Skocz do zawartości

Viii Zlot Motocyklistów W Brzezinach - 28 Lipca 2013


Komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam, że do tej pory niewiele podałam informacji co do zlotu ale w pracy mam urwanie głowy z kierowcami uprzywilejowanymi, którzy do jutra mają obowiązek wymienić swoje tzw. 'wkładki' na zezwolenia ale jak to u Nas w Polsce bywa - wszyscy zostawiają to na ostatnią chwilę!!!

 

Orientacyjny plan dnia - 28 lipca:

Wstajemy, jemy śniadanie i szykujemy się na zlot do Brzezin :smile:

- zbiórka uczestników zlotu przewidziana jest na godzinę 13.30 na parkingu przed kościołem parafialnym p.w. Św. Franciszka z Asyżu w Brzezinach przy ul. Reformackiej - wjazd od ulicy Okrzei,

- o 14.00 krótka  msza święta w intencji motocyklistów,

- o 14.50 poświęcenie motocyklów,

- 15.15 przejazd przez okoliczne wioski, trasa prawdopodobnie będzie podobna do tamtego roku - zatankujcie :smile: bo trasa nie jest krótka (chyba, że ją jeszcze zmienimy)

- około 15.45 przyjazd do Jordanowa, powitanie motocyklistów, poczęstunek i wręczenie drobnych upominków, ...

 

Pozdrawiam

mam pytanie,bo w Bisie jest napisane żeby dzwonić na podany w nim nr telefonu w celu potwierdzenia swojej obecności,po co to?zeby mniej wiecej wiedzieli ile motocykli bedzie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,bo w Bisie jest napisane żeby dzwonić na podany w nim nr telefonu w celu potwierdzenia swojej obecności,po co to?zeby mniej wiecej wiedzieli ile motocykli bedzie czy jak?

 

Żeby mieć wiedzę ile osób jest chętnych ale oczywiście osoby, które wcześniej nie potwierdzą swojej obecności zostaną wpuszczone na zlot - spokojnie :smile:

 

 

A tak BTW to stwierdzenie "zatankujcie bo trasa nie jest krótka" czyli ile 10-100-1000km?  :decayed:

 

 

Trasa ma jakieś 40 km wiem że to dla jednych jest niewiele ale znam przypadki że przyjeżdżają na oparach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wybiera się ktoś z Aleksandrowa to my zbieramy się o 12 na 11 listopada 3 , zapraszam

Ze znajomym chętnie zabierzemy sie z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal, nas nie może zabraknąć ;p

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zawitam z plecaczkiem ;) i ze swoją rodzinną watahą motongów  :riding:  :riding:  :riding:  :riding:  :riding: 

 

Tylko spróbujcie nie być 10 sierpnia w Koluszkach na II zlocie ! :decayed:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pogoda się spiszę to się pojawię :smile: a co do Koluszek to hmm... pożyjemy zobaczymy :biggrin:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce wspólnie jechać z Pabianic to możemy się zgadać pod SDH-em koło 12:45

zobacze co DLami z Lodzi,moze zabiore sie z wami.

Z Pabianic zabieram plecaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Łodzi to może zbiórka na parkingu przy stacji Neste pod CH M1 przy Brzezińskiej? 

na przykład o 12;45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie z dyplomami? Będą imienne jak w ostatnich latach i należy potwierdzić swoją obecność, czy nie jest to konieczne? ; )

 

Dyplomy w tym roku niestety nie będą imienne bo jest z nimi później straszne zamieszanie.

 

Listę osób chętnych prowadzę jak co roku żeby mieć wiedzę ile jest chętnych.

 

Ale osoby niezapisane mogą swobodnie zjawić się w niedzielę i napewno dostaną drobny upominek w postaci koszulki, jeśli oczywiście ich nie zbraknie :/

 

Jedynie mogę zdradzić, że mamy (moim zdaniem) oryginalny prezent dla FŁM :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy osoba (ja) ze Zduńskiej Woli (okolic) mogłaby sie podpiąć pod grupę wyruszającą z Łodzi? Świeżak jestem ale w grupie umiem jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam swoja obecnosc... Do zobaczenia

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...