Skocz do zawartości

Forumowe Kajaki - 20 Lipca 2013


Aidekk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A ja może przejadę się z Wami o tak - zrobić sobie trasę, jeśli się obudzę...

Ja tam nie widzę problemu z przejażdżką, ale niestety miejsc w kajaku już nie ma, chyba że chcesz robić za spoiler :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe moja teściowa rozwaliła sobie łokieć i ma zagipsowaną rękę.

Jutro okaże się czy damy radę pojechać w takim składzie jaki planowaliśmy bo nie będzie z kim dzieci zostawić.

 

Będziemy w kontakcie

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na warsztacie

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I jak tam impreza ?

Jak wróciłeś to my z wody wychodziliśmy ;P

 

Impreza super ;)

 

Odliczyć się. My właśnie młodego spać położyliśmy.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

udana w domku o 22

Co tak późno :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłam wczoraj po tych kajakach.Dobrze że nic nikomu się nie stało.Za rok też płyne! Super towarzystwo było,dużo śmiechu,wszyscy cali więc na + wypad.Za rok zabieram Mateusza :smile: Tylko ten facet z ośrodka miał nas już chyba dość :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Padłam wczoraj po tych kajakach.Dobrze że nic nikomu się nie stało.Za rok też płyne! Super towarzystwo było,dużo śmiechu,wszyscy cali więc na + wypad.Za rok zabieram Mateusza :smile: Tylko ten facet z ośrodka miał nas już chyba dość :biggrin:

 

Mnie on wk.. niemiłosiernie, jakbyśmy mu na złość zrobili z tymi przygodami.

Dopytam znajomych z którymi jakiś czas temu byliśmy na kajakach.

Było bliżej, droga kajakami zdecydowanie bardziej wymagająca więc można było wywalić kajak ;)

 

No i nikt k.. klientowi nie kazał sobie ściągać kajaków z przyczepy :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie on wk.. niemiłosiernie, jakbyśmy mu na złość zrobili z tymi przygodami.

Dopytam znajomych z którymi jakiś czas temu byliśmy na kajakach.

Było bliżej, droga kajakami zdecydowanie bardziej wymagająca więc można było wywalić kajak ;)

 

No i nikt k.. klientowi nie kazał sobie ściągać kajaków z przyczepy :P

A tam, czepiacie się.

Ktoś z organizatorów powinien dać znać facetowi, będzie obsuwa, mamy przygody. Proszę być pod telefonem, bo i tak zamierzamy dojechać.

I tyle.

Z drugiej strony, sam mógł zadzwonić i się dowiedzieć co się dzieje.

Zawiodła komunikacja.

 

A ściąganie kajaków z przyczepy?

jeszcze nie miałem spływu, w którym bym nie targał swojego kajaka.

Tym bardziej, że przy bardziej wymagających rzekach zaprzyjaźniasz się z uchwytami ładnych parę razy dziennie, więc zrzucenie suchego i niezapakowanego kajaka z przyczepy jest przyjemnością :biggrin:

Nie bardzo rozumiem- kierowca miał nam wytargać kajaki i na brzeg dostarczyć? ;)

To pisałem ja, targacz większości Waszych kajaków, który w tym żadnego problemu nie widział. Bo tak się robi :smile:

 

A właśnie - "klientowi". Jeśli byliśmy klientami usługi "wynajem kajaków", to wszystkie fochy nt basenu są nieuzasadnione ;P

Nie byliśmy najemcami w ośrodku, więc ich sprawa ale też ich prawo decydować, dla kogo jest basen.

Sam się wykąpałem, ale gdyby mi ktoś zwrócił uwagę, to bym zrozumiał.

 

 

 

Do rzeczy:

Mimo przygód, a może też trochę dzięki nim- wyjazd udany i z tych, które się długo pamięta.

Bardzo nam się podobało i dziękujemy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lepsza integracja dzięki tym przygodom :P

Ta część wręcz idealnie wyszła ;)

 

 

 

A ściąganie kajaków z przyczepy? jeszcze nie miałem spływu, w którym bym nie targał swojego kajaka.

Targanie swojego kajaka to jedno a przygotowanie to drugie.  Ja zawsze miałem naszykowane do drogi a później jak trzeba targaliśmy sobie sami.

Skoro Pan miał kajaki na przyczepie to tym bardziej nie powinien się tak pieklić a już teksty w stylu "Jak się nie umie jeździć to się nie powinno wsiadać" itp mógłby sobie darować.

Pan był ogólnie niemiły a czasem niegrzeczny. CO do telefonów to  chyba dzwoniliśmy do tych co byli na miejscu za każdym razem.

Cała reszta oczywiście była  bardzo fajna.

 

 

 

A właśnie - "klientowi". Jeśli byliśmy klientami usługi "wynajem kajaków", to wszystkie fochy nt basenu są nieuzasadnione ;P Nie byliśmy najemcami w ośrodku, więc ich sprawa ale też ich prawo decydować, dla kogo jest basen. Sam się wykąpałem, ale gdyby mi ktoś zwrócił uwagę, to bym zrozumiał.

Hmm ale przecież naszych wygonili z basenu bo to dla gości :smile:

Fakt że oni już zdążyli się trochę wykąpać ale pani w recepcji była bardzo niezadowolona jak dostała informację przez radio.

 

Wycieczka super.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zdążyłam wykąpać jak czekaliśmy na was.Wtopiliśmy się w tłum i nikt nam wcześniej uwagi nie zwrócił :biggrin:

W sierpniu powtórzyłabym wypad,ale fajnie by było gdyby nie w tym ośrodku,bo rzeczywiście Pan był nieprzyjemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pan był ogólnie niemiły a czasem niegrzeczny. CO do telefonów to chyba dzwoniliśmy do tych co byli na miejscu za każdym razem.

 

Informowaliśmy, że jest obsuwa bo wypadek a Pan na to : "No ale każdy ma swoje plany, co mnie to"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a już teksty w stylu "Jak się nie umie jeździć to się nie powinno wsiadać"

 

Uuu, to pojechał. Nie wiedziałem o tym. 


Informowaliśmy, że jest obsuwa bo wypadek a Pan na to : "No ale każdy ma swoje plany, co mnie to"

 Coraz lepiej.. To się Pan zdecydowanie uspokoił, bo takiego buractwa przy nas już nie pokazywał. Przynajmniej jak nas wiózł w pierwszym rzucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem, może spróbujemy troszkę bliżej ?
Dzisiaj tak przeglądałem Sulejów i wyskoczyła mi taka strona :
http://www.kajakisulejow.pl/przykladowa-strona

 

Tras jest kilka, odległości i czas podroży różny. 
Może warto by ja prześwietlić bardziej, co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję coś również bliżej, ale dużo ciekawiej i z wyzwaniami.

Jest moc..

Rawka :biggrin:

f_1134461_1348743721_0_755.jpeg

 

49709499.jpg

 

rospudaOK3_1.jpg

28Rawka2009.jpg

 

ośrodek:

http://www.sosenka-kajaki.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=15

 

Spływy kajakowe rzeką Rawką to spotkanie z dziką, krętą, nieobliczalną rzeką, która zachowała swój naturalny charakter.

 

Nic dodać, nic ująć.

Warto :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mozna zorganizować coś jeszcze w tym roku

Też jesteśmy za. Myślę, że na weekend rmotocykl będzie 100% sprawny, ale niestety ten weekend mamy wesele i poprawiny. Siniaki schodzą i ogólnie jest git, na szczęście obyło się bez poważnych kontuzji. Ekipa świetna i co tu w ogóle mówić... chciałem podziękować wszystkim za pomoc i cierpliwość z powodu obsuwy. Najpierw profesor z linką a później ja z oponą... ogółem było ciekawie :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...