Skocz do zawartości

Dziwne Zachowanie Kierowców


ridrick

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra litra+ z turbo :P

 

 

 

I jeden i drugi ma kompleks małego penisa.

No proszę jakie wnioski z filmu można wyciągnąć ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kolega nigdy nie popełnia błędów na drodze i zawsze jeździ przepisowo ?

 

Ja zaliczyłem przejazd przez taką wysepkę i zahaczyłem o znak, ale idiotą się nie czuję, przed manewrem źle wszystko oceniłem, nie dostosowałem prędkości  i to tylko i wyłącznie moja wina była . 

I w moich wypowiedziach chciałem humorystycznie nawiązać do tamtej sytuacji, bo tak  właśnie do niej podchodzę ... to nie była pierwsza i zapewne nie ostatnia ekstremalna sytuacja w mojej "motocyklowej karierze" . Jeżeli miałbym się takimi sytuacjami przejmować to bym już nigdy nie wsiadł na motocykl ... Popełniłem błąd jak każdy i się do tego potrafię przyznać i nie uważam żeby to był powód do nazywania kogoś "idiotą" .

 

Bo widzę, że kolega jest wspaniałym, nieomylnym kierowcą z wieloletnim doświadczeniem, jeżeli tak to może się spotkamy i kolega udzieli mi paru przydatnych lekcji jak się nie mylić, nie popełniać błędów na drodze i tym samym nie zostać "idiotą" ... 

 

Piszesz tak, jakbym to Ciebie nazwał idiotą. Niby skąd mam wiedzieć, że Ty także przeleciałeś po wysepce? Nie musisz mi się tłumaczyć, bo dyskusja nie dotyczy Twojego przypadku, tylko tego na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer - chyba za bardzo bierzesz sobie do serca słowa kolegi weelkoo :P Kolega nawet chyba nie wiedział o Twoich perypetiach z wysepką :P a poza tym wypowiedzi ewidentnie tyczą się tej konkretnej sytuacji a nie Twojej ;) 

 

Nie chcę tutaj jakoś specjalnie bronić motocyklisty aczkolwiek tak jak ktoś napisał w komentarzach, prawdopodobnie dużo wcześniej doszło do jakiejś nie miłej sytuacji z udziałem motocyklisty i kierowcy focusa... a efekt końcowy każdy może obejrzeć...

 

Jak jesteśmy przy "dziwnych sytuacjach z udziałem kierowców" - debili nie brakuje - ostatnio jadę spokojnie Strykowską, widzę z daleka czerwone światło... Odpuszczam gaz, hamuję sobie silnikiem i tak z 30 m. przed światłami drogę po chamsku zajeżdża mi kierowca golfa na numerach EZG... ładując się przede mnie, bo przecież musiał być pierwszy... Najśmieszniejsze, że tyłu miał naklejkę "patrz w lusterka"... Typowe zachowanie wieśniaka z kompleksami (nie obrażając ludzi ze Zgierza!) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obu filmach idioci na motocyklach .....Ręce opadają , totalny brak wyobraźni , i odpowiedzialności za życie własne i innych .... Szkoda słów .... Ja wyznaję zasadę jak się sam idiota zabije kit z nim , selekcja naturalna  (kiedyś były dinozaury i cholera , teraz sami się eliminują ) ale najgorzej jak taki debil jeden z drugim komuś innemu , postronnemu , zrobi krzywdę . Ehhhhh...

Edytowane przez Okropna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak oceniacie obu kierowców ??? Oczywiście prośba o dyskusję merytoryczną.

Miłego czytania komentarzy pod filmem :P

Focus powinien w niego przyp...to by wiecej tak nie robil,proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...