnacji i pięknych brązowych oczach, bardzo spokojny i grzeczny po mamusi :P

 

wiek: 7 lat :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec offtopa baby wredne. Zrobiłem wam nowy temat i tu pisać a nie gdzie indziej bo po ostrzeżeniu na głowę już wisi nad wami...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uprzedzając Wasze genialne pomysły mówię, że preferowany przedział wiekowy to 4-7 lat, więc Rolandom i Bartom z góry dziękuję :laugh2:

Też o chłopakach pomyślałem :biggrin: 

Dobrze, że uprzedziłaś fakty ...

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec offtopa baby wredne. Zrobiłem wam nowy temat i tu pisać a nie gdzie indziej bo po ostrzeżeniu na głowę już wisi nad wami...

 

żebyś Ty tak każdego OT pilnował... :P :P :P

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Marta bo jak o d*pie Marynie w co drugim temacie w Powitalni gdzie się kobieta wita to jest oki ale jak już o dzieciach jako naturalnym następstwie anonsów to już groźby bana :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo jak o d*pie Marynie w co drugim temacie w Powitalni gdzie się kobieta wita to jest oki ale jak już o dzieciach jako naturalnym następstwie anonsów to już groźby bana

Powitalnia na wyraźne polecenie Suchego nie jest moderowana pod kątem offtopa, nie poprawiamy tam pisowni i nie robimy nic dopóki ktoś komuś nie wrzuca i nie publikuje jakichś dziwnych treści.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a off top jest moderowany po kątem off top :P

 

:ot:

 

lubię to :biggrin:

 

a żeby nie było off topa w temacie "Majka i inne brzdące" to dodam, że rzeczony kolega bardzo lubi zwierzątka i gry komputerowe :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego 6 latka ktory moglby Majce odpowiadac....Tylko obawiam sie ze taki zestaw bylby ciezki do opanowania. Biega, skacze, gada bez ustanku a do tego wszystko wie najlepiej ;)

ponizej dowod!

http://imageshack.us/a/img191/8396/zbg3.jpg

Tak pomyślałam, że ktoś może nam zarzucić OT, to może jak anonse to się podepnę z poszukiwaniem kolegi dla Majki, skoro już przy niej jesteśmy :biggrin:

 

Reklama: urocza długowłosa blond terrorystka, 5 lat, 104cm wzrostu, buzia nie zamyka jej się nawet jak śpi :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Uprzedzając Wasze genialne pomysły mówię, że preferowany przedział wiekowy to 4-7 lat, więc Rolandom i Bartom z góry dziękuję :laugh2:

Edytowane przez Siwy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zorganizować jakiś mini zlot dla naszych dzieciaków - jak się okazuje mamy nie tylko motocykle :P

 

A integracja może sięgnąć nieco dalej niż sięgała dotąd! ;)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kucyka i klauna... :hihi:  :hihi:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...